Junior młodszy - 2014/2015 Drukuj


KADRA
Lp.  Nazwisko i imię                                 
Data urodzenia 
 1. Aleksiejuk Igor
 10.01.1999
 2. Antoniuk Łukasz
 28.06.2000
 3. Antoniuk Marcin
 28.06.2000
 4. Bańkowski Kacper 21.06.1998
 5. Bartoszuk Grzegorz
 14.03.1999
 6. Bobel Adam
 04.01.1999
 7. Drozdowski Bartłomiej
 17.04.2000
 8. Drozdowski Marcin
 13.07.1998
 9. Falkowski Kacper
 04.05.1999
10. Fiedorowicz Kamil
 02.01.1999
11. Grygoruk Rafał
 06.03.1998
12. Jakoniuk Dawid 02.10.2001
13. Jaźwiński Krystian
 30.12.1999
14. Jurczuk Nektariusz  15.07.2001
15.  Kubiak Kamil 30.11.2000
16. Kuderski Paweł
 16.03.1999
17. Kwiatkowski Mateusz
 28.01.2000
18. Malec Sebastian
 27.10.2000
19. Niczyporuk Kamil 06.04.2000
20. Oniśkiewicz Karol
 12.05.1998
21. Perkowski Rafał
 04.08.1998
22. Pług Łukasz
 20.10.1998
23.
 Sędziak Kacper
 19.07.2000
24. Torczyński Szymon
 28.02.2000
25.
 Wasilewski Adrian 17.07.1998
26.
 Zinowczyk Michał
 12.05.1998
27.
 Zawadzki Paweł
 30.04.1999
  I Trener: Pawel Bierżyn
 

LIGA WOJEWÓDZKA

Data I Runda - jesienna
GodzinaWynik
30.08.2014 Petrus Łapy - MOSiR Bielsk Podlaski 10:00 2:8
 Grygoruk x2, Bańkowski x2, Borowski, Bartoszuk,
Aleksiejuk, Falkowski

  
07.09.2014
 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP Białystok  10:00 1:2
 Grygoruk
  
14.09.2014
 MOSIR Grajewo - MOSiR Bielsk Podlaski
 10:30
 3:1
 Borowski
  
20.09.2014 MOSiR Bielsk Podlaski - Falcon Sokółka
 11:00 3:0
 Borowski, Wasilewski, Bańkowski
  
27.09.2014
 ŁKS 1926 Łomża - MOSIR Bielsk Podlaski
 10:30
 1:0
    
05.10.2014
 MOSIR Bielsk Podlaski - Jagiellonia Białystok SSA
 11:00
 0:10
 
  
12.10.2014
 Hetman Białystok - MOSIR Bielsk Podlaski
 12:00 4:1
  Borowski
  
25.10.2014 MOSIR Bielsk Podlaski - Cresovia Siemiatycze 11:00
 3:0
    
02.11.2014 Włokniarz Białystok  - MOSiR Bielsk Podlaski
 10:00 1:1
  Bartoszuk  
08.11.2014
 MOSiR Bielsk Podlaski - Wigry Suwałki
 13:30 1:4
  Falkowski
  
  II runda - wiosenna   
29.03.2015 MOSiR Bielsk Podlaski - Petrus Łapy 11:00 2:0
  Fiedorowicz, Zawadzki  
01.04.2015 MOSP Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
 17:00 3:2
  Grygoruk + bramka samobójcza  
10.04.2015 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSiR Grajewo
 15:30 2:1
  Aleksiejuk, Fiedorowicz  
18.04.2015
 Falcon Sokółka - MOSiR Bielsk Podlaski
 10:00 2:3
  Aleksiejuk, Kwiatkowski, Fiedorowicz  
25.04.2015
 MOSiR Bielsk Podlaski - ŁKS 1926 Łomża  11:00 0:0
    
29.04.2015 Ciechanowiec - MOSiR Bielsk Podlaski
 17:00 2:0
    
09.05.2015
 MOSiR Bielsk Podlaski - Hetman Białystok
 11:00 4:0
  Aleksiejuk, Zinowczyk, Zawadzki x2  
24.05.2015 Cresovia Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski
 11:00 1:3
  Antoniuk, Falkowski, Fiedorowicz  
08.06.2015 MOSiR Bielsk Podlaski - Włókniarz Białystok 17:00 3:0 wo
    
10.06.2015 Promień Mońki - MOSiR Bielsk Podlaski
 18:00 2:0
    

  TABELA - I RUNDA - JESIENNA   TABELA - II RUNDA - WIOSENNA
   
  DrużynaMeczeZd/StrPunktyLP.
Drużyna
Mecze
Zd/Str
Punkty
1.
 Jagiell. B-tok SSA 10114:4
30
1.
MOSP Białystok
 10 47-6 28
2.
 Wigry Suwałki
 1038:10
27
2.
MOSiR Grajewo
 10 26-9 24
3.
 MOSP Białystok 1034:8
23
3.
Promień Mońki
 10 26-7 23
4.
 MOSIR Grajewo 1028:10
22
4.
MOSiR Bielsk Podlaski 10 19-11 19
5.  Hetman Białystok 1022:42 13 5. ŁKS 1926 Łomża 10 24-14 17
6.
 MOSiR Bielsk Podl.
 10
21-25 
13
6.
COKiS Ciechanowiec10 13-20 13
7. ŁKS 1926 Łomża 1018:39
12
7.
Hetman Białystok 10 13-29 13
8. Petrus Łapy 1021:47
9
8.
Petrus Łapy 10 15-34 8
9.
 Cresovia Siemiatycze
 10
10:51
7
9.
Cresovia Siemiatycze 10 15-27 5
10.
 Falcon Sokółka 1016:54
6
10.
Falcon Sokółka 10 14-39 4
11. Włókniarz Białystok
 1016:44
4
11.
Włókniarz Białystok 10 8-24 3

WSZYSTKIE WYNIKI

 I kolejkaWynikXII kolejkaWynik
 Włókniarz Białystok - pauzuje
 -:- Włókniarz Białystok - pauzuje
 
 Wigry Suwałki - Cresovia Siemiatycze 3:0 Cresovia Siemiatycze - Promień Mońki
 0:3
 Petrus Łapy - MOSIR Bielsk Podlaski
 2:8 MOSiR Bielsk Podlaski - Petrus Łapy 2:0
 MOSP Białystok - Hetman Białystok
 6:1 Hetman Białystok - MOSP Białystok
 0:10
 MOSP Grajewo - Jagiellonia Białystok SSA
 1:4 Ciechanowiec - MOSiR Grajewo
 0:4
 Falcon Sokółka - LKS 1926 Łomża
 3:1 ŁKS 1926 Łomża - Falcon Sokółka
 5:1
 II kolejka  XIII kolejka
 
 ŁKS 1926 Łomza - pauzuje
 -:- ŁKS 1926 Łomża - pauzuje
 
 Jagiellonia Białystok SSA - Falcon Sokółka
 16:1 Falcon Sokółka - Ciechanowiec
 1:3
 Hetman Białystok - MOSIR Grajewo
 1:2 MOSiR Grajewo - Hetman Białystok
 1:0
 MOSIR Bielsk Podlaski - MOSP Białystok
 1:2 MOSP Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
 3:2
 Cresovia Siemiatycze - Petrus Łapy
 0:1 Petrus Łapy - Cresovia Siemiatycze
 2:2
 Włókniarz Białystok - Wigry Suwałki
 1:7 Promień Mońki - Włókniarz Białystok
 1:0
 III kolejka
  XIV kolejka
 
Wigry Suwałki - pauzuje  -:- Promień Mońki - pauzuje
 
Petrus Łapy - Włókniarz Białystok  2:1 Włókniarz Białystok - Petrus Łapy 1:1
MOSP Białystok - Cresovia Siemiatycze 7:0 Cresovia Siemiatycze - MOSP Białystok
 1:2
MOSIR Grajewo - MOSIR Bielsk Podlaski
 3:1 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSiR Grajewo  2:1
Falcon Sokółka - Hetman Białystok
 2:4 Hetman Białystok - Falcon Sokółka
 3:2
ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia Białystok SSA
 2:13 Ciechanowiec - ŁKS 1926 Łomża
 0:2
 IV kolejka
  XV kolejka  
 Jagiellonia Białystok SSA - pauzuje
 -:- Ciechanowiec - pauzuje
 
 Hetman Białystok - ŁKS 1926 Łomża
 3:4 ŁKS 1926 Łomża - Hetman Białystok
 1:2
 MOSIR Bielsk Podlaski - Falcon Sokółka
 3:0 Falcon Sokółka - MOSiR Bielsk Podlaski 2:3 
 Cresovia Siemiatycze - MOSIR Grajewo
 1:3 MOSiR Grajewo - Cresovia Siemiatycze 4:0
 Włókniarz Białystok - MOSP Białystok
 0:6 MOSP Białystok - Włókniarz Białystok
 3:1
 Wigry Suwałki - Petrus Łapy  6:2 Petrus Łapy - Promień Mońki
 0:6
 V kolejka
  XVI kolejka
 
 Petrus Łapy - pauzuje  -:- Petrus Łapy - pauzuje
 
 MOSP Białystok - Wigry Suwałki
 2:2 Promień Mońki - MOSP Białystok
 0:0
 MOSIR Grajewo - Włókniarz Białystok
 2:1 Włókniarz Białystok - MOSiR Grajewo
 1:3
 Falcon Sokółka - Cresovia Siemiatycze 4:1
 Cresovia Siemiatycze - Falcon Sokółka
 1:2
 ŁKS 1926 Łomża - MOSIR Bielsk Podlaski
 1:0 MOSiR Bielsk Podlaski - ŁKS 1926 Łomża
 0:0
 Jagiellonia Białystok SSA - Hetman Białystok
18:0 Hetman Białystok - Ciechanowiec
 2:2
 VI kolejka
  XVII kolejka
 
 Hetman Białystok - pauzuje -:- Hetman Białystok -pauzuje 
 MOSIR Bielsk Podl. - Jagiellonia Białystok SSA  0:10 Ciechanowiec - MOSiR Bielsk Podlaski
 2:0
 Cresovia Siemiatycze ŁKS 1926 Łomża
 3:2 ŁKS 1926 Łomża - Cresovia Siemiatycze
 7:0
 Włókniarz Białystok - Falcon Sokółka
 7:1 Falcon Sokółka - Włókniarz Białystok
 2:2
 Wigry Suwałki - MOSIR Grajewo
 1:0 MOSiR Grajewo - Promień Mońki
 2:1
 Petrus Łapy -MOSP Białystok
 2:5 MOSP Białystok - Petrus Łapy
 13:0
 VII kolejka
  XVIII kolejka
 
 MOSP Białystok - pauzuje
 -:- MOSP Białystok - pauzuje 
 MOSIR Grajewo -Petrus Łapy
 6:1 Petrus Łapy - MOSiR Grajewo
 1:2
 Falcon Sokółka - Wigry Suwałki
 1:5 Promień Mońki - Falcon Sokółka  3:0
 ŁKS 1926 Łomża - Włókniarz Białystok  3:2 Włókniarz Białystok - ŁKS 1926 Łomża
 0:2 
 Jagiellonia Białystok SSA - Cresovia Siemiatycze
 24:0 Cresovia Siemiatycze - COKiS Ciechanowiec
 7:0 
 Hetman Białystok - MOSIR Bielsk Podlaski
 4:1 MOSiR Bielsk Podlaski - Hetman Białystok
 4:0
 VIII kolejka
  XIX kolejka
 
 MOSiR Bielsk Podlaski - pauzuje  -:- MOSiR Bielsk Podlaski - pauzuje
 
 Cresovia Siemiatycze - Hetman Białystok 2:2 Hetman Białystok - Cresovia Siemiatycze
 1:0
 Włókniarz Białystok - Jagiellonia Białystok SSA
 0:15 Ciechanowiec - Włókniarz Białystok
 3:0 wo
 Wigry Suwałki - ŁKS 1926 Łomża
 6:0 ŁKS 1926 Łomża - Promień Mońki
 3:3
 Petrus Łapy - Falcon Sokółka
 6:4 Falcon Sokółka - Petrus Łapy
 3:7
 MOSP Białystok - MOSIR Grajewo
 0:0 MOSiR Grajewo - MOSP Białystok
 1:2
 IX kolejka
  XX kolejka
 
 MOSiR Grajewo - pauza -:- MOSiR Grajewo - pauzuje
 
 Falcon Sokółka - MOSP Białystok
 0:3 MOSP Białystok - Falcon Sokółka
 8:0 
 ŁKS 1926 Łomża - Petrus Łapy
 4:3 Petrus Łapy - ŁKS 1926 Łomża  1:2
 Jagiellonia Białystok SSA - Wigry Suwałki
 3:0 Promień Mońki - Ciechanowiec
 1:0
 Hetman Białystok - Włókniarz Białystok 4:1 Włókniarz Białystok - Hetman Białystok  0:3 wo
 MOSIR Bielsk Podl. - Cresovia Siemiatycze 3:0  Cresovia Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podl.
 1:3
 X kolejka
  XXI kolejka
 
 Cresovia Siemiatycze - pauzuje
 -:- Cresovia Siemiatycze - pauzuje
 
 Włókniarz Białystok - MOSIR Bielsk Podlaski
 1:1 MOSiR Bielsk Podlaski - Włókniarz Białystok  3:0 wo
 Wigry Suwałki - Hetman Białystok 4:0 Hetman Białystok - Promień Mońki
 2:6
 Petrus Łapy - Jagiellonia Białystok SSA
 0:10 Ciechanowiec - Petrus Łapy
 3:0
 MOSP Białystok - ŁKS 1926 Łomża
 3:1 ŁKS 1926 Łomża MOSP Białystok
 1:3
 MOSIR Grajewo - Falcon Sokółka
 8:0 Falcon Sokółka - MOSiR Grajewo
 1:4
 XI kolejka
  XXII kolejka
 
 Falcon Sokółka - pauzuje
 -:- Falcon Sokółka - pauzuje
 
 LKS 1926 Łomża - MOSIR Grajewo
 0:3 MOSiR Grajewo - ŁKS 1926 Łomża  4:1
 Jagiellonia Białystok SSA - MOSP Białystok
 1:0 MOSP Białystok - Ciechanowiec  3:0 
 Hetman Białystok - Petrus Łapy
 3:2 Petrus Łapy - Hetman Białystok
 3:0
 MOSIR Bielsk Podlaski - Wigry Suwałki 1:4 Promień Mońki - MOSiR Bielsk Podlaski  2:0
 Cresovia Siemiatycze - Włókniarz Białystok
 3:2 Włókniarz Białystok - Cresovia Siemiatycze  3:3

* Masz brakujący wynik? Znalazłeś błąd? Napisz -> manka11@wp.pl
 
...