Tur Bielsk Podlaski 2016/2017 - piłka nożna Drukuj


KARDA:
LP. Nazwisko i imię Data urodzenia 
1.Car Karol25.08.1986
2. Chilkiewicz Stefan13.01.1992 
3.Daniłowski Daniel20.05.1996
4.Drozdowski Marcin13.07.1998
5.Falkowski Kacper04.05.1999
6.Fiedorowicz Kamil02.01.1999 
7.Iwaniuk Rafał23.03.1991
8.Jakubowski Mateusz24.06.1987
9.Kosiński Andrzej20.11.1993
10.Kosiński Karol16.07.1991
11.Kosiński Piotr03.12.1996
12.Kotowicz Dawid07.09.2000
13.Koźlik Przemysław18.09.1985
14.Kulikowski Krystian11.04.1992
15.Kulikowski Rafał31.01.1995
16.Lewczuk Andrzej05.07.1989
17.Łochnicki Paweł21.01.1987
18.Nakielski Mateusz21.05.1991
19.Pawluczuk Łukasz05.08.1989
20.Popiołek Łukasz18.10.1996
21.Sidun Patryk29.10.1997
22.Szklarz Damian24.07.1997
23.Walczuk Michał18.06.1997
24.Witoszko Joachim29.01.1996
25.Zawadzki Paweł30.04.1999 
 I trener: Paweł Bierżyn  


IV liga grupa podlaska
data I runda - jesiennaGodzina wynik
07.08.2016Tur Bielsk Podlaski - Wissa Szczuczyn 17:00 1:1
 M.Jakubowski  
14.08.2016Magnat Juchnowiec Kościelny - Tur Bielsk Podlaski 17:00 1:5
 M.Jakubowski x2, K.Kosiński x2, Nakielski  
21.08.2016Tur Bielsk Podlaski - KS Wasilków 14:00 2:0
 Koźlik + bramka samobójcza  
27.08.2016KS Michałowo - Tur Bielsk Podlaski 11:00 0:4
 K.Kosiński x2, Walczuk, Nakielski  
03.09.2016Tur Bielsk Podlaski - Hetman Tykocin 17:00 8:0
 Walczuk x3, K.Kosiński x2, Pawluczuk, Nakielski
+ bramka samobójcza
  
11.09.2016Dąb Dąbrowa Białostocka - Tur Bielsk Podlaski 15:00 4:3
 K.Kosiński, Walczuk, Nakielski  
17.09.2016Tur Bielsk Podlaski - Cresovia Siemiatycze 16:00 2:0
 Car, Pawluczuk  
24.09.2016Promień Mońki - Tur Bielsk Podlaski 15:00 1:4
 Popiołek x2, K.Kosiński, Daniłowski  
01.10.2016Tur Bielsk Podlaski - Sparta Augustów 16:00 2:1
 A.Kosiński, P.Kosiński  
09.10.2016Sparta Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski 13:30 1:2
 K.Kosiński, Nakielski  
15.10.2016 Tur Bielsk Podlaski - Biebrza Goniądz 15:00 2:1
 Popiołek, Pawluczuk  
23.10.2016Pogoń Łapy - Tur Bielsk Podlaski 14:00 3:3
 Pawluczuk,Car, Jakubowski  
29.10.2016Tur Bielsk Podlaski - Puszcza Hajnówka 14:30 1:1
 Nakielski  
05.11.2016Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski 13:00 0:4
 Jakubowski x2, Pawluczuk x2  
12.11.2016Tur Bielsk Podlaski - Orzeł Kolno 13:00 
    

Klasyfikacja strzelców piłkarzy Tura Bielsk Podlaski w sezonie 2016/2017:

 LP.Imię i nazwisko Bramki
1.Karol Kosiński 9
2.Mateusz Jakubowski 6
 Mateusz Nakielski 6
 Łukasz Pawluczuk 6
5.Michał Walczuk 5
6.Łukasz Popiołek 3
7.Karol Car  2
8.Daniel Daniłowski 1
 Przemysław Koźlik 1
 Andrzej Kosiński 1
 Piotr Kosiński 1

LP. Drużyna Mecze zd/str Punkty 
1.Wissa Szczuczyn1460:1335
2.Tur Bielsk Podlaski1444:1333
3.Warmia Grajewo1434:1731
4.Dąb Dąbrowa Białostocka1430:1731
5.Sparta Augustów1425:2623
6.KS Michałowo1425:2420
7.Pogoń Łapy1425:3219
8.Biebrza Goniądz1423:2318
9.Sparta Szepietowo1421:1818
10.KS Wasilków1420:2817
11.Promień Mońki1426:3317
12.Hetman Tykocin1418:3513
13.Cresovia Siemiatycze1414:3811
14.Puszcza Hajnówka1419:329
15.Magnat Juchnowiec Kościelny1417:379
16.Orzeł Kolno1414:298


POZOSTAŁE WYNIKI:
1 kolejkawynik
 Promień Mońki - Orzeł Kolno 1:1
 Sparta Augustów - Cresovia Siemiatycze 3:1
 Sparta Szepietowo - Dąb Dąbrowa Białostocka 0:2
 Biebrza Goniądz - Hetman Tykocin 0:1
 Pogoń Łapy - KS Michałowo 3:0
 Puszcza Hajnówka - KS Wasilków 1:2
 Magnat Juchnowiec Kościelny - Warmia Grajewo 2:2
 Tur Bielsk Podlaski - Wissa Szczuczyn 1:1
 2 kolejka 
 Orzeł Kolno - Wissa Szczuczyn 0:5
 Magnat Juchnowiec Kościelny - Tur Bielsk Podlaski 1:5
 KS Wasilków - Warmia Grejwo 1:1
 KS Michałowo - Puszcza Hajnówka 3:1
 Hetman Tykocin - Pogoń Łapy 2:3
 Dąb Dąbrowa Białostocka - Biebrza Goniądz 3:1
 Cresovia Siemiatycze - Sparta Szepietowo 1:0
 Promień Mońki - Sparta Augustów 3:0
 3 kolejka 
 Sparta Augustów - Orzeł Kolno 4:0
 Sparta Szepietowo - Promień Mońki 3:3
 Biebrza Goniądz - Cresovia Siemiatycze 1:1
 Pogoń Łapy - Dąb Dąbrowa Białostocka 0:1
 Puszcza Hajnówka - Hetman Tykcoin 0:0
 Warmia Grajewo - KS Michałowo 3:2
 Tur Bielsk Podlaski - KS Wasilków 2:0
 Wissa Szczuczyn - Magnat Juchnowiec Kościelny 3:0
 4 kolejka 
 Orzeł Kolno - Magnat Juchnowiec Kościelny 1:1
 KS Wasilków - Wissa Szczuczyn 2:2
 KS Michałowo - Tur Bielsk Podlaski 0:4
 Hetman Tykocin - Warmia Grejwo 0:2
 Dąb Dąbrowa Białostocka - Puszcza Hajnówka 4:1
 Cresovia Siemiatycze - Pogoń Łapy 3:0
 Promień Mońki - Biebrza Goniądz 2:2
 Sparta Augustów - Sparta Szepietowo 1:0
  
 5 kolejka 
 Sparta Szepietowo - Orzeł Kolno 1:1
 Biebrza Goniądz Sparta Augustów 0:3
 Pogoń Łapy - Promień Mońki 3:1
 Puszcza Hajnówka - Cresovia Siemiatycze 2:3
 Warmia Grajewo - Dąb Dąbrowa Białostocka 4:2
 Tur Bielsk Podlaski - Hetman Tykocin 8:0
 Wissa Szczuczyn - KS Michałowo 4:2
 Magnat Juchnowiec Kościelny - KS Wasilków 3:3
 6 kolejka 
 Orzeł Kolno - KS Wasilków 1:2
 KS Michałowo - Magnat Juchnnowiec Kościelny 2:0
 Hetman Tykocin - Wissa Szczuczyn 1:6
 Dąb Dąbrowa Białostocka - Tur Bielsk Podlaski 4:3
 Cresovia Siemiatycze - Warmia Grajewo 0:3
 Promień Mońki - Puszcza Hajnówka 1:1
 Sparta Augustów - Pogoń Łapy 3:2
 OrzSparta Szepietowo - Biebrza Goniądz 1:2
 7 kolejka 
 Biebrza Goniądz - orzeł Kolno 2:2
 Pogoń Łapy - Sparta Szepietowo 1:3
 Puszcza Hajnówka - Sparta Augustów 2:1
 Warmia Grejwo - Promień Mońki 3:1
 Tur Bielsk Podlaski - Cresovia Siemiatycze 2:0
 Wissa Szczuczyn - Dąb Dąbrowa Białostocka 5:2
 Magnat Juchnowiec Kościelny - Hetman Tykocin 0:3
 KS Wasilków - KS Michałowo 1:1
 8 kolejka 
 Orzeł Kolno - KS Michałowo 0:1
 Hetman Tykocin - KS Wasilków 3:3
 Dąb Dąbrowa Białostocka - Magnat Juchnowiec Kościelny 2:0
 Cresovia Siemiatycze - Wissa Szczuczyn 1:8
 Promień Mońki - Tur Bielsk Podlaski 1:4
 Sparta Augustów - Warmia Grajewo 1:5
 Sparta Szepietowo - Puszcza Hajnówka 4:2
 Biebrza Goniądz - Pogoń Łapy 4:1
 9 kolejka 
 Pogoń Łapy - Orzeł Kolno 1:0
 Puszcza Hajnówka - Biebrza Goniądz 1:2
 Warmia Grajewo - Sparta Szepietowo 0:0
 Tur Bielsk Podlaski - Sparta Augustów 2:1
 Wissa Szczuczyn - Promień Mońki 8:0
 Magnat Juchnowiec Kościelny - Cresovia Siemiatycze 3:0
 KS Wasilków - Dąb Dąbrowa Białostocka 0:2
 KS Michałowo - Hetman Tykocin 5:1
 10 kolejka 
 Orzeł Kolno - Hetman Tykocin 1:3
 Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Michałowo 0:2
 Cresovia Siemiatycze - KS Wasilków 1:2
 Promień Mońki- Magnat Juchnowiec Kościelny 5:3
 Sparta Augustów - Wissa Szczuczyn 0:8
 Sparta Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski 1:2
 Biebrza Goniądz - Warmia Grajewo 0:2
 Pogoń Łapy - Puszcza Hajnówka 2:1
 11 kolejka 
 Puszcza Hajnówka - Orzeł Kolno 4:3
 Warmia Grajewo - Pogoń Łapy 5:1
 Wissa Szczuczyn - Sparta Szepietowo 1:2
 Tur Bielsk Podlaski - Biebrza Goniądz 2:1
 Magnat Juchnowiec Kościelny - Sparta Augustów 1:3
 KS Wasilków - Promień Mońki 3:1
 KS Michałowo - Cresovia Siemiatycze 5:0
 Hetman Tykocin - Dąb Dąbrowa Białostocka 0:1
 12 kolejka 
 Orzeł Kolno - Dąb Dąbrowa Białostocka 0:2
 Cresovia Siemiatycze - Hetman Tykocin 2:2
 Promień Mońki - KS Michałowo 3:0
 Sparta Augustów - KS Wasilków 3:0
 Sparta Szepietowo - Magnat Juchnowiec Kościelny 0:1
 Biebrza Goniądz - Wisa Szczuczyn 0:1
 Pogoń Łapy - Tur Bielsk Podlaski 3:3
 Puszcza Hajnówka - Warmia Grajewo 2:3
 13 kolejka 
 Warmia Grajewo - Orzeł Kolno 1:1
 Tur Bielsk Podlaski - Puszcza Hajnówka 1:1
 Wissa Szczuczyn - Pogoń Łapy 5:2
 Magnat Juchnowiec Kościelny - Biebrza Goniądz 1:5
 KS Wasilków - Sparta Szepietowo 0:3
 KS Michałowo - Sparta Augustów 1:1
 Hetman Tykocin - Promień Mońki 1:3
 Dąb Dąbrowa Białostocka - Cresovia Siemiatycze 4:0
 14 kolejka  
 Orzeł Kolno - Cresovia Siemiatycze 3:1
 Promień Mońki - Dąb Dąbrowa Białostocka 1:1
 Sparta Augustów - Hetman Tykocin 1:1
 Sparta Szepietowo - KS Michałowo 3:1
 Biebrza Goniądz - KS Wasilków 4:1
 Pogoń Łapy - Magnat Juchnowiec Kościelny 3:1
 Puszcza Hajnówka - Wussa Szczuczyn 0:3
 Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski 0:4
 15 kolejka 
 Tur Bielsk Podlaski - Orzeł Kolno 
 Wissa Szczuczyn - Warmia Grajewo 
 Magnat Juchnowiec Kościelny - Puszcza Hajnówka 
 KS Wasilków - Pogoń Łapy 
 KS Michałowo - Biebrza Goniądz 
 Hetman Tyckon - Sparta Szepietowo 
 Dąb Dąbrowa Białostocka - Sparta Augustów 
 Cresovia Siemiatycze - Promień Mońki 
16 kolejka
 
 Warmia Grajewo - Magnat Juchnowiec Kościelny
 
 Orzeł Konlo - Promień Mońki 
 Cresovia Siemiatycze - Sparta Augustów
 
 Dąb Dąbrowa Białostocka - Sparta Szepietowo
 
 Hetman Tykocin - Biebrza Goniądz 
 KS Michałowo - Pogoń Łapy
 
 KS Wasilków - Puszcza Hajnówka
 
 Wissa Szczuczyn - Tur Bielsk Podlaski
 
 17 kolejka
 
 Wissa Szczuczyn - Orzeł Kolno
 
 Tur Bielsk Podlaski - Magnat Juchnowiec Kościelny 
 Warmia Grajewo - KS Wasilków
 
 Puszcza Hajnówka - KS Michałowo
 
 Pogoń Łapy - Hetman Tykocin
 
 Biebrza Goniądz - Dąb Dąbrowa Białostocka 
 Sparta Szepietowo- Cresovia Siemiatycze
 
 Sparta Augustów - Promień Mońki
 
 18 kolejka
 
 Orzeł Kolno - Sparta Augustów
 
 Promień Mońki - Sparta Szepietowo
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
...