Młodzik 2014/2015 Drukuj


KADRA
Lp.  Nazwisko i imię                                 
Data urodzenia 
 1. Bielak Maciej
 28-01-2002
 2. Chilkiewicz Dariusz
 17-02-2002
 3. Ignatiuk Igor
 09-08-2004
 4. Jakimczuk Kacper 22-06-2004
 5. Kobus Grzegorz
 25-09-2004
 6. Kukołka Mateusz 05-03-2004
 7. Łukaszuk Jakub
 02-08-2002
 8. Martynowicz Adam
 26-12-2002
 9. Nowakowski Dawid
 13-09-2004
10. Obuchowski Jakub
 13-09-2002
11. Onacik Damian 30-03-2004
12. Paszkowski Brajan
 19-04-2005
13.
 Paszkowski Norbert 12-03-2003
14. Pawluczuk Bartosz
 08-03-2003
15.
 Perkowski Szymon
 30-01-2004
16. Perzyna Maksymilian
 15-10-2003
17. Plisiuk Damian
 26-09-2003
18. Proniewicki Paweł
 20-08-2002
19. Skiepko Dawid
 26-08-2002
20. Studziński Szymon
 20-11-2003
21. Troc Kuba
 28-05-2004
22. Turkowicz Marek  29-06-2002
23. Zimnoch Mateusz
 05-09-2003
24.
 Żychoń Tomasz
 09-01-2004
  I Trener: Mirosław Sacharczuk
 

LIGA WOJEWÓDZKA

Data I Runda - jesienna
GodzinaWynik
30.08.2014
 MOSIR Michałowo - MOSiR Bielsk Podlaski 11:00 2:1
  D.Skiepko  
06.09.2014 MOSIR Bielsk Podlaski - Orzeł Siemiatycze 11:00 0:4
    
13.09.2014
 MOSIR Bielsk Podlaski - MKS Mielnik
 11:00
 4:0
  J.Obuchowski x2, D.Skiepko, D.Nowakowski
  
27.09.2014
 MOSIR Bielsk Podlaski - Gryf Gródek
 11:00 6:0
  N.Paszkowski x2, J.Obuchowski x2
 B.Pawluczuk, D.Skiepko
  
04.10.2014
 Rudnia Zabłudów - MOSIR Bielsk Podlaski  11:00
 1:1
  B.Pawluczuk
  
11.10.2014
 MOSIR Bielsk Podlaski - Pionier Brańsk
 11:00 2:0
  D.Skiepko, D.Troc
  
18.10.2014
 OSIR Hajnówka - MOSIR Bielsk Podlaski
 11:00
 2:0
25.04.2015  MOSiR Bielsk Podlaski - MOSiR Michałowo 11:00 4:1
  Obuchowski, Troc, Skiepko, Paszkowski  

  TABELA - I RUNDA - JESIENNA 
  DrużynaMeczeZd/StrPunkty
1.
 Orzeł Siemiatycze  735-4
17
2.
 OSIR Hajnówka
 723-1
17
3.  MOSiR Bielsk Podlaski 818:10 13 
4.
 MOSIR Michałowo
 714-2012
5. Rudnia Zabłudów
 712-6
9
6.
 Gryf Gródek
 76-27
7
7.
 Pionier Brańsk
 75-18
4
8. MKS Mielnik
 62-31
0

WSZYSTKIE WYNIKI

 I kolejkaWynik
 Rudnia Zabłudów - pauzuje
 -:-
 Pionier Brańsk - Gryf Gródek
 1:1
 OSIR Hajnówka -pauzuje -:-
 Orzeł Siemiatycze - MKS Mielnik
 9:1
 MOSIR Michałowo - MOSIR Bielsk Podlaski
 2:1
 II kolejka 
 MOSIR Bielsk Podlaski - Orzeł Siemiatycze  0:4
 MKS Mielnik - MOSIRMichałowo - przełożony
 -:-
 Orzeł Siemiatycze - pauzuje
 -:-
 Gryf Gródek - OSIR Hajnówka
 0:6
 Rudnia Zabłudów - Pionier Brańsk  5:1
 III kolejka
 
Pionier Brańsk - pauzuje  -:-
MOSIR Michałowo - pauzuje
 -:-
OSIR Hajnówka - Rudnia Zabłudów
 1:1
Orzeł Siemiatycze - Gryf Gródek  9:0
MOSIR Bielsk Podlaski - MKS Mielnik
 4:0
 IV kolejka
 
 MKS Mielnik - pauzuje
 -:-
 MOSIR Bielsk Podlaski - pauzuje
 -:-
 Gryf Gródek - MOSIR Michałowo
 0:5
 Rudnia Zabłudów - Orzeł Siemiatycze
 1:1
 Pionier Brańsk - OSIR Hajnówka
 0:2
 V kolejka
 
 MKS Mielnik - pauzuje  -:-
 OSIR Hajnówka - pauzuje
 -:-
 Orzeł Siemiatycze - Pionier Brańsk
 2:1
 MOSIR Michałowo - Rudnia Zabłudów
 1:0
 MOSIR Bielsk Podlaski - Gryf Gródek
 6:0
 VI kolejka
 
 Gryf Gródek - MKS Mielnik
 4:0
 Rudnia Zabłudów - MOSIR Bielsk Podlaski  1:1
 Pionier Brańsk - MOSIR Michałowo
 1:4
 OSIR Hajnówka - Orzeł Siemiatycze
 0:0
 VII kolejka
 
 Orzeł Siemiatycze - pauzuje
 -:-
 Gryf Gródek - pauzuje
 -:-
 MOSIR Michałowo - OSIR Hajnówka
 0:4
 MOSIR Bielsk Podlaski -Pionier Brańsk 2:0
 MKS Mielnik - Rudnia Zabłudów
 0:4
 VIII kolejka
 
 Gryf Gródek - pauzuje
 -:-
 Rudnia Zabłudów - pauzuje
 -:-
 Pionier Brańsk - MKS Mielnik 2:1
 OSIR Hajnówka - MOSIR Bielsk Podlaski
 2:0
 Orzeł Siemiatycze - MOSIR Michałowo  10:1
 IX kolejka
 
 MOSiR Michałowo - pauzuje
 -:-
 Pionier Brańsk - pauzuje
 -:-
 MKS Mielnik - OSIR Hajnówka 0:8
 Gryf Gródek - Rudnia Zabłudów
 1:0

* Masz brakujący wynik? Znalazłeś błąd? Napisz -> manka11@wp.pl
 
...