Trampkarze starsi 2010/2011 Drukuj

Górny rząd (od lewej): Walczuk Michał, Sokołowski Hubert, Dmitruk Krystian, Szczurzewski Wojtek, Markiewicz Bartek, Szklarz Damian, Bierżyn Paweł (trener)
Dolny rząd: Mikołajun Łukasz, Pogorzelski Damian, Sidun Patryk, Stalewski Szymon, Brzezowski Patryk

KADRA


Lp.  Nazwisko i imię                                 
Data urodzenia 
 1. Brzezowski Patryk 29.04.1997
 2. Gołub Mateusz
 
 3. Hierasimowicz Adam
 
 4. Iwacewicz Gabryiel
 
 5. Markiewicz Bartek 09.05.1997
 6. Mikołajun Łukasz
 24.07.1997
 7. Pogorzelski Damian 06.04.1997
 8. Prymaka Patryk
 
 9. Prymaka Sebastian
 
10. Sidun Patryk 29.10.1997
11. Sokołowski Hubert 24.09.1997
12. Szczurzewski Wojtek 23.09.1997
13. Szklarz Damian 24.07.1997
14. Walczuk Michał 18.06.1997
  Trener: Pawel Bierżyn
 
  Kierownik: Jan Sokołowski 


LIGA WOJEWÓDZKA


Data Runda jesienna
GodzinaWynik
05.09.2010 MOSiR Bielsk Podlaski – MKS Mielnik
 11:30 3:1
  (Walczuk 3)  
12.09.2010 KS Puszcza Hajnówka – MOSiR Bielsk Podlaski
 11:30 5:0
19.09.2010 MOSiR Bielsk Podlaski – Magnat Juchnowiec
 11:30 1:1
   (Walczuk)
  
26.09.2010 MOSP Jagiellonia II Białystok – MOSiR Bielsk Podlaski  10:00
 3:0
04.10.2010 MOSiR Bielsk Podlaski – Ruch Wysokie Mazowieckie
 16:30 0:3
10.10.2010 MOSiR Bielsk Podlaski – Olimpia Zambrów
 11:30 3:2
  (H.Sokołowski, Walczuk, Markiewicz)  
23.10.2010 MOSiR Bielsk Podlaski – ŁKS 1926 Łomża 12:30 0:6
27.10.2010 MOSiR KKS Orzeł Siemiatycze – MOSiR Bielsk Podlaski  15:30
 3:0
  Runda wiosenna
  
22.04.2011 MOSiR Bielsk Podlaski – KS Puszcza Hajnówka 12:30 0:7
30.04.2011 Magnat Juchnowiec – MOSiR Bielsk Podlaski 11:30 2:4
  (Prymaka 2, Pogorzelski, Walczuk)  
08.05.2011 MOSiR Bielsk Podlaski – MOSP Jagiellonia Białystok 12:30 0:3
11.05.2011 MKS Mielnik - MOSiR Bielsk Podlaski (mecz w Bielsku) 16:30 0:3 wo.
14.05.2011 Ruch Wysokie Mazowieckie – MOSiR Bielsk Podlaski
 11:30 5:0
22.05.2011 Olimpia Zambrów – MOSiR Bielsk Podlaski 12:30 4:0
04.06.2011 ŁKS 1926 Łomża – MOSiR Bielsk Podlaski  12:30 3:0
12.06.2011 MOSiR Bielsk Podlaski – MOSiR Siemiatycze 12:30 1:4
  (Iwacewicz)  

TABELA

  DrużynaMeczeZd/StrPunkty
 1.MOSP Jagiellonia II Białystok   16
 66:9  45
 2.ŁKS 1926 Łomża   16
 60:5  40
 3.Ruch Wysokie Mazowieckie   16
 62:18  33
 4.Puszcza Hajnówka   16
 39:18  31
 5.Olimpia Zambrów   16 46:53  19
 6.MOSiR KKS Orzeł Siemiatycze   16
 32:53  14
 7.MOSiR Bielsk Podlaski   16
 15:52  13
 8.Magnat Juchnowiec   16 20:65  11
 9.MKS Mielnik   16 15:82   3

WSZYSTKIE WYNIKI


 I kolejka
Wynik X kolejka
 Wynik
 Olimpia Zambrów – ŁKS Łomża 0:3
 ŁKS Łomża - Olimpia Zambrów 2:0
 MOSiR Bielsk Podlaski – MKS Mielnik
 3:1 MKS Mielnik - MOSiR Bielsk Podlaski
 0:3 wo.
 Ruch Wysokie Maz. – Puszcza Hajnówka
 1:1 Puszcza Hajnówka - Ruch Wysokie Maz.  1:1
 MOSP Jagiellonia Białystok – Magnat Juchnowiec   8:0 Magnat Juchnowiec - MOSP Jagiellonia Białystok   0:7
 MOSiR KKS Orzeł Siemiatycze  pauza MOSiR KKS Orzeł Siemiatycze  pauza
 II kolejka
  XI kolejka
 
 MOSP II Jagiellonia Białystok - Olimpia Zambrów11:0 Olimpia Zambrów - MOSP II Jagiellonia Białystok
 1:4
 Puszcza Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski  5:0 MOSiR Bielsk Podlaski - Puszcza Hajnówka  0:7
 Magnat Juchnowiec - Ruch Wysokie Maz. 0:5 Ruch Wysokie Maz. - Magnat Juchnowiec
 8:0
 MOSiR KKS Orzeł Siemiatycze - ŁKS 1926 Łomża 1:4 ŁKS 1926 Łomża - MOSiR KKS Orzeł S-tycze 4:0
 MKS Mielnik pauza MKS Mielnik pauza
 III kolejka
  XII kolejka
 
 Ruch Wysokie Maz. - MOSP II Jagiellonia Białystok
 3:1 MOSP II Jagiellonia Białystok - Ruch Wysokie Maz. 1:0
 Olimpia Zambrów - MOSiR KKS Orzeł Siemiatycze
 6:3 MOSiR KKS Orzeł Siemiatycze - Olimpia Zambrów 5:8
 MOSiR Bielsk Podlaski - Magnat Juchnowiec
 1:1 Magnat Juchnowiec - MOSiR Bielsk Podlaski 2:4
 ŁKS 1926 Łomża - MKS Mielnik
 8:0 MKS Mielnik - ŁKS 1926 Łomża 0:9
 Puszcza Hajnówka pauza Puszcza Hajnówka pauza
 IV kolejka
  XIII kolejka
 
 Puszcza Hajnówka - ŁKS  1926 Łomża
 0:1
 ŁKS  1926 Łomża - Puszcza Hajnówka 1:1
 MKS Mielnik – MOSiR KKS Orzeł Siemiatycze
 3:2 
 MOSiR KKS Orzeł Siemiatycze - MKS Mielnik 2:1
 Ruch Wysokie Maz. - Olimpia Zambrów 6:4 Olimpia Zambrów - Ruch Wysokie Maz. 0:4
 MOSP Jagiellonia B-stok - MOSiR Bielsk Podl. 3:0 MOSiR Bielsk Podl. - MOSP Jagiellonia B-stok 0:3
 Magnat Juchnowiec pauza Magnat Juchnowiec pauza
 V kolejka
  XIV kolejka
 
 Olimpia Zambrów - MKS Mielnik 5:2 MKS Mielnik - Olimpia Zambrów 1:7
 ŁKS 1926 Łomża - Magnat Juchnowiec 5:0 Magnat Juchnowiec - ŁKS 1926 Łomża 1:7
 MOSiR KKS Orzeł S-tycze - Puszcza Hajnówka 3:4 Puszcza Hajnówka - MOSiR KKS Orzeł S-tycze 4:1
 MOSiR Bielsk Podlaski - Ruch Wysokie Maz. 0:3 Ruch Wysokie Maz. - MOSiR Bielsk Podlaski 5:0
 MOSP II Jagiellonia Białystok pauza MOSP II Jagiellonia Białystok pauza
 VI kolejka
  XV kolejka
 
 Puszcza Hajnówka - MKS Mielnik
 5:1 MKS Mielnik - Puszcza Hajnówka 0:2
 Magnat Juchnowiec - MOSiR KKS Orzeł S-tycze
 2:3 MOSiR KKS Orzeł S-tycze - Magnat Juchnowiec 1:1
 MOSiR Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów 3:2 Olimpia Zambrów - MOSiR Bielsk Podlaski 4:0
 MOSP II Jagiellonia Białystok -  ŁKS 1926 Łomża 
 1:0 ŁKS 1926 Łomża - MOSP II Jagiellonia Białystok 0:1
 Ruch Wysokie Mazowieckie pauza Ruch Wysokie Mazowieckie pauza
 VII kolejka
  XVI kolejka
 
 ŁKS 1926 Łomża - Ruch Wysokie Maz.     
 5:0 Ruch Wysokie Maz. - ŁKS 1926 Łomża 0:2
 MKS Mielnik - Magnat Juchnowiec 1:2 Magnat Juchnowiec - MKS Mielnik 3:1
 Olimpia Zambrów - Puszcza Hajnówka 0:2 Puszcza Hajnówka - Olimpia Zambrów 1:1
 MOSiR KKS Orzeł S-tycze - MOSP II Jagiellonia B. 2:5 MOSP II Jagiellonia B. - MOSiR KKS Orzeł S-tycze 6:1
 MOSiR Bielsk Podlaski pauza MOSiR Bielsk Podlaski pauza
 VIII kolejka
  XVII kolejka
 
 Ruch Wysokie Maz. - MOSiR KKS Orzeł S-tycze
 3:0 wo.
 MOSiR KKS Orzeł S-tycze - Ruch Wysokie Maz. 1:1
 MOSiR Bielsk Podlaski - ŁKS 1926 Łomża 0:6 ŁKS 1926 Łomża - MOSiR Bielsk Podlaski 3:0
 Magnat Juchnowiec - Puszcza Hajnówka 1:4 Puszcza Hajnówka - Magnat Juchnowiec 2:1
 MOSP II Jagiellonia Białystok - MKS Mielnik 7:0 MKS Mielnik - MOSP II Jagiellonia Białystok 0:1
 Olimpia Zambrów pauza Olimpia Zambrów pauza
 IX kolejka
  XVIII kolejka
 
 Puszcza Hajnówka - MOSP II Jagiellonia B-stok 0:3 MOSP II Jagiellonia B-stok - Puszcza Hajnówka 3:0
 MKS Mielnik - Ruch Wysokie Maz. 1:12 Ruch Wysokie Maz. - MKS Mielnik10:1
 Olimpia Zambrów - Magnat Juchnowiec 4:1 Magnat Juchnowiec - Olimpia Zambrów 5:4
 MOSiR KKS Orzeł S-tycze - MOSiR Bielsk Podl.
 3:0 MOSiR Bielsk Podl. - MOSiR KKS Orzeł S-tycze 1:4
 ŁKS 1926 Łomża  pauza ŁKS 1926 Łomża  pauza

* Masz brakujący wynik? Znalazłeś błąd? Napisz -> manka11@wp.pl
 
...