Koszykarze Mostostalu pokonali ŻTS Drukuj
W kolejnym meczu II ligi z udziałem Mostostalu o wyniku decydowała końcówka spotkania. W Turze Bielsk Podlaski, który przełożył swój pojedynek, nastąpiły zmiany i bielszczanie najprawdopodobniej nie wycofają się z rozgrywek.
Po dwóch pechowych porażkach z rzędu we własnej hali, w których decydowała końcówka spotkania, Mostostal odniósł zwycięstwo na wyjeździe. Białostoczanie pokonali 71:67 ŻTS Nowy Dwór Gdański.
- Tak jak w poprzednich dwóch spotkaniach o wyniku zadecydowała końcówka meczu, ale wreszcie sytuacja odwróciła się i to my byliśmy górą - mówi Jerzy Karpiuk, trener Mostostalu. - Przede wszystkim bardzo dobrze w drugiej połowie spotkania zagraliśmy w obronie. Po przerwie rywale rzucili tylko 27 punktów.


Spotkanie Tura Bielsk Podlaski z Rosasportem Radom zostało natomiast przełożone na 30 stycznia. Czas wolny od gry w Bielsku postanowiono wykorzystać na ratowanie klubu, który ma spore kłopoty finansowe, tym bardziej że Tur ma szansę na utrzymanie w lidze.
- Nasza grupa II ligi jest mniejsza od pozostałych dwóch i dlatego może nikt nie spadnie - tłumaczy trener Andrzej Sinielnikow.
Z klubu odeszli ostatnio kierownik Paweł Miszczuk i kapitan Marek Kowalewicz. Za to próbę ratowania zespołu najprawdopodobniej podejmie Aleksy Olesiuk (były trener Tura jeszcze w III lidze), który dostał propozycję objęcia funkcji kierownika.

Źródło: Gazeta Wyborcza


  Skomentuj

Napisz komentarz
  • Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
  • Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • *Odśwież* swoją przeglądarkę, by dokonać zmiany kodu przed użyciem przycisku 'wyślij'.
  • Zachowaj w pamięci treść, jeżeli pomyliłeś kod.
Imię:
Adres e-mail
Adres WWW
Tytuł:
Komentarz:

Ochrona:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
...