Trampkarze - Mistrzowie Województwa w sezonie 2012/2013 Drukuj


KADRA
Lp.  Nazwisko i imię                                 
Data urodzenia 
 1. Aleksiejuk Igor
 10.01.1999
 2. Bagiński Paweł
 12.05.1998
 3. Bańkowski Kacper 21.06.1998
 4. Bartoszuk Grzegorz
 14.03.1999
 5. Borowski Kuba 24.07.1998
 6. Chiliński Paweł
 06.02.1999
 7. Drozdowski Marcin 13.07.1998
 8. Falkowski Kacper
 04.05.1999
 9. Grygoruk Rafał 06.03.1998
10.
 Kuderski Paweł
 16.03.1999
11. Niemczynowicz Patryk 12.09.1998
12.
 Oniśkiewicz Karol
 12.05.1998
13. Perkowski Rafał 04.08.1998
14. Pług Łukasz
 20.10.1998
15. Wasilewski Adrian 17.07.1998
16. Zawadzki Paweł
 30.04.1999
17. Zinkowczyk Michał
 12.05.1998
  Trener: Pawel Bierżyn
 

LIGA WOJEWÓDZKA

Data Runda jesienna
GodzinaWynik
01.09.2012
 MOSiR Bielsk Podlaski - Włókniarz Białystok  10:00
 6:1
  (Falkowski 2x, Grygoruk 2x, Borowski, Niemczynowicz)
  
08.09.2012
 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSiR Siemiatycze
 10:00 6:3
  (Grygoruk, Chiliński, Bartoszuk, Borowski 3x)  
16.09.2012 Hetman Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
 10:00 1:4
  (Niemczynowicz 3x, Borowski)
  
23.09.2012
 MOSiR Bielsk Podlaski - Supraślanka Supraśl
 10:0015:0
  (Oniśkiewicz 7x, Grygoruk 3x, Zinowczyk,
 Wasilewski, Bańkowski, Bartoszuk, Aleksiejuk)
  
07.10.2012
 MOSiR Bielsk Podlaski - Puszcza Hajnówka
 10:0012:0
  (Grygoruk 3, Borowski 2, Chyliński 2, Wasilewski 2, Falkowski,
 Kuderski, Aleksiejuk)

  
14.10.2012 KS Wasilków - MOSiR Bielsk Podlaski
 13:00 0:4
  (Bartoszuk 2x, Kuderski, Bańkowski)  
24.10.2012
 MOSiR Bielsk Podlaski - COKiS Ciechanowiec
 16:00 5:2
  (Grygoruk 2x, Falkowski, Bartoszuk, Borowski)
  
27.10.2012
 MOSP Jagiellonia II Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
 10:00
 0:3
  (Grygoruk 2x, Falkowski)  
  Runda wiosenna  
 15.05.2013 Włókniarz Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski 17:00 0:7
  (Zawadzki x2, Niemczynowicz, Grygoruk, Zinowczyk, samobójcza x2)  
 20.04.2013 MOSiR Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski
 15:15 2:7
  (Grygoruk 3x, Bańkowski, Bartoszuk, Oniśkiewicz, samobójcza)
  
 28.04.2013 MOSiR Bielsk Podlaski - Hetman Białystok
 11:00 4:1
  (Niemczynowicz 2x, Grygoruk, Borowski)
  
 04.05.2013 Supraślanka Supraśl - MOSiR Bielsk Podlaski 11:00 0:8
  (Zawadzki 2, Niemczynowicz 2, Aleksiejuk 2, Wasilewski, Bańkowski)  
 24.04.2013 Puszcza Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski 15:301:10
  (Niemczynowicz 5, Grygoruk 3, Kuderski, samobójcza)
  
 24.05.2013 MOSiR Bielsk Podlaski - KS Wasilków
 16:3013:0
  (Zawadzki 3, Grygoruk 2, Borowski 2, Oniśkiewicz 2, Chyliński,
 Wasilewski, Aleksiejuk oraz gol samobójczy)
  
 01.06.2013 COKiS Ciechanowiec - MOSiR Bielsk Podlaski 11:00 1:7
  (Niemczynowicz 2, Grygoruk2, Borowski 2, Zawadzki)  
 14.06.2013 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP II Jagiellonia Białystok
 14:30 0:2
 23.06.2013 Turniej finałowy trampkarzy
 11:00 
  ŁKS 1926 Łomża - MOSP Jagiellonia Białystok
  1:1
  MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP Jagiellonia Białystok
  3:0
  (Niemczynowicz 2x, Falkowski)  
  MOSiR Bielsk Podlaski - ŁKS 1926 Łomża
  1:0
  (Borowski)  
    
  Klasyfikacja końcowa sezonu 2012/2013:  
  1. MOSiR Bielsk Podlaski - Mistrz Województwa!!!
  
  2. ŁKS 1926 Łomża
  
  3. MOSP Jagiellonia Białystok
  

TABELA
  DrużynaMeczeZd/StrPunkty
 1. MOSiR Bielsk Podlaski 16111:14  45
 2. MOSP Jagiellonia II Białystok 16 70:13  43
 3. Hetman Białystok 16 54:29  33
 4. MOSiR Siemiatycze 16 73:47  29
 5. COKiS Ciechanowiec 16 53:39  27
 6. Włókniarz Białystok 16 34:46  15
 7. KS Wasilków 16 16:60  10
 8. Supraślanka Supraśl 1615:102    6
 9. Puszcza Hajnówka 16 18:97   4

WSZYSTKIE WYNIKI

 I kolejkaWynik X kolejka Wynik
 MOSiR Bielsk Podlaski - Włókniarz Białystok 6:1 Włókniarz Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski 0:7
 Hetman Białystok - COKiS Ciechanowiec  5:3 COKiS Ciechanowiec - Hetman Białystok  2:3
 KS Wasilków - Supraślanka Supraśl
 6:2 Supraślanka Supraśl - KS Wasilków  3:0
 MOSP Jagiellonia II B-stok - MOSiR S-tycze
 7:1 MOSiR S-tycze. - MOSP Jagiellonia II B-stok.
 1:6
 Puszcza Hajnówka - pauza  Puszcza Hajnówka - pauza 
 II kolejka
  XI kolejka 
 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSiR Siemiatycze  6:3 MOSiR Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski  2:7
 Supraślanka Supraśl - MOSP Jagiellonia II B-stok
 0:8 MOSP Jagiellonia II B.- Supraślanka Supraśl  4:1
 Puszcza Hajnówka - KS Wasilków
 1:1 KS Wasilków - Puszcza Hajnówka 2:0
 Włókniarz Białystok - Hetman Białystok
 2:3 Hetman Białystok - Włókniarz Białystok  3:1
 COKiS Ciechanowiec - pauza  COKiS Ciechanowiec - pauza 
 III kolejka
  XII kolejka 
 Hetman Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
 1:4 MOSiR Bielsk Podlaski - Hetman Białystok 4:1
 KS Wasilków - COKiS Ciechanowiec
 1:3 COKiS Ciechanowiec - KS Wasilków  2:0
 MOSP Jagiellonia II B-stok - Puszcza Hajnówka
 9:0 Puszcza Hajnówka - MOSP Jagiellonia II B.
 0:8
 MOSiR Siemiatycze - Supraślanka Supraśl
11:0 Supraślanka Supraśl - MOSiR Siemiatycze  3:8
 Włókniarz Białystok - pauza  Włókniarz Białystok - pauza 
 IV kolejka
  XIII kolejka 
 MOSiR Bielsk Podlaski - Supraślanka Supraśl
15:0 Supraślanka Supraśl - MOSiR Bielsk Podl. 
 0:8
 Puszcza Hajnówka - MOSiR Siemiatycze
 2:5 MOSiR Siemiatycze - Puszcza Hajnówka 15:2
 COKiS Ciechanowiec - MOSP Jagiellonia II Białystok
 2:2 MOSP Jagiellonia II B.-COKiS Ciechanowiec 5:1
 Włókniarz Białystok - KS Wasilków
 0:3 KS Wasilków - Włókniarz Białystok  0:3
 Hetman Białystok - pauza  Hetman Białystok - pauza 
 V kolejka
  XIV kolejka 
 KS Wasilków - Hetman Białystok
 0:1 Hetman Białystok - KS Wasilków  8:0
 MOSP Jagiellonia II Białystok - Włókniarz Białystok
 2:1 Włókniarz B-stok - MOSP Jagiellonia II B.   0:6
 MOSiR Siemiatycze - COKiS Ciechanowiec
 4:4 COKiS Ciechanowiec - MOSiR Siemiatycze 
 1:1
 Supraślanka Supraśl - Puszcza Hajnówka
 1:5 Puszcza Hajnówka - Supraślanka Supraśl  1:2
 MOSiR Bielsk Podlaski - pauza  MOSiR Bielsk Podlaski - pauza 
 VI kolejka
  XV kolejka 
 MOSiR Bielsk Podlaski - Puszcza Hajnówka
12:0
 Puszcza Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski  1:10
 COKiS Ciechanowiec - Supraślanka Supraśl
10:1
 Supraślanka Supraśl - COKiS Ciechanowiec  1:3
 Włókniarz Białystok - MOSiR Siemiatycze
 1:2 MOSiR Siemiatycze - Włókniarz Białystok  5:2
 Hetman Białystok - MOSP Jagiellonia II Białystok
 2:4 MOSP Jagiellonia II B. - Hetman Białystok  2:0
 KS Wasilków - pauza  KS Wasilków - pauza 
 VII kolejka
  XVI kolejka 
 KS Wasilków - MOSiR Bielsk Podlaski
 0:4 MOSiR Bielsk Podlaski - KS Wasilków 13:0
 MOSiR Siemiatycze - Hetman Białystok
 4:1 Hetman Białystok - MOSiR Siemiatycze  3:0
 Supraślanka Supraśl - Włókniarz Białystok
0:10 Włókniarz Białystok - Supraślanka Supraśl 
 3:1
 Puszcza Hajnówka - COKiS Ciechanowiec
 1:5 COKiS Ciechanowiec - Puszcza Hajnówka  7:1
 MOSP Jagiellonia II Białystok - pauza  MOSP Jagiellonia II Białystok - pauza 
 VIII kolejka
  XVII kolejka 
 MOSiR Bielsk Podlaski - COKiS Ciechanowiec
 5:2
 COKiS Ciechanowiec - MOSiR Bielsk Podl. 
 1:7
 Włókniarz Białystok - Puszcza Hajnówka
 5:0 Puszcza Hajnówka - Włókniarz Białystok  1:3
 Hetman Białystok - Supraślanka Supraśl
 8:0 Supraślanka Supraśl - Hetman Białystok  0:3
 KS Wasilków - MOSP Jagiellonia II Białystok
 0:1 MOSP Jagiellonia II Białystok - KS Wasilków  4:1
 MOSiR Siemiatycze - pauza  MOSiR Siemiatycze - pauza 
 IX kolejka
  XVIII kolejka 
 MOSP Jagiellonia II Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
 0:3 MOSiR Bielsk Podl. - MOSP Jagiellonia II B.
 0:2
 MOSiR Siemiatycze - KS Wasilków
 7:2
 KS Wasilków - MOSiR Siemiatycze  0:8
 Puszcza Hajnówka - Hetman Białystok  2:4
 Hetman Białystok - Puszcza Hajnówka  8:1
 COKiS Ciechanowiec - Włókniarz Białystok
 5:2 Włókniarz Białystok - COKiS Ciechanowiec 
 0:2
 Supraślanka Supraśl - pauza  Supraślanka Supraśl - pauza 

* Masz brakujący wynik? Znalazłeś błąd? Napisz -> manka11@wp.pl
 
...