Trampkarz 2011/2012 Drukuj


KADRA
Lp.  Nazwisko i imię                                 
Data urodzenia 
 1. Bagiński Paweł
 12.05.1998
 2. Bańkowski Kacper 21.06.1998
 3. Borowski Kuba 24.07.1998
 4. Brzezowski Patryk
 29.04.1997
 5. Chiliński Piotr
 28.10.1997
 6. Drozdowski Marcin 13.07.1998
 7. Falkowski Kacper 04.05.1999
 8. Grygoruk Rafał 06.03.1998
 9. Niemczynowicz Patryk 12.09.1998
10. Oniśkiewicz Karol 12.05.1998
11. Perkowski Rafał 04.08.1998
12. Pług Łukasz
 20.10.1998
13. Pogorzelski Damian
 06.04.1997
14. Sidun Patryk
 29.10.1997
15.
 Sokołowski Hubert
 24.09.1997
16. Sokołowski Maciej 14.03.1998
17.
 Szczurzewski Wojciech
 23.09.1997
18.
 Szklarz Damian
 24.07.1997
19.
 Walczuk Michał
 18.06.1997
20. Wasilewski Adrian 17.07.1998
21. Zinowczyk Michał 12.05.1998
  Trener: Pawel Bierżyn
 

LIGA WOJEWÓDZKA

Data Runda jesienna
GodzinaWynik
29.08.2011 Hetman Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
 12:00 1:1
  (Niemczynowicz)
  
31.08.2011
 MOSP Jagiellonia II Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
 10:00
 4:2
  (Niemczynowicz, Walczuk)
  
04.09.2011
 MOSiR Bielsk Podlaski - Sparta Augustów
 12:00
 4:1

 (Walczuk 2x, Niemczynowicz, Borowski)

 
11.09.2011
 Olimpia Zambrów - MOSiR Bielsk Podlaski 11:00
 5:3

 (Brzezowski, Borowski, Walczuk)
 
18.09.2011 MOSiR Bielsk Podlaski - OSiR Wigry Suwałki
 11:00
 1:4

 (Niemczynowicz)
 
25.09.2011
 ŁKS Łomża - MOSiR Bielsk Podlaski 13:00
 4:3

 (Niemczynowicz, Borowski, Grygoruk)
 
02.10.2011
 MOSiR Bielsk Podlaski - Puszcza Hajnówka
 12:00
 5:1

 (Markiewicz 2x, M.Sokołowski, Borowski, Grygoruk)
 
08.10.2011
 BSP Jagiellonia Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski 10:00
10:0
16.10.2011
 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP Jagiellonia I Białystok
 12:00
0:10
23.10.2011
 Sokół Sokółka - MOSiR Bielsk Podlaski 11:30
 1:1

 (Niemczynowicz)
 
30.10.2011
 MOSiR Bielsk Podlaski - Skra Czarna Białostocka
 12:00
 9:0
  (Grygoruk 4, Niemczynowicz 3, Markiewicz, Pogorzeski)  
  Runda wiosenna
  
07.04.2012 MOSiR Bielsk Podlaski - Hetman Białystok 10:00
 1:1
  (Szklarz)  
14.04.2012 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP Jagiellonia II Białystok
 10:00 5:4
  (Niemczynowicz 3x, Walczuk 2x)
  
22.04.2012 Sparta Augustów - MOSiR Bielsk Podlaski
 12:30 2:5
  (Niemczynowicz 3x, Walczuk 2x)  
29.04.2012 MOSiR Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów
 10:00 9:3
  (Niemczynowicz 3x Walczuk 3x Brzezowski 2x, Szklarz)  
06.05.2012 OSiR Wigry Suwałki - MOSiR Bielsk Podlaski
 12:00 0:1
  (Niemczynowicz)  
 13.05.2012 MOSiR Bielsk Podlaski - ŁKS Łomża
 10:00 1:5
  (Niemczynowicz)  
 20.05.2012 Puszcza Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski
 10:00 2:4
  (Pogorzelski, Niemczynowicz, Borowski, Walczuk)  
 14.06.2012 MOSiR Bielsk Podlaski - BSP Jagiellonia Białystok
 17:30
 0:0
 02.06.2012 MOSP Jagiellonia Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
 14:00 3:1
  (Niemczynowicz)  
 09.06.2012 MOSiR Bielsk Podlaski - Sokół Sokółka
 14:00 7:1
  (Walczuk 5x, Niemczynowicz, Borowski)  
 17.06.2012 MKS Skra Czarna Białostocka - MOSiR Bielsk Podlaski
 11:30 0:4
  (Grygoruk 3x, Niemczynowicz)
  

TABELA
  DrużynaMeczeZd/StrPunkty
 1. MOSP Jagiellonia I Białystok   22
174:13
  62
 2. BSP Jagiellonia Białystok   22172:16  56
 3. OSiR Wigry Suwałki   22 90:33  47
 4. MOSP Jagiellonia II Białystok   22 79:67  35
 5. MOSiR Bielsk Podlaski   22 67:62  34
 6. ŁKS Łomża   22 63:62  34
 7. Sokół Sokółka   22 53:59
  33
 8. Hetman Białystok   22 43:66
  25
 9. Olimpia Zambrów   2247:129  19
10. Sparta Augustów   2226:111  19
11. Puszcza Hajnówka   2234:113  11
12. Skra Czarna Białostocka   2214:136
   7

WSZYSTKIE WYNIKI

 I kolejkaWynik XII kolejka
 Wynik
KS Puszcza Hajnówka –  MOSP Jagiellonia II Białystok 2:3 MOSP Jagiellonia II Białystok - KS Puszcza Hajnówka  6:2
BSP Jagiellonia Białystok –  ŁKS  Łomża
 6:3 ŁKS  Łomża - BSP Jagiellonia Białystok  3:12
MOSP Jagiellonia Białystok – OSIR Wigry Suwałki
 8:2 OSIR Wigry Suwałki - MOSP Jagiellonia Białystok 1:4
KS Sokół Sokółka – ZKS Olimpia Zambrów
 5:0 ZKS Olimpia Zambrów - KS Sokół Sokółka  1:6
MKS Skra Czarna Białostocka – AKS Sparta Augustów
 2:2 AKS Sparta Augustów - MKS Skra Czarna Białostocka  1:3
MOSiR Bielsk Podlaski – BKS Hetman Białystok
 1:1 BKS Hetman Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski  1:1
 II kolejka
  XIII kolejka
 
MOSP Jagiellonia II Białystok – MOSiR Bielsk Podlaski
 4:2 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP Jagiellonia II Białystok  5:4
AKS Sparta Augustów – BKS Hetman Białystok
 2:1 BKS Hetman Białystok - AKS Sparta Augustów   0:1
ZKS Olimpia Zambrów – MKS Skra Czarna Białostocka
 9:0 MKS Skra Czarna Białostocka - ZKS Olimpia Zambrów  2:1
OSIR Wigry Suwałki – KS Sokół Sokółka
 4:1 KS Sokół Sokółka - OSIR Wigry Suwałki  5:1
ŁKS  Łomża – MOSP Jagiellonia Białystok
0:10 MOSP Jagiellonia Białystok - ŁKS  Łomża  8:0
KS Puszcza Hajnówka – BSP Jagiellonia Białystok
0:18 BSP Jagiellonia Białystok - KS Puszcza Hajnówka  8:0
 III kolejka  XIV kolejka
 
BSP Jagiellonia Białystok – MOSP Jagiellonia II Białystok11:0 MOSP Jagiellonia II Białystok - BSP Jagiellonia Białystok  0:2
MOSP Jagiellonia Białystok –  KS Puszcza Hajnówka11:0 KS Puszcza Hajnówka - MOSP Jagiellonia Białystok   3:4
KS Sokół Sokółka – ŁKS Łomża 2:0 ŁKS Łomża - KS Sokół Sokółka  2:1
MKS Skra Czarna Białostocka – OSIR Wigry Suwałki 0:4 OSIR Wigry Suwałki - MKS Skra Czarna Białostocka  9:0
BKS Hetman Białystok – ZKS Olimpia Zambrów 6:2 ZKS Olimpia Zambrów - BKS Hetman Białystok  3:4
MOSiR Bielsk Podlaski – AKS Sparta Augustów 4:1 AKS Sparta Augustów - MOSiR Bielsk Podlaski  2:5
 IV kolejka
  XV kolejka
 
MOSP Jagiellonia II Białystok – AKS Sparta Augustów 3:1 AKS Sparta Augustów - MOSP Jagiellonia II Białystok  0:7
ZKS Olimpia Zambrów – MOSiR Bielsk Podlaski 5:3 MOSiR Bielsk Podlaski - ZKS Olimpia Zambrów  9:3
OSIR Wigry Suwałki –  BKS Hetman Białystok 2:0 BKS Hetman Białystok - OSIR Wigry Suwałki  1:4
ŁKS Łomża – MKS Skra Czarna Białostocka12:0 MKS Skra Czarna Białostocka - ŁKS Łomża  1:3
KS Puszcza Hajnówka – KS Sokół Sokółka 1:3 KS Sokół Sokółka - KS Puszcza Hajnówka  4:1
BSP Jagiellonia Białystok – MOSP Jagiellonia Białystok 1:1 MOSP Jagiellonia Białystok - BSP Jagiellonia Białystok  2:1
 V kolejka
  XVI kolejka
 
MOSP Jagiellonia Białystok – MOSP Jagiellonia II Białystok12:1 MOSP Jagiellonia II Białystok - MOSP Jagiellonia Białystok  1:5
KS Sokół Sokółka – BSP Jagiellonia Białystok1:10 BSP Jagiellonia Białystok - KS Sokół Sokółka  9:0
MKS Skra Czarna Białostocka – KS Puszcza Hajnówka 2:6 KS Puszcza Hajnówka - MKS Skra Czarna Białostocka  2:0
BKS Hetman Białystok – ŁKS  Łomża 2:2 ŁKS  Łomża - BKS Hetman Białystok  6:1
MOSiR Bielsk Podlaski – OSIR Wigry Suwałki 1:4 OSIR Wigry Suwałki - MOSiR Bielsk Podlaski  0:1
AKS Sparta Augustów – ZKS Olimpia Zambrów 2:5 ZKS Olimpia Zambrów - AKS Sparta Augustów  2:1
 VI kolejka
  XVII kolejka
 
MOSP Jagiellonia II Białystok – ZKS Olimpia Zambrów10:2 ZKS Olimpia Zambrów - MOSP Jagiellonia II Białystok 0:12
OSIR Wigry Suwałki – AKS Sparta Augustów14:0 AKS Sparta Augustów - OSIR Wigry Suwałki  1:3
ŁKS  Łomża – MOSiR Bielsk Podlaski 4:3 MOSiR Bielsk Podlaski - ŁKS  Łomża  1:5
KS Puszcza Hajnówka – BKS Hetman Białystok 1:5  BKS Hetman Białystok - KS Puszcza Hajnówka  2:2
BSP Jagiellonia Białystok – MKS Skra Czarna Białostocka 6:0 MKS Skra Czarna Białostocka - BSP Jagiellonia Białystok 1:11
MOSP Jagiellonia Białystok – KS Sokół Sokółka
 8:0 KS Sokół Sokółka - MOSP Jagiellonia Białystok  2:2
 VII kolejka  XVIII kolejka
 
 KS Sokół Sokółka – MOSP Jagiellonia II Białystok
 1:4 MOSP Jagiellonia II Białystok - KS Sokół Sokółka  2:2
 MKS Skra Czarna Białostocka – MOSP Jagiellonia Białystok
 0:15 MOSP Jagiellonia Białystok - MKS Skra Czarna Białostocka11:0
 BKS Hetman Białystok – BSP Jagiellonia Białystok
 2:9 BSP Jagiellonia Białystok - BKS Hetman Białystok 5:0
 MOSiR Bielsk Podlaski – KS Puszcza Hajnówka 5:1 KS Puszcza Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski 2:4
 AKS Sparta Augustów – ŁKS  Łomża
 2:1 ŁKS Łomża - AKS Sparta Augustów 3:1
 ZKS Olimpia Zambrów – OSIR Wigry Suwałki
 0:9 OSIR Wigry Suwałki - ZKS Olimpia Zambrów 6:0
 VIII kolejka
  XIX kolejka
 
 MOSP Jagiellonia II Białystok – OSIR Wigry Suwałki
 2:5 OSiR Wigry Suwałki - MOSP Jagiellonia II Białystok   2:0
 ŁKS  Łomża – ZKS Olimpia Zambrów
 2:3 ZKS Olimpia Zambrów - ŁKS Łomża  0:5
 KS Puszcza Hajnówka – AKS Sparta Augustów
 1:4 AKS Sparta Augustów - KS Puszcza Hajnówka   2:1
 BSP Jagiellonia Białystok – MOSiR Bielsk Podlaski
10:0 MOSiR Bielsk Podlaski - BSP Jagiellonia Białystok   0:0
 MOSP Jagiellonia Białystok – BKS Hetman Białystok
 5:0 BKS Hetman Białystok - MOSP Jagiellonia Białystok  0:10
 KS Sokół Sokółka – MKS Skra Czarna Białostocka
 6:0 MKS Skra Czarna Białostocka - KS Sokół Sokółka  0:4
 IX kolejka  XX kolejka 
 MKS Skra Czarna Białostocka – MOSP Jagiellonia II Białystok
 1:3 MOSP Jagiellonia II Białystok - MKS Skra Czarna Białostocka  7:1
 BKS Hetman Białystok – KS Sokół Sokółka
 1:2 KS Sokół Sokółka - BKS Hetman Białystok  1:2
 MOSiR Bielsk Podlaski – MOSP Jagiellonia Białystok
0:10 MOSP Jagiellonia Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski  3:1
 AKS Sparta Augustów – BSP Jagiellonia Białystok 0:7
 BSP Jagiellonia Białystok - AKS Sparta Augustów 17:0
 ZKS Olimpia Zambrów – KS Puszcza Hajnówka
 8:3 KS Puszcza Hajnówka - ZKS Olimpia Zambrów  3:3
 OSIR Wigry Suwałki – ŁKS Łomża
 1:1 ŁKS Łomża - OSIR Wigry Suwałki  1:1
 X kolejka
  XXI kolejka 
 MOSP Jagiellonia II Białystok – ŁKS Łomża
 2:6 ŁKS Łomża - MOSP Jagiellonia II Białystok  2:2
 KS Puszcza Hajnówka – OSIR Wigry Suwałki
 0:8 OSIR Wigry Suwałki - KS Puszcza Hajnówka  7:0
 BSP Jagiellonia Białystok – ZKS Olimpia Zambrów
 8:0 ZKS Olimpia Zambrów - BSP Jagiellonia Białystok 0:14
 MOSP Jagiellonia Białystok – AKS Sparta Augustów
15:0 AKS Sparta Augustów - MOSP Jagiellonia Białystok  0:11
 KS Sokół Sokółka – MOSiR Bielsk Podlaski
 1:1 MOSiR Bielsk Podlaski - KS Sokół Sokółka  7:1
 MKS Skra Czarna Białostocka – BKS Hetman Białystok
 0:6 BKS Hetman Białystok  MKS Skra Czarna Białostocka  5:1
 XI kolejka
  XXII kolejka 
 BKS Hetman Białystok – MOSP Jagiellonia II Białystok
 3:0 MOSP Jagiellonia II Białystok - BKS Hetman Białystok  6:0
 MOSiR Bielsk Podlaski – MKS Skra Czarna Białostocka 9:0 MKS Skra Czarna Białostocka - MOSiR Bielsk Podlaski  0:4
 AKS Sparta Augustów – KS Sokół Sokółka 3:1 KS Sokół Sokółka - AKS Sparta Augustów  4:0
 ZKS Olimpia Zambrów – MOSP Jagiellonia Białystok0:10 MOSP Jagiellonia Białystok - ZKS Olimpia Zambrów  9:0
 OSIR Wigry Suwałki – BSP Jagiellonia Białystok 1:0 BSP Jagiellonia Białystok - OSIR Wigry Suwałki  7:2
 ŁKS Łomża – KS Puszcza Hajnówka 5:1 KS Puszcza Hajnówka - ŁKS Łomża  2:1

* Masz brakujący wynik? Znalazłeś błąd? Napisz -> manka11@wp.pl
 
...