Trampkarze 2013/2014 Drukuj


KADRA

Lp.  Nazwisko i imię                                 
Data urodzenia 
 1. Aleksiejuk Igor
 10.01.1999
 2. Antoniuk Łukasz 28.06.2000
 3. Antoniuk Marcin 28.06.2000
 4. Bartoszuk Grzegorz
 14.03.1999
 5. Bobel Adam
 04.01.1999
 6. Chiliński Paweł
 06.02.1999
 7. Drozdowski Bartłomiej 17.04.2000
 8. Falkowski Kacper
 04.05.1999
 9. Fiedorowicz Kamil 02.01.1999
10.
 Fiedorowicz Marcin 21.09.2000
11. Jakoniuk Dawid 02.10.2001
12. Jaźwiński Krystian
 30.12.1999
13. Kubiak Kamil
 30.11.2000
14. Kuderski Paweł 16.03.1999
15. Lewandowski Damian
 21.07.1999
16. Malec Sebastian 27.10.2000
17. Niczyporuk Kamil 06.04.2000
18. Torczyński Szymon 28.02.2000
19. Werpachowski Jakub 18.06.2000
20. Zawadzki Paweł
 30.04.1999
  Trener: Pawel Bierżyn
 

LIGA

Data Runda jesienna
GodzinaWynik
31.08.2013
 MOSiR Bielsk Podlaski - LZS Narewka 11:00 16:0
  (Zawadzki x4, Antoniuk Marcin x2, Alekiejuk x2, Kuderski x2,
 Fiedorowicz Marcin, Fiedorowicz Kamil, Jakoniuk, Niczyporuk,
 samobój x2)
  
07.09.2013
 Hetman Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski  15:00 3:0
14.09.2013
 MOSiR Bielsk Podlaski - Czarni Gródek  11:00 9:0
   (Zawadzki x2, M.Fiedorowicz x2, K.Fiedorowicz, M.Antoniuk,
  Ł.Antoniuk, Chiliński, Jakoniuk
)
  
21.09.2013
 Cresovia Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski  13:00 0:6
  (Zawadzki x3, M.Fiedorowicz, Bobel, Kuderski)  
28.09.2013
 MOSiR Bielsk Podlaski - UKS Kleosin 11:00 6:1
  (Zawadzki x2, K.Fiedorowicz 2x, Ł.Antoniuk, Aleksiejuk)  
05.10.2013
 Rudnia Zabłudów - MOSIR Bielsk Podlaski  11:00 1:3
  (Zawadzki x2, Chiliński)
  
12.10.2013
 MOSiR Bielsk Podlaski - OSiR Hajnówka 11:00 5:1
  (M.Fiedorowicz, M.Antoniuk, Aleksiejuk, samobójcze x2)   
20.10.2013 MOSP II Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski 10:00
 1:5
  (M.Fiedorowicz x3, K.Fiedorowicz, Zawadzki)  
26.10.2013
 MOSiR Bielsk Podlaski - BSP Jagiellonia Białystok 11:00 2:4
  (Aleksiejuk, Falkowski)  
  Runda wiosenna
  
05.05.2014 MOSiR Bielsk Podlaski - Cresovia Siemiatycze
 17:00 14:0
  (Zawadzki 5, M.Fiedorowicz 3, Aleksiejuk 2, Falkowski 2, Kubiak, Torczyński)  
09.05.2014 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP II Białystok
 15:00 3:1
  (Aleksiejuk x2, Fiedorowicz M.)  
18.05.2014
 OSiR Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski 11:00 0:4
  (Fiedorowicz M, Chiliński, Zawadzki)  
24.05.2014
 Czarni Gródek - MOSiR Bielsk Podlaski 10:00 3:5
  (M.Fiedorowicz, M.Antoniuk, Bartoszuk, K.Fiedorowicz, Falkowski)  
07.06.2014 LZS Narewka - MOSiR Bielsk Podlaski 17:00 0:7
  (Aleksiejuk 4, Zawadzki, Chiliński, Falkowski)  
09.06.2014
 UKS Kleosin - MOSiR Bielsk Podlaski
 16:000:14
  (Aleksiejuk 5, M.Fiedorowicz 3, Zawadzki 2, Ł.Antoniuk, M.Antoniuk, Chiliński,
 Bartoszuk)
  
14.06.2014
 MOSiR Bielsk Podlaski - Rudnia Zabłudów
 11:00 9:1
  (Aleksiejuk 4, K.Fiedorowicz, M.Fiedorowicz, Zawadzki, Ł.Antoniuk i Chiliński)  

TABELA
  DrużynaMeczeZd/StrPunkty  Drużyna
Mecze
Zd/Str
Punkty
 1. BSP Jagiellonia B-stok   9  77:5  27 1. MOSiR Bielsk Podlaski
 111:17 45
 2. BKS Hetman Białystok   9  70:9  24
 2. MOSP II Jagiellonia B-stok  61:39 26
 3. MOSiR Bielsk Podlaski   9 52:11  21
 3. OSiR Hajnówka  52:42 24
 4. OSiR Hajnówka   9 35:27
  15
 4. Rudnia Zabłudów  47:37 24
 5. Rudnia Zabłudów   9 23:20  13 5. Czarni Gródek
  38:47 24
 6. MOSP II Białystok   9 32:25  12 6. MOSiR Siemiatycze
  25:95 12
 7. Czarni Gródek   9 13:37  10 7. UKS Kleosin
 32:101 10
 8. Cresovia Siemiatycze   9 15:53
   9
 8. LZS Narewka
  2:106
  1
 9. UKS Kleosin   9 20:63
   3
     
10. LZS Narewka
   9  1:88
   0
  

WSZYSTKIE WYNIKI

 I kolejkaWynik X kolejka
Wynik
 MOSiR Bielsk Podlaski - LZS Narewka  16:0 RUDNIA ZABŁUDÓW - CZARNI GRÓDEK     
 3:3
 UKS Kleosin - BSP Jagiellonia Białystok 0:15 LZS NAREWKA - OSIR HAJNÓWKA 0:3
 Rudnia Zabłudów - Cresovia Siemiatycze  3:1 MOSP II BIAŁYSTOK - UKS KLEOSIN  7:0
 OSiR Hajnówka - Czarni Gródek  4:2 MOSIR BIELSK PODL. - MOSIR SIEMIATYCZE14:0
 MOSP Jagiellonia II Białystok - Hetman Białystok
  0:8  
 II kolejka
  XI kolejka
 
 Hetman Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski  3:0 MOSIR SIEMIATYCZE - RUDNIA ZABŁUDÓW 1:3
 BSP Jagiellonia Białystok - LZS Narewka 15:0 MOSIR BIELSK PODLASKI - MOSP II B-stok 3:1
 Czarni Gródek - MOSP Jagiellonia II Białystok  5:4 UKS KLEOSIN - OSIR HAJNÓWKA    
 3:2
 Cresovia Siemiatycze - OSiR Hajnówka  1:3 LZS NAREWKA - CZARNI GRÓDEK 0:5
 UKS Kleosin - Rudnia Zabłudów
  2:5         
 
 III kolejka
  XII kolejka
 
 MOSiR Bielsk Podlaski - Czarni Gródek 9:0 OSIR HAJNÓWKA - MOSIR BIELSK PODLASKI  0:4
 OSiR Hajnówka - UKS Kleosin12:1 RUDNIA ZABŁUDÓW - LZS NAREWKA  4:0
 MOSP Jagiellonia II Białystok - Cresovia Siemiatycze 5:1 CZARNI GRÓDEK - UKS KLEOSIN  2:0
 Rudnia Zabłudów - BSP Jagiellonia Białystok 2:4 MOSIR SIEMIATYCZE - MOSP II BIAŁYSTOK  1:8
 LZS Narewka - Hetman Białystok
 0:6  
 IV kolejka
  XIII kolejka
 
 Cresovia Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski 0:6 CZARNI GRÓDEK - MOSIR BIELSK PODLASKI  3:5
 BSP Jagiellonia Białystok - Hetman Białystok 2:0
 RUDNIA ZABŁUDÓW - MOSP II BIAŁYSTOK 2:2
 Czarni Gródek - LZS Narewka 2:0
 OSIR HAJNÓWKA - MOSIR SIEMIATYCZE 6:0
 UKS Kleosin - MOSP Jagiellonia II Białystok 1:5
 LZS NAREWKA - UKS KLEOSIN 1:1
 Rudnia Zabłudów - OSiR Hajnówka
 0:6  
 V kolejka
  XIV kolejka
 
 MOSiR Bielsk Podlaski - UKS Kleosin 6:1 LZS NAREWKA - MOSIR BIELSK PODLASKI  0:7
 OSiR Hajnówka - BSP Jagiellonia Białystok 0:6 RUDNIA ZABŁUDÓW - UKS KLEOSIN11:0
 MOSP Jagiellonia II Białystok - Rudnia Zabłudów 0:1 MOSIR SIEMIATYCZE - CZARNI GRÓDEK 0:7
 LZS Narewka - Cresovia Siemiatycze 0:7 MOSP II BIAŁYSTOK - OSIR HAJNÓWKA 3:2
 Hetman Białystok - Czarni Gródek
 8:3  
 VI kolejka
  XV kolejka
 
 Rudnia Zabłudów - MOSiR Bielsk Podlaski 1:3 UKS KLEOSIN - MOSIR BIELSK PODLASKI 0:14
 BSP Jagiellonia Białystok - Czarni Gródek
 9:0 OSIR HAJNÓWKA - RUDNIA ZABŁUDÓW  2:0
 Cresovia Siemiatycze - Hetman Białystok0:16 MOSP II BIAŁYSTOK - CZARNI GRÓDEK
 3:3
 UKS Kleosin - LZS Narewka14:0 MOSIR SIEMIATYCZE - LZS NAREWKA 7:0
 OSiR Hajnówka - MOSP Jagiellonia II Białystok 1:3  
 VII kolejka
  XVI kolejka
 
 MOSiR Bielsk Podlaski - OSiR Hajnówka
 5:1 MOSIR BIELSK PODLASKI - RUDNIA ZABŁUDÓW  9:1
 MOSP Jagiellonia II Białystok - BSP Jagiellonia Białystok 1:3 UKS KLEOSIN - MOSIR SIEMIATYCZE 8:1
 LZS Narewka - Rudnia Zabłudów 1:9 MOSP II BIAŁYSTOK - LZS NAREWKA 4:0
 Hetman Białystok - UKS Kleosin17:0 CZARNI GRÓDEK - OSIR HAJNÓWKA 5:2
 Czarni Gródek - Cresovia Siemiatycze  0:3  
 VIII kolejka
   
 MOSP Jagiellonia II Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski 1:5  
 BSP Jagiellonia Białystok - Cresovia Siemiatycze19:0  
 UKS Kleosin - Czarni Gródek
 0:1  
 Rudnia Zabłudów - Hetman Białystok 2:3  
 OSiR Hajnówka - LZS Narewka
 6:0  
 IX kolejka
   
 MOSiR Bielsk Podlaski - BSP Jagiellonia Białystok
 2:4  
 LZS Narewka - MOSP Jagiellonia II Białystok0:13  
 Hetman Białystok - OSiR Hajnówka 9:2  
 Czarni Gródek - Rudnia Zabłudów 0:0  
 Cresovia Siemiatycze - UKS Kleosin  2:1  

* Masz brakujący wynik? Znalazłeś błąd? Napisz -> manka11@wp.pl
 
...