Trampkarze młodsi 2009/2010 Drukuj

Markiewicz Bartek, Szczurzewski Wojtek, Borowski Jakub, Oniśkiewicz Karol, Bańkowski Kacper, Zinowczyk Michał, Szklarz Damian, Sokołowski Maciek, Bagiński Paweł, Perkpwski Rafał, Grygoruk Rafał, Paszkowski Paweł, Pług Łukasz
Dolny rząd: Sokołowski Jan (kierownik), Pogorzelski Damian, Wasilewski Adrian, Walczuk Michał, Sokołowski Hubert, Dmitruk Krystian, Drozdowski Marcin, Sidun Patryk, Brzezowski Patryk, Stalewski Szymon, Niemczynowicz Patryk, Bierżyn Paweł (trener)

KADRA

Lp.  Nazwisko i imię                                 
Data urodzenia 
 1. Bańkowski Kacper 21.06.1998
 2. Borowski Kuba 24.07.1998
 3. Brzezowski Patryk 29.04.1997
 4. Dmitruk Krystian 19.05.1997
 5. Drozdowski Marcin 13.07.1998
 6. Grygoruk Rafał 06.03.1998
 7. Markiewicz Bartek 09.05.1997
 8. Niemczynowicz Patryk 12.09.1998
 9. Oniśkiewicz Karol 12.05.1998
10. Perkowski Rafał 04.08.1998
11. Pogorzelski Damian 06.04.1997
12. Sidun Patryk 29.10.1997
13. Sokołowski Maciek 14.03.1998
14. Sokołowski Hubert 24.09.1997
15.
 Stalewski Szymon 27.01.1997
16. Szczurzewski Wojtek 23.09.1997
17. Szklarz Damian 24.07.1997
18. Walczuk Michał 18.06.1997
19. Wasilewski Adrian 17.07.1998
20. Zinowczyk Michał 12.05.1998
  Trener: Pawel Bierżyn
 
  Kierownik: Jan Sokołowski
 

LIGA WOJEWÓDZKA

Data Runda jesienna
GodzinaWynik
 30.08.2009 MOSiR Bielsk Podlaski - MOTAIS Czarna Białostocka 13:00  9:1
  (Walczuk 3, Grygoruk 3, Borowski, Wasilewski, Niemczynowicz)  
 05.09.2009 Wigry Suwałki - MOSiR Bielsk Podlaski 11:00  4:2
  (Walczuk 2)
  
 13.09.2009 MOSiR Bielsk Podlaski - Pogoń Łapy
 15:00  2:1
  (Zinowczyk, Walczuk)  
 19.09.2009 MOSP Jagiellonia Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski 14:00  4:1
  (Walczuk)  
 27.09.2009 MOSiR Bielsk Podlaski - Puszcza Hajnówka 11:00  9:0
  (Walczuk 3, Zinowczyk 2, Niemczynowicz, Markiewicz, Grygoruk)  
 03.10.2009 MOSiR Bielsk Podlaski - Orzeł Bobola Siemiatycze
 15:00  0:1
 10.10.2009 Hetman Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski 12:00  3:0
 19.10.2009 MOSiR Bielsk Podlaski - Freskovita Wysokie Mazowieckie
 10:00  4:0
  (Walczuk 2, Wasilewski, Grygoruk)  
 25.10.2009 Narew Choroszcz - MOSiR Bielsk Podlaski   0:8
  (Walczuk 4, Wasilewski 2, Sokołowski, samobójcza)  
 31.10.2009 MOSiR Bielsk Podlaski - Włókniarz Białystok
  9:00 13:0
  (Walczuk 4, Grygoruk 4, Sokołowski 3, Zinowczyk)  
  Runda wiosenna
  
 25.04.2010 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP Jagiellonia Białystok 11:00 0:2
 28.04.2010 MOTAIS Skra Czarna Białostocka - MOSiR Bielsk Podlaski 16:00 0:4
  (Borowski 3, samobójcza)
  
 01.05.2010 Puszcza Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski 14:00 3:3
  (Walczuk 2, Brzezowski)
  
 09.05.2010 Orzeł Bobola Siemiatycze  - MOSiR Bielsk Podlaski 14:00  6:0
 16.05.2010 MOSiR Bielsk Podlaski - Hetman Białystok 11:00  0:3
 23.05.2010 Freskovita Wysokie Mazowieckie - MOSiR Bielsk Podlaski 10:30 3:2
  (Walczuk, Grygoruk)
  
 30.05.2010 MOSiR Bielsk Podlaski - Narew Choroszcz 11:00 18:0
  (Walczuk 7, Grygoruk 4, M.Sokołowski 4, H.Sokołowski,
 Markiewicz 1, Borowski 1)
  
 02.06.2010 MOSiR Bielsk Podlaski -  OSiR Wigry II Suwałki 16:00   0:2
 06.06.2010 Włókniarz Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski  11:00 3:1
  (Grygoruk, Niewmczynowicz, Brzezowski)  
 10.06.2010 Pogoń Łapy -  MOSiR Bielsk Podlaski  16:00 3:2
  (Grygoruk, Walczuk)  

TABELA

  DrużynaMeczeZd/StrPunkty
 1.OSiR Wigry II Suwałki   20120:8  55
 2.MOSP Jagiellonia Białystok   20
145:11  53
 3.Hetman Białystok   20
126:22  41
 4.Orzeł Bobola Siemiatycze   20
71:23  41
 5.Puszcza Hajnówka   20
63:80  29
 6.Freskovita Wysokie Maz.   20
51:68  29
 7.MOSiR Bielsk Podlaski   20
80:37  28
 8.Pogoń Łapy   20
41:57  23
 9.Włókniarz Białystok   20
26:134  12
10.Skra Czarna Białostocka   2015:98   9
11.Narew Choroszcz   20
9:209   0

* Jeśli znalaześ błąd lub masz informacje do uzupełnienia działu poinformuj nas wysyłając wiadomość na adres: redakcja@turbielsk.pl
 
...