Junior młodszy 2015/2016 Drukuj



KADRA:

LP. Nazwisko i imięData Urodzenia 
1.Aleksiejuk Igor10.01.1999
2.Antoniuk Łukasz28.06.2000
3.Antoniuk Marcin28.06.2000
4.Bartoszuk Grzegorz14.03.1999
5.Bobel Adam04.01.1999
6.Drozdowski Bartłomiej17.04.2000
7.Falkowski Kacper04.05.1999
8.Fiedorowicz Kamil02.01.1999
9.Fiedorowicz Marcin21.09.2000
10.Jaźwiński Krystian30.12.1999
11.Jurczuk Nektariusz15.07.2001
12.Kubiak Kamil30.11.2000
13.Kuderski Paweł16.03.1999
14.Kwiatkowski Mateusz28.01.2000
15.Malec Sebastian27.10.2000
16.Niczyporuk Kamil06.04.2000
17.Torczyński Szymon28.02.2000
18.Zawadzki Paweł30.04.1999
  I Trener: Paweł Bierżyn 


Liga wojewódzka:

Data I Runda - runda jesienna Godzina Wynik 
29.08.2015MOSiR Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski 11:00 1:2
 Aleksiejuk, K.Fiedorowicz  
23.09.2015Ciechanowiec - MOSiR Bielsk Podlaski 15:000:11 
 Zawadzki x4, K.Fiedorowicz x2, Kwiatkowski x2,
Aleksiejuk, M.Fiedorowicz, M.Antoniuk
  
13.09.2015MOSiR Bielsk Podlaski - MŁKS Łomża 11:001:1
 K.Fiedorowicz  
18.09.2015Jagiellonia Białystok SSA - MOSiR Bielsk Podlaski 15:001:0
26.09.2015 MOSiR Bielsk Podlaski - Hetman Białystok 10:001:2
 Kwiatkowski  
03.10.2015MOSP II Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski 12:001:0
11.10.2015MOSiR Bielsk Podlaski - Włókniarz Białystok 11:006:0
 Zawadzki x2, M.Antoniuk, M.Fiedorowicz  
 Aleksiejuk, Kwiatkowski  
17.10.2015Wigry Suwałki - MOSiR Bielsk Podlaski 13:001:2
 Falkowski, Aleksiejuk  
24.10.2015MOSiR Bielsk Podlaski - Petrus Łapy 10:303:1
 Zawadzki, Kwiatkowski, M.Fiedorowicz  
31.10.2015Orlęta Czyżew - MOSiR Bielsk Podlaski 10:001:5 
 Zawadzki x2, Kwiatkowski x2, K.Fiedorowicz  
06.11.2015MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP Białystok 14:000:5
  II runda - runda wiosenna  
02.04.2016 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSiR Siemiatycze 15:000:2 
11.04.2016 BSP Jagiellonia B-stok - MOSiR Bielsk Podlaski 17:009:0 
14.04.2016 MŁKS Łomża - MOSiR Bielsk Podlaski 16:002:0
28.04.2016 Herman Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski 17:001:2 
  Aleksiejuk x2  
04.05.2016 Korona Dobrzyniewo Duże - MOSiR Bielsk Podlaski 16:000:1 
  Aleksiejuk  
07.05.2016 MOSiR Bielsk Podlaski - COKiS Ciechanowiec 13:006:0
 Aleksiejuk x2, Drzewiecki, Kuderski, M.Antoniuk
Ł.Antoniuk
  
14.05.2016 Włókniarz Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski 12:000:3
 Aleksiejuk x2, Kuderski  
20.05.2016 MOSiR Bielsk Podlaski - Wigry Suwałki 16:000:3
28.05.2016 Petrus Łapy - MOSiR Bielsk Podlaski 11:001:1
 Kuderski  
10.06.2016 MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP Białystok 16:000:2


Tabela I Runda, runda jesienna

LP. Drużyna Mecze zd/str Punkty LP.DrużynaMecze zd/str Punkty 
1.MOSP Białystok1163:2331. BSP Jagiellonia Białystok1051:328
2.Jag.Biał. SSA1140:6282. MŁKS Łomża 1043:1124
3.MŁKS Łomża1145:725 3. MOSP II Białystok 1039:1024
4.MOSP II Białystok1134:13244. Wigry Suwałki 1023:1418
5.Hetman Białystok1117:24195. Petrus Łapy 1024:1515
6.MOSiR Bie. Podl.1131:14196. MOSiR Bielsk Podlaski 1011:2013
7.Wigry Suwałki1128:28137. Hetman Białystok 1024:3013
8.Orlęta Czyżew1112:23128. MOSiR Siemiatycze 1018:2311
9.MOSiR Siemiatycze1113:23109. Korona Dobrzyniewo Duże 1017:258
10.Petrus Łapy1113:31910. Włókniarz Białystok 106:263
11.Włókniarz Białystok119:62311. Ciechanowiec 103:79
12.COKiS Ciechanowiec112:740     

Pozostałe wyniki

1 kolejka Wynik 
Włókniarz Białystok - Ciechanowiec 2:0
Wigry Suwałki - MOSP II Białystok0:2
Petrus Łapy - Hetman Białystok0:2
Orlęta Czyżew - Jagiellonia Białystok SSA0:2
MOSP Białystok - MŁKS Łomża2:0
MOSiR Siemiatycze - MOSiR Bielsk Podlaski1:2
2 kolejka 
Ciechanowiec - MOSiR Bielsk Podlaski0:11
MŁKS Łomża - MOSiR Siemiatycze2:0
Jagiellonia Białystok SSA - MOSP Białystok0:4
Hetman Białystok - Orlęta Czyżew1:0
MOSP II Białystok - Petrus Łapy2:1
Włókniarz Białystok - Wigry Suwałki1:4
3 kolejka 
Wigry Suwałki - Ciechanowiec7:1
Petrus Łapy - Włókniarz Białystok5:2
Orlęta Czyżew - MOSP II Białystok0:3
MOSP Białystok - Hetman Białystok6:0
MOSiR Siemiatycze - Jagiellonia Białystok SSA0:4
MOSiR Bielsk Podlaski - MŁKS Łomża1:1
4 kolejka 
Ciechanowiec - MŁKS Łomża0:9
Jagiellonia Białystok SSA - MOSiR Bielsk Podlaski1:0
Hetman Białystok - MOSiR Siemiatycze1:1
MOSP II Białystok - MOSP Białystok1:2
Włókniarz Białystok - Orlęta Czyżew0:3
Wigry Suwałki - Petrus Łapy8:0 
5 kolejka 
Petrus Łapy - Ciechanowiec3:0 wo.
Orlęta Czyżew - Wigry Suwałki4:1
MOSP Białystok - Włókniarz Białystok18:1
MOSiR Siemiatycze - MOSP II Białystok2:3
MOSiR Bielsk Podlaski - Hetman Białystok1:2
MŁKS Łomża - Jagiellonia Białystok SSA1:3
6 kolejka 
Ciechanowiec - Jagiellonia Białystok SSA0:7
Hetman Białystok - MŁKS Łomża0:3
 MOSP II Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski1:0
Włókniarz Białystok - MOSiR Siemiatycze1:2
Wigry Suwałki - MOSP Białystok0:6
Petrus Łapy - Orlęta Czyżew0:1
7 kolejka 
Orlęta Czyżew - Ciechanowiec3:1
MOSP Białystok - Petrus Łapy5:0
MOSIR Siemiatycze - Wigry Suwałki1:4
MOSiR Bielsk Podlaski - Włókniarz Białystok6:0
MŁKS Łomża - MOSP II Białystok3:1
Jagiellonia Białystok SSA - Hetman Białystok6:0
8 kolejka 
Ciechanowiec - Hetman Białystok0:5
MOSP II Białystok - Jagiellonia Białystok SSA0:4
Włókniarz Białystok - MŁKS Łomza0:9
Wigry Suwałki - MOSiR Bielsk Podlaski1:2
Petrus Łapy - MOSiR Siemiatycze3:0
Orlęta Czyżew - MOSP Białystok0:1
9 kolejka 
MOSP Białystok - Ciechanowiec11:0
MOSiR Siemiatycze - Orlęta Czyżew1:0
MOSiR Bielsk Podlaski - Petrus Łapy3:1
MŁKS Łomża - Wigry Suwałki7:0
Jagiellonia Białystok SSA - Włókniarz Białystok6:0
Hetman Białystok - MOSP II Białystok0:4
10 kolejka 
Ciechanowiec - MOSP II Białystok0:11
Włókniarz Białystok - Hetman Białystok1:3
Wigry Suwałki - Jagiellonia Białystok SSA1:1
Petrus Łapy - MŁKS Łomża0:2
Orlęta Czyżew - MOSiR Bielsk Podlaski1:5
MOSP Białystok - MOSiR Siemiatycze3:0
11 kolejka 
MOSiR Siemiatycze - Ciechanowiec5:0
MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP Białystok0:5
MŁKS Łomża - Orlęta Czyżew8:0
Jagiellonia Białystok SSA - Petrus Łapy6:0
Hetman Białystok - Wigry Suwałki3:2
MOSP II Białystok - Włókniarz Białystok6:1
runda wiosenna 
1 kolejka 02-03.04.2016 
Włókniarz Białystok - BSP Jagiellonia Białystok1:3
Ciechanowiec - Wigry Suwałki 0:9
Hetman Białystok - Petrus Łapy1:1
MOSP II Białystok - MŁKS Łomża 0:4
MOSIR Bielsk Podlaski - MOSiR Siemiatycze0:2 
2 kolejka 09-10.04.2016 
BSP Jagiellonia Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski9:0
MOSiR Siemiatycze - MŁKS Łomża0:2
Korona Dobrzyniewo Duże - MOSP II Białystok 0:7
Ciechanowiec - Petrus Łapy1:0 
Wigry Suwałki - Włókniarz Białystok3:0 
3 kolejka 16-17.04.2016 
Wigry Suwałki - BSP Jagiellonia Białystok0:5 
Włókniarz Białystok - Petrus Łapy0:3 
MOSP II Białystok - Hetman Białystok4:2 
MOSiR Siemiatycze - Korona Dobrzyniewo Duże2:2 
MŁKS Łomża - MOSiR Bielsk Podlaski2:0
4 kolejka 23-24.04.2016 
Petrus Łapy - Wigry Suwałki4:0 
MOSiR Siemiatycze - Hetman Białystok1:2
MOSP II Białystok - Ciechanowiec10:0 
BSP Jagiellonia Białystok - MŁKS Łomża4:0 
Korona Dobrzyniewo Duże - MOSiR Bielsk Podlaski0:1 
5 kolejka   
Petrus Łapy - BSP Jagiellonia Białystok1:3 
Włókniarz Białystok - MOSP II Białystok2:0 
Ciechanowiec - MOSiR Siemiatycze 1:9 
Hetman Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski1:2
MŁKS Łomża - Korona Dobrzyniewo Duże5:2 
6 kolejka 07-08.05.2016 
BSP Jagiellonia Białystok - Korona Dobrzyniewo Duże2:0
MŁKS Łomża - Hetman Białystok10:2 
MOSiR Bielsk Podlaski - Ciechanowiec6:0
MOSiR Siemiatycze - Włókniarz Białystok3:2 
MOSP II Białystok - Wigry Suwałki5:0 
7 kolejka 14-15.05.2016 
Petrus Łapy - MOSP II Białystok1:3
Wigry Suwałki - MOSiR Siemiatycze3:0 
Włókniarz Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski0:3 
MŁKS Łomża - Ciechanowiec13:0 
Korona Dobrzyniewo Duże - Hetman Białystok1:2
8 kolejka 21-22.05.2016 
BSP Jagiellonia Białystok - Hetman Białystok7:0 
Ciechanowiec - Korona Dobrzyniewo Duże0:3 
MŁKS Łomża - Włókniarz Białystok3:0
MOSiR Bielsk Podlaski - Wigry Suwałki0:3
MOSiR Siemiatycze - Petrus Łapy1:6 
9 kolejka 28-29.05.2016 
MOSP II Białystok - BSP Jagiellonia Białystok 1:3
Petrus Łapy - MOSiR Bielsk Podlaski 1:1
 Wigry Suwałki - MŁKS Łomża 0:3
Korona Dobrzyniewo Duże - Włókniarz Białystok 5:0
Hetman Białystok - Ciechanowiec 11:1
10 kolejka 04-05.06.2016 
BSP Jagiellonia Białystok - Ciechanowiec 15:0
Hetman Białystok - Włókniarz Białystok 3:0
Wigry Suwałki - Korona Dobrzyniewo Duże 2:0
MŁKS Łomża - Petrus Łapy 1:3
MOSP II Białystok - MOSiR Siemiatycze 5:0
11 kolejka 11-12.06.2016 
MOSiR Siemiatycze - BSP Jagiellonia Białystok 0:0
MOSiR Bielsk Podlaski - MOSP II Białystok 0:2
Petrus Łapy - Korona Dobrzyniewo Duże 4:4
Wigry Suwałki - Hetman Białystok 3:0
Ciechanowiec - Włókniarz Białystok 0:3

 
...