Juniorzy młodsi 2012/2013 Drukuj



KADRA
Lp.  Nazwisko i imię                                 
Data urodzenia 
 1. Bańkowski Kacper 21.06.1998
 2. Borowski Kuba 24.07.1998
 3. Brzezowski Patryk
 29.04.1997
 4. Chiliński Piotr
 28.10.1997
 5. Daniłowski Daniel
 20.05.1996
 6. Drozdowski Marcin 13.07.1998
 7. Grygoruk Rafał 06.03.1998
 8. Kaliszewicz Rafał
 02.10.1996
 9. Kos Marek 18.06.1996
10. Niemczynowicz Patryk 12.09.1998
11. Parfieniuk Daniel
 25.06.1996
12. Pogorzelski Damian
 06.04.1997
13. Popiołek Łukasz
 18.10.1996
14.
 Roszczyc Igor
 18.06.1996
15. Sidun Patryk
 29.10.1997
16.
 Sokołowski Hubert
 24.09.1997
17.
 Szklarz Damian
 24.07.1997
18.
 Walczuk Michał
 18.06.1997
19. Wasilewski Adrian 17.07.1998
20. Witoszko Joachim
 29.01.1996
21. Żero Rafał
 24.08.1996
  Trener: Pawel Bierżyn
 

LIGA WOJEWÓDZKA

Data I Runda - jesienna
GodzinaWynik
26.08.2012 Hetman Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
 11:00 2:1
  (Niemczynowicz)  
02.09.2012 MOSiR Bielsk Podlaski - ŁKS 1926 Łomża
 11:30 3:5
  (Żero, Parfieniuk, Daniłowski)  
09.09.2012 Olimpia Zambrów - MOSiR Bielsk Podlaski
 11:00 3:4
  (Daniłowski, Kaliszewicz, Żero, Popiołek)  
15.09.2012 MOSiR Bielsk Podlaski - Sokół Sokółka
 11:00 5:4
  (Żero 2x, Parfieniuk, Daniłowski, Pogorzelski)
  
24.09.2012 Jagiellonia Białystok SSA - MOSiR Bielsk Podlaski
 16:00 2:1
  (Żero)  
29.09.2012 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP Jagiellonia I Białystok  11:00 1:5
  (Niemczynowicz)  
06.10.2012 Włókniarz Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski  10:00 3:2
  (Żero 2x)  
13.10.2012 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP II Jagiellonia Białystok
 11:00 0:4
    
20.10.2012 OSiR Wigry Suwałki - MOSiR Bielsk Podlaski  11:30 1:1
  (Żero)
  
10.11.2012 MOSiR Bielsk Podlaski - Orzeł Siemiatycze
 12:00 5:3
  (Żero 3x, Walczuk, Daniłowski)  
03.11.2012 Orzeł Kolno - MOSiR Bielsk Podlaski  13:30 0:5
  (Żero x2, Daniłowski x2, Kaliszewicz)  
  II Runda - wiosenna  
 01.05.2013 MOSiR Bielsk Podlaski - Hetman Białystok
 11:00 3:1
  (Pogorzelski, Popiołek, Daniłowski)  
 14.04.2013 ŁKS 1926 Łomża - MOSiR Bielsk Podlaski 12:30 0:3
  (Daniłowski 2x, Borowski)
  
 21.04.2013 MOSiR Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów
 10:30 5:0
  (Żero 2x, Chiliński, Walczuk, Daniłowski)  
 27.04.2013 Sokół Sokółka - MOSiR Bielsk Podlaski 11:30 4:1
  (Daniłowski)  
 12.05.2013 MOSiR Bielsk Podlaski - Włókniarz Białystok
 11:00 4:1
  (Żero 2x, Kos, Grygoruk)   
 25.05.2013 MOSP II Jagiellonia Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski 15:00 0:1
  (Daniłowski)  
 02.06.2013 MOSiR Bielsk Podlaski - OSiR Wigry Suwałki
 11:00 4:2
  (Walczuk, Daniłowski, Żero, Niemczynowicz)  
 12.06.2013 Orzeł Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski 17:00 2:2
  (Żero 2)  

  TABELA - I RUNDA - JESIENNA   TABELA - II RUNDA - WIOSENNA 
  DrużynaMeczeZd/StrPunkty  Drużyna Mecze Zd/StrPunkty
 1. Jagiellonia Białystok SSA 11 35:6 31 - awans
 1. MOSP Jagiellonia II B-stok 20 57:24 41
 2. MOSP Jagiellonia I B-stok 11 64:14 27 - awans
 2. MOSiR Bielsk Podlaski 20 54:42 35
 3. MOSP Jagiellonia II B-stok 11 36:9 26 3. Orzeł Siemiatycze 20 43:43 33
 4. ŁKS 1926 Łomża 11 24:26 16 4. Sokół Sokółka 20 43:50 30
 5. Sokół Sokółka 11 28:33 15 5. Włókniarz Białystok 20 46:56 28
 6. Włókniarz Białystok 11 25:36 15 6. OSiR Wigry Suwałki 20 41:32 26
 7. Hetman Białystok 11 19:20 13
 7. ŁKS 1926 Łomża 20 35:48 24
 8. MOSiR Bielsk Podlaski 11 28:32 13 8. Hetman Białystok 20 37:40 24
 9. OSiR Wigry Suwałki 11 21:21 12
 9. Olimpia Zambrów 20 39:53 22
10. Orzeł Siemiatycze 11 20:33 1210. Orzeł Kolno
 20  7:89  0
11. Olimpia Zambrów 11 24:33 12
     
12. Orzeł Kolno 11  7:62  0      

WSZYSTKIE WYNIKI

 I kolejkaWynik XII kolejkaWynik
 Hetman Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
 2:1 MOSiR Bielsk Podlaski - Hetman Białystok  3:1
 Olimpia Zambrów - Orzeł Siemiatycze
 2:3 Orzeł Siemiatycze - Olimpia Zambrów  3:1
 Jagiellonia Białystok SSA - MOSP Jagiellonia II Białystok
 0:0
 Sokół Sokółka - OSiR Wigry Suwałki  3:1
 Włókniarz Biaystok - MOSP Jagiellonia I Białystok
1:17 ŁKS 1926 Łomża - Orzeł Kolno
 3:0
 OSiR Wigry Suwałki - Sokół Sokółka
 4:2 MOSP Jagiellonia II Białystokpauza
 Orzeł Kolno - ŁKS 1926 Łomża
 1:5 Włókniarz Biaystokpauza
 II kolejka  XIII kolejka  
 MOSiR Bielsk Podlaski - ŁKS 1926 Łomża
 3:5 ŁKS 1926 Łomża - MOSiR Bielsk Podlaski  0:3
 Sokół Sokółka - Orzeł Kolno
 6:2 Włókniarz B-stok - MOSP Jagiellonia II B-stok  1:4
 MOSP Jagiellonia I Białystok - OSiR Wigry Suwałki  4:0 Olimpia Zambrów - Hetman Białystok  2:2
 MOSP Jagiellonia II Białystok - Włókniarz Białystok
 1:1 Orzeł Kolno - Sokół Sokółka 0:3
 Orzeł Siemiatycze - Jagiellonia Białystok SSA
 1:3 OSiR Wigry Suwałkipauza
 Hetman Białystok - Olimpia Zambrów  2:3 Orzeł Siemiatyczepauza
 III kolejka
  XIV kolejka 
 Olimpia Zambrów - MOSiR Bielsk Podlaski
 3:4 MOSiR Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów 5:0
 Jagiellonia Białystok SSA - Hetman Białystok 2:1 Orzeł Siemiatycze - Włókniarz Białystok 1:1
 Włókniarz Białystok - Orzeł Siemiatycze
 6:1 MOSP Jagiellonia II B-stok - OSiR Suwałki 0:3
 OSiR Wigry Suwałki - MOSP Jagiellonia II Białystok 2:4 Sokół Sokółka - ŁKS 1926 Łomża  3:0
 Orzeł Kolno - MOSP Jegiellonia I Białystok0:12 Hetman Białystokpauza
 ŁKS 1926 Łomża - Sokół Sokółka
 1:0 Orzeł Kolno
pauza
 IV kolejka
  XV kolejka
 
 MOSiR Bielsk Podlaski - Sokół Sokółka
 5:4 Sokół Sokółka - MOSiR Bielsk Podlaski  4:1
 MOSP Jagiellonia I Białystok - ŁKS 1926 Łomża
 4:1 Orzeł Kolno - MOSP Jagiellona II Białystok  0:3
 MOSP Jagiellona II Białystok - Orzeł Kolno
 6:0 OSiR Wigry Suwałki - Orzeł Siemiatycze  1:1
 Orzeł Siemiatycze - OSiR Wigry Suwałki
 0:6 Włókniarz Białystok - Hetman Białystok  5:1
 Hetman Białystok - Włókniarz Białystok 2:1 ŁKS 1926 Łomżapauza
 Olimpia Zambrów - Jagiellonia Białystok SSA 0:2 Olimpia Zambrówpauza
 V kolejka
  XVI kolejka 
 Jagiellonia Białystok SSA - MOSiR Bielsk Podlaski
 2:1 Olimpia Zambrów - Włókniarz Białystok  2:1
 Włókniarz Białystok - Olimpia Zambrów
 5:1 Hetman Białystok - OSiR Wigry Suwałki  2:1
 OSiR Wigry Suwałki - Hetman Białystok 1:1 Orzeł Siemiatycze - Orzeł Kolno  3:0
 Orzeł Kolno - Orzeł Siemiatycze
 0:3  MOSP Jagiellonia II B. - ŁKS 1926 Łomża  5:0
 ŁKS 1926 Łomża - MOSP Jagiellonia II Białystok 1:4 MOSiR Bielsk Podlaskipauza
 Sokół Sokółka - MOSP Jegiellonia I Białystok 4:2 Sokół Sokółkapauza
 VI kolejka
  XVII kolejka 
 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP Jagiellonia I Białystok
 1:5 Sokół Sokółka - MOSP Jagiellonia II B.
 0:2
 MOSP Jagiellonia II Białystok - Sokół Sokółka
 4:0 ŁKS 1926 Łomża - Orzeł Siemiatycze  0:4
 Orzeł Siemiatycze - ŁKS 1926 Łomża
 2:0 Orzeł Kolno - Hetman Białystok  0:3
 Hetman Białystok - Orzeł Kolno
 6:1 OSiR Wigry Suwałki - Olimpia Zambrów  3:1
 Olimpia Zambrów - OSiR Wigry Suwałki
 4:1 MOSiR Bielsk Podlaskipauza
 Jagiellonia Białystok SSA - Włókniarz Białytok
 3:0 Włókniarz Białytokpauza
 VII kolejka
  XVIII kolejka 
 Włókniarz Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski  3:2 MOSiR Bielsk Podlaski - Włókniarz Białystok   4:1
 OSiR Wigry Suwałki - Jagiellonia Białystok SSA 0:2 Olimpia Zambrów - Orzeł Kolno  3:0
 Orzeł Kolno - Olimpia Zambrów
 1:5 Hetman Białystok - ŁKS 1926 Łomża  1:1
 ŁKS 1926 Łomża - Hetman Białystok 2:1 Orzeł Siemiatycze - Sokół Sokółka  4:1
 Sokół Sokółka - Orzeł Siemiatycze
 2:0 OSiR Wigry Suwałki pauza
 MOSP Jagiellonia I B-stok - MOSP Jagiellonia II B-stok 3:1 MOSP Jagiellonia II Białystokpauza
 VIII kolejka
  XIX kolejka 
 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP Jagiellonia II Białystok 0:4 MOSP Jagiellonia II B. - MOSiR Bielsk Podl. 
 0:1
 Orzeł Siemiatycze - MOSP Jagiellonia I Białystok
 1:8 Sokół Sokółka - Hetman Białystok  1:4
 Hetman Białystok - Sokół Sokółka
 4:0 ŁKS 1926 Łomża  - Olimpia Zambrów  4:1
 Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża
 5:3 OSiR Wigry Suwałki - Włókniarz Białystok  5:0
 Jagiellonia Białystok SSA - Orzeł Kolno 3:0  Orzeł Siemiatycze pauza
 Włókniarz Białystok - OSiR Wigry Suwałki
 0:0 Orzeł Kolnopauza
 IX kolejka
  XX kolejka 
 OSiR Wigry Suwałki - MOSiR Bielsk Podlaski
 1:1 MOSiR Bielsk Podlaski - OSiR Wigry Suwałki 
 4:2
 Orzeł Kolno - Włókniarz Białystok
 2:4 Włókniarz Białystok - Orzeł Kolno  3:0
 ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia Białystok SSA
 2:5 Olimpia Zambrów - Sokół Sokółka  0:1
 Sokół Sokółka - Olimpia Zambrów  2:0 Orzeł Siemiatycze - MOSP Jagiellonia II B.  3:0 wo.
 MOSP Jagiellonia I Białystok - Hetman Białystok 4:0 ŁKS 1926 Łomżapauza
 MOSP Jagiellonia II Białystok - Orzeł Siemiatycze
 3:1 Hetman Białystokpauza
 X kolejka
  XXI kolejka 
 MOSiR Bielsk Podlaski - Orzeł Siemiatycze
 5:3 Orzeł Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski  2:2
 Hetman Białystok - MOSP Jagiellonia II B-stok 0:3 MOSP Jagiellonia II B. - Hetman Białystok  4:2
 Olimpia Zambrów - MOSP Jagiellonia I Białystok 0:4 Włókniarz Białystok - ŁKS 1926 Łomża   4:2
 Jagiellonia Białystok SSA - Sokół Sokółka
 8:0 Orzeł Kolno - OSiR Wigry Suwałki  0:3
 ŁKS 1926 Łomża - Włókniarz Białystok  1:1 Olimpia Zambrówpauza
 OSiR Wigry Suwałki - Orzeł Kolno
 7:0 Sokół Sokółkapauza
 XI kolejka
  XXII kolejka 
 Orzeł Kolno - MOSiR Bielsk Podlaski
 0:5 MOSiR Bielsk Podlaski - Orzeł Kolno  3:0
 ŁKS 1926 Łomża - OSiR Wigry Suwałki
 3:0  OSiR Wigry Suwałki - ŁKS 1926 Łomża  1:1
 Sokół Sokółka - Włókniarz Białystok 6:3 Włókniarz Białystok - Sokół Sokółka  5:1
 MOSP Jagiellonia I Białystok - Jagiellonia B-stok SSA
 1:5 Olimpia Zambrów - MOSP Jagiellonia II B.  5:3
 MOSP Jagiellonia II Białystok - Olimpia Zambrów
 6:1 Hetman Białystok - Orzeł Siemiatycze  2:4
 Orzeł Siemiatycze - Hetman Białystok 3:0  
  W rundzie wiosennej mecze Orła Kolno są
wyryfikowane jako walkowery (3:0) dla drużyn
przeciwnych gdyż zespół wycofał się z rozgrywek.

* Masz brakujący wynik? Znalazłeś błąd? Napisz -> manka11@wp.pl
 
...