Trampkarze młodsi 2010/2011 Drukuj

Górny rząd (od lewej): Półtorak Dominik, Zinowczyk Michał, Grygoruk Rafał, Pług Łukasz, Drozdowski Marcin, Wasilewski Adrian, Niemczynowicz Patryk, Paszkowski Paweł, Bierżyn Paweł (trener)
Dolny rząd: Falkowski Kacper, Borowski Jakub, Sokołowski Maciej, Bańkowski Kacper, Oniśkiewicz Karol, Bagiński Paweł, Perkowski Rafał

KADRA

Lp.  Nazwisko i imię                                 
Data urodzenia 
 1. Bagiński Paweł
 12.05.1998
 2. Bańkowski Kacper 21.06.1998
 3. Borowski Kuba 24.07.1998
 4. Drozdowski Marcin 13.07.1998
 5. Falkowski Kacper 04.05.1999
 6. Grygoruk Rafał 06.03.1998
 7. Niemczynowicz Patryk 12.09.1998
 8. Oniśkiewicz Karol 12.05.1998
 9. Paszkowski Paweł
 14.11.1998
10. Perkowski Rafał 04.08.1998
11. Pług Łukasz
 20.10.1998
12. Półtorak Dominik
 02.01.1999
13. Sokołowski Maciek 14.03.1998
14. Wasilewski Adrian 17.07.1998
15. Zinowczyk Michał 12.05.1998
  Trener: Pawel Bierżyn
 
  Kierownik: Jan Sokołowski
 

LIGA WOJEWÓDZKA

Data Runda jesienna
GodzinaWynik
05.09.2010 MOSiR Bielsk Podlaski – MKS Mielnik
 10:00 23:0
  (Niemczynowicz 7, Borowski 5, M.Sokołowski 2,
 Zinowczyk 2, Paszkowski 2, Wasilewski 2,
 Półtorak, Grygoruk, Bańkowski)
  
12.09.2010 KS Puszcza – MOSiR Bielsk Podlaski
 10:00  0:8
  (Grygoruk 4, Niemczynowicz 2, M.Sokołowski 2)  
19.09.2010 MOSiR Bielsk Podlaski – Magnat Juchnowiec
 10:00 12:1
  (Grygoruk 4, M.Sokołowski 3, Borowski 3,
 Niemczynowicz 2)
  
26.09.2010 MOSP Jagiellonia II Białystok – MOSiR Bielsk Podlaski  12:00
  1:2
  (Grygoruk, Zinowczyk)  
04.10.2010 MOSiR Bielsk Podlaski – Ruch Wysokie Mazowieckie
 15:00  7:0
  (Grygoruk 4, Półtorak, Borowski, M.Sokołowski)  
10.10.2010 MOSiR Bielsk Podlaski – Olimpia Zambrów
 10:00  1:0
  (M.Sokołowski)  
17.10.2010 Narew Choroszcz – MOSiR Bielsk Podlaski 11:00  0:8
  (Niemczynowicz 3, M.Sokołowski, Borowski, Grygoruk,
 Paszkowski, samobój)
  
23.10.2010 MOSiR Bielsk Podlaski – ŁKS 1926 Łomża 11:00  8:2
  (M.Sokołowski 3, Grygoruk 2, Niemczynowicz, Borowski,
 Falkowski)
  
31.10.2010 MOSiR Siemiatycze – MOSiR Bielsk Podlaski  12:00
 0:10
  (Niemczynowicz 3, Grygoruk 2, M.Sokołowski 2,
 Borowski 2, Zinowczyk)

  
  Runda wiosenna
  
22.04.2011 MOSiR Bielsk Podlaski – KS Puszcza Hajnówka
 11:00 5:1
  (Niemczynowicz 2, Sokołowski, Borowski, Półtorak)  
30.04.2011 Magnat Juchnowiec – MOSiR Bielsk Podlaski
 10:00 0:8
  (Niemczynowicz 2, Grygoruk 2, Sokołowski, Zinowczyk,
 Borowski, samobójcza)

  
08.05.2011 MOSiR Bielsk Podlaski – MOSP Jagiellonia Białystok
 11:00 3:0
  (Grygoruk 2, Zinowczyk)
  
11.05.2011 MKS Mielnik - MOSiR Bielsk Podlaski (mecz w Bielsku) 15:00 0:3 wo.
14.05.2011 Ruch Wysokie Mazowieckie – MOSiR Bielsk Podlaski 
 10:00 1:8
  (Niemczynowicz 3x, M.Sokołowski 2x, Zinowczyk, Borowski,
 Pług)
  
22.05.2011 Olimpia Zambrów – MOSiR Bielsk Podlaski
 11:00 2:2
  (Grygoruk, Niemczynowicz)
  
29.05.2011 MOSiR Bielsk Podlaski – Narew Choroszcz
 11:00 7:0
  (Grygoruk, Niemczynowicz, Borowski, Półtorak,
 M.Sokołowski, samobójcza 2)
  
04.06.2011 ŁKS 1926 Łomża – MOSiR Bielsk Podlaski  11:00 3:6
  (Niemczynowicz 4, M.Sokołolwski 2)  
12.06.2011 MOSiR Bielsk Podlaski – MOSiR Siemiatycze 11:00 2:0
  (Niemczynowicz, Zinowczyk)  

TABELA

  DrużynaMeczeZd/StrPunkty
 1.MOSiR Bielsk Podlaski  18123:11  52
 2.Olimpia Zambrów  18 94:14  46
 3.MOSiR Siemiatycze  18 94:24  39
 4.MOSP II Jagiellonia Białystok  18 74:22  37
 5.ŁKS 1926 Łomża  18 85:51  30
 6.Ruch Wysokie Mazowieckie  18 57:78  24
 7.Puszcza Hajnówka  18 50:81  19
 8.Magnat Juchnowiec  18 41:65  13
 9.Narew Choroszcz  1814:128   7
10.MKS Mielnik  1810:168   0

WSZYSTKIE WYNIKI

 I kolejkaWynik X kolejka
 Wynik
 Olimpia Zambrów – ŁKS Łomża
 5:1
 ŁKS Łomża - Olimpia Zambrów  0:2
 Narew Choroszcz – MOSiR Siemiatycze
 0:6 MOSiR Siemiatycze - Narew Choroszcz 7:0
 MOSiR Bielsk Podlaski – MKS Mielnik
23:0 MKS Mielnik - MOSiR Bielsk Podlaski 
 0:3 wo.
 Ruch Wysokie Maz. – Puszcza Hajnówka
 8:1 Puszcza Hajnówka - Ruch Wysokie Maz.  2:0
 MOSP Jagiellonia Białystok – Magnat Juchnowiec
 5:0 Magnat Juchnowiec - MOSP Jagiellonia Białystok  0:2
 II kolejka
  XI kolejka
 
 MKS Mielnik – Narew Choroszcz  2:3 Narew Choroszcz - MKS Mielnik 3:0
 MOSP II Jagiellonia Białystok - Olimpia Zambrów 1:4 Olimpia Zambrów - MOSP II Jagiellonia Białystok 0:1
 Puszcza Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski  0:8 MOSiR Bielsk Podlaski - Puszcza Hajnówka 5:1
 Magnat Juchnowiec - Ruch Wysokie Maz. 1:2 Ruch Wysokie Maz. - Magnat Juchnowiec 4:3
 MOSiR Siemiatycze - ŁKS 1926 Łomża 
 4:1 ŁKS 1926 Łomża - MOSiR Siemiatycze 0:5
 III kolejka  XII kolejka
 
 Ruch Wysokie Maz. - MOSP II Jagiellonia Białystok 2:8
 MOSP II Jagiellonia Białystok - Ruch Wysokie Maz. 3:4
 Olimpia Zambrów - MOSiR Siemiatycze 2:1
 MOSiR Siemiatycze - Olimpia Zambrów 1:3
 MOSiR Bielsk Podlaski - Magnat Juchnowiec12:1 Magnat Juchnowiec - MOSiR Bielsk Podlaski 0:8
 ŁKS 1926 Łomża - MKS Mielnik14:0 MKS Mielnik - ŁKS 1926 Łomża 0:8
 Narew Choroszcz - Puszcza Hajnówka 1:5 Puszcza Hajnówka - Narew Choroszcz12:3
 IV kolejka
  XIII kolejka
 
 Puszcza Hajnówka - ŁKS  1926 Łomża
 0:6 ŁKS  1926 Łomża - Puszcza Hajnówka 4:2
 Magnat Juchnowiec - Narew Choroszcz
 4:0 Narew Choroszcz - Magnat Juchnowiec 1:1
 MKS Mielnik - MOSiR Siemiatycze
0:16 MOSiR Siemiatycze - MKS Mielnik 13:0
 Ruch Wysokie Maz. - Olimpia Zambrów
 1:2 Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Maz.  3:0 wo.
 MOSP II Jagiellonia B. - MOSiR Bielsk Podl. 1:2 MOSiR Bielsk Podl. - MOSP II Jagiellonia B. 3:0
 V kolejka
  XIV kolejka
 
 Olimpia Zambrów - MKS Mielnik
 9:0 MKS Mielnik - Olimpia Zambrów0:14
 ŁKS 1926 Łomża - Magnat Juchnowiec 4:2 Magnat Juchnowiec - ŁKS 1926 Łomża  3:4
 MOSiR Siemiatycze - Puszcza Hajnówka 8:1 Puszcza Hajnówka - MOSiR Siemiatycze 1:5
 MOSiR Bielsk Podlaski - Ruch Wysokie Maz. 7:0 Ruch Wysokie Maz. - MOSiR Bielsk Podlaski 1:8
 Narew Choroszcz - MOSP II Jagiellonia Białystok 1:3 MOSP II Jagiellonia Białystok - Narew Choroszcz 20:0
 VI kolejka
  XV kolejka
 
 Puszcza Hajnówka - MKS Mielnik
 4:1 MKS Mielnik - Puszcza Hajnówka2:12
 Ruch Wysokie Maz. - Narew Choroszcz
 8:0 Narew Choroszcz - Ruch Wysokie Maz. 1:6
 Magnat Juchnowiec - MOSiR Siemiatycze 1:4
 MOSiR Siemiatycze - Magnat Juchnowiec  6:0
 MOSiR Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów
 1:0 Olimpia Zambrów - MOSiR Bielsk Podlaski 2:2
 MOSP II Jagiellonia Białystok -  ŁKS 1926 Łomża 
 5:1 ŁKS 1926 Łomża - MOSP II Jagiellonia Białystok  0:5
 VII kolejka
  XVI kolejka
 
 ŁKS 1926 Łomża - Ruch Wysokie Maz.
10:2 Ruch Wysokie Maz. - ŁKS 1926 Łomża 1:8
 MKS Mielnik - Magnat Juchnowiec0:10
 Magnat Juchnowiec - MKS Mielnik 9:0
 Olimpia Zambrów - Puszcza Hajnówka10:2
 Puszcza Hajnówka - Olimpia Zambrów 2:7
 Narew Choroszcz - MOSiR Bielsk Podlaski 0:8
 MOSiR Bielsk Podlaski - Narew Choroszcz 7:0
 MOSiR Siemiatycze - MOSP II Jagiellonia Białystok 1:0 MOSP II Jagiellonia Białystok  - MOSiR Siemiatycze 2:1
 VIII kolejka
  XVII kolejka
 
 Ruch Wysokie Maz. - MOSiR Siemiatycze
 1:6 MOSiR Siemiatycze - Ruch Wysokie Maz.10:0
 MOSiR Bielsk Podlaski - ŁKS 1926 Łomża 8:2 ŁKS 1926 Łomża - MOSiR Bielsk Podlaski 3:6
 Magnat Juchnowiec - Puszcza Hajnówka 5:1 Puszcza Hajnówka - Magnat Juchnowiec 1:0
 Narew Choroszcz - Olimpia Zambrów 0:8 Olimpia Zambrów - Narew Choroszcz12:0
 MOSP II Jagiellonia Białystok - MKS Mielnik 4:0 MKS Mielnik - MOSP II Jagiellonia Białystok 0:6
 IX kolejka
  XVIII kolejka
 
 ŁKS 1926 Łomża - Narew Choroszcz
10:0 Narew Choroszcz - ŁKS 1926 Łomża 1:9
 Puszcza Hajnówka - MOSP II Jagiellonia Białystok 2:2 MOSP II Jagiellonia Białystok - Puszcza Hajnówka 6:1
 MKS Mielnik - Ruch Wysokie Maz. 0:9 Ruch Wysokie Maz. - MKS Mielnik 8:5
 Olimpia Zambrów - Magnat Juchnowiec 8:0 Magnat Juchnowiec - Olimpia Zambrów 1:3
 MOSiR Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski0:10 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSiR Siemiatycze 2:0

* Masz brakujący wynik? Znalazłeś błąd? Napisz -> manka11@wp.pl
 
...