Tur II Bielsk Podlaski 2016/2017 - piłka nożna Drukuj
KADRA:
LP.Naziwsko i imię data urodzenia 
1.Aleksiejuk Igor10.01.1999
2.Bartoszuk Grzegorz14.03.1999
3.Bierżyn Paweł12.09.1983 
4.Bobel Adam04.01.1999 
5.Car Jakub22.12.1991
7.Gul Marcin02.05.1981 
8.Grzybowski Mateusz09.09.1993
9.Hryniewicki Kamil17.09.1995
10.Jaźwiński Krystian30.12.1999
11.Kordziukiewicz Piotr12.07.1983
12.Niczyporuk Marcin09.09.1986
13.Olszewski Grzegorz16.10.1985
14.Oniśkiewicz Karol12.05.1998
15.Orzechowski Andrzej22.07.1993
16.Perkowski Rafał04.08.1998
17.Pług Łukasz20.10.1998 
18.Pawluczuk Rafał22.02.1989
19.Polubiatko Marek18.06.1987
20.Pradyszczuk Mateusz11.07.1987 
21.Wojszkowicz Piotr01.04.1985
22.Zniowczyk Michał12.05,1998 
23.Żukowski Robert06.05.1984
 I Trener: Paweł Bierżyn 


dataI runda-jesienna godzina wynik 
14.08.2016Krypnianka Krypno - Tur II Bielsk Podlaski  14:003:1 
 Nakielski  
20.08.2016Tur II Bielsk Podlaski - Pasja Kleosin 17:003:2 
 Olszewski - k, J.Car + bramka samobójcza  
27.08.2016Hetman Białystok - Tur II Bielsk Podlaski  14:00 5:0
04.09.2016Tur II Bielsk Podlaski - Rudnia Zabłudów 16:00 2:4
 Orzechowski, Daniłowski  
10.09.2016Orlęta Cżyżew - Tur II Bielsk Podlaski 16:00 0:0
18.09.2016Tur II Bielsk Podlaski - KS Sokoły 16:00 2:3
  Pradyszczuk, Orzechowski  
25.09.2016LZS Narewka - Tur II Bielsk Podlaski 16:00 4:0
02.10.2016Tur II Bielsk Podlaski - Kolejarz Czeremcha 15:00 0:0
09.10.2016Korona Dobrzyniewo Duże - Tur II Bielsk Podlaski 15:30 5:0
16.10.2016Tur II Bielsk Podlaski - MKS Mielnik 14:00 2:3
 Witoszko, Grzybowski  
23.10.2016Husar Nurzec - Tur II Bielsk Podlaski 15:00 1:3
 Żukowski, Orzechowski, Falkowski  
30.10.2016Gryf Gródek - Tur II Bielsk Podlaski 14:00 1:2
 Pawluczuk, Hryniewicki  
06.11.2016Tur II Bielsk Podlaski - Orzeł Tykocin 13:00 3:1
 Zawadzki, Żukowski, Falkowski  


Klasyfikacja strzelców piłkarzy Tura II Bielsk Podlaski w sezonie 2016/2017
LP. Imię i nazwisko Gole
1.Andrzej Orzechowski3
3.Robert Żukowski
 Kacper Falkowski
4.Mateusz Nakielski1
 Grzegorz Olszewski1
 Jakub Car
 Daniel Daniłowski1
 Mateusz Pradyszczuk
 Joachim Witoszko
 Mateusz Grzybowski1
 Rafał Pawluczuk1
 Kamil Hryniewicki 1
 Paweł Zawadzki

Tabela rozgrywek Klasy Okręgowej Seniorów sezonu 2016/2017
LP. DrużynaMBramki PKT 
1.MKS Mielnik13 54:12 30
2.Hetman Białystok13 33:11 30
3.Korona Dobrzyniewo Duże13 28:10 27
4.Rudnia Zabłudów13 33:18 26
5.LZS Narewka13 25:19 24
6.Orlęta Czyżew13 24:13 23
7.Krypnianka Krypno13 32:24 20
8.Orzeł Tykocin13 22:30 19
9.Kolejarz Czeremcha13 20:18 18
10.Tur II Bielsk Podlaski13 18:32 14
11.Husar Nurzec13 15:32 10
12.KS Sokoły13 15:39 10
13.Pasja Kleosin13 13:37 7
14.Gryf Gródek13 10:47 4

Pozostałe Wyniki:

1 kolejka wynik 
Orzeł Tykocin - Gryf Gródek 2:1
Krypnianka Krypno - Tur II Bielsk Podlaski 3:1
Pasja Kleosin - Husar Nurzec 1:1
Hetman Białystok - MKS Mielnik 1:3
Rudnia Zabłudów - Korona Dobrzyniewo Duże 1:1
Orlęta Czyzew - Kolejarz Czeremcha 1:0
KS Sokoły - LZS Narewka 3:4
2 kolejka 
Gryf Gródek - LZS Narewka 1:6
Kolejarz Czeremcha - KS Sokoły 0:0
Korona Dobrzyniewo Duże - Oręta Czyzew 1:1
MKS Mielnik - Rudnia Zabłudów 4:1
Husar Nurzec - Hetman Białystok 2:1
Tur II Bielsk Podlaski - Pasja Kleosin 3:2
Orzeł Tykocin - Krypnianka Krypno 4:3
3 kolejka  
Krypnianka Krypno - Gryf Gródek 4:0
Pasja Kleosin - Orzeł Tykocin 2:2
Hetman Białystok - Tur II Bielsk Podlaski 5:0
Rudnia Zabłudów - Husar Nurzec 4:2
Orlęta Czyżew - MKS Mielnik 0:1
KS Sokoły - Korona Dobrzyniewo Duże 1:2
LZS Narewka - Kolejarz Czeremcha 0:4
4 kolejka 
Gryf Gródek - Kolejarz Czeremcha 4:0
Korona Dobrzyniewo Duże - LZS Narewka 2:2
MKS Mielnik - KS Sokoły 5:0
Husar Nurzec - Oręta Czyżew 4:2
Tur II Bielsk Podlaski - Rudnia Zabłudów 0:1
Orzeł tykocin - Hetman Białystok 1:2
Krypnianka Krypno - Pasja Kleosin 0:4
5 kolejka 
Pasja Kleosin - Gryf Gródek 0:0
Hetman Białystok - Krypnianka Krypno 4:1
Rudnia Zabłudów - Orzeł Tykocin 3:1
Orlęta Czyżew - Tur II Bielsk Podlaski 0:0
KS Sokoły - Husar Nurzec 1:2
LZS Narewka - MKS Mielnik 1:0
Kolejarz Czeremcha - Korona Dobrzyniewo Duże 1:2
6 kolejka 
Gryf Gródek - Korona Dobrzyniewo Duże 0:3
MKS Mielnik - Kolejarz Czeremcha 3:4
Husar Nurzec - LZS Narewka 1:0
Tur II Bielsk Podlaski - KS Sokoły 2:3
Orzeł Tykocin - Orlęta Czyżew 2:1
Krypnianka Krypno - Rudnia Zabłudów 1:1
Pasja Kleosin - Hetman Białystok 1:4
7 kolejka 
Hetman Białystok - Gryf Gródek 2:1
Rudnia Zabłudów - Pasja Kleosin 4:0
Orlęta Czyżew - Krypnianka Krypno 3:0
KS Sokoły - Orzeł Tykocin 0:1
LZS Narewka - Tur II Bielsk Podlaski 4:0
Kolejarz Czeremcha - Husar Nurzec 1:0
Korona Dobrzyniewo Duże - MKS Mielnik 1:0
8 kolejka 
Gryf Gródek - MKS Mielnik 0:7
Husar Nurzec - Korona Dobrzyniewo Duże 1:3
Tur II Bielsk Podlaski - Kolejarz Czeremcha 0:0
Orzeł Tykocin - LZS Narewka 0:1
Krypnianka Krypno - KS Sokoły 5:1
Pasja Kleosin - Oręta Czyżew 0:1
Hetman Białystok - Rudnia Zabłudów 3:0
9 kolejka 
Rudnia Zabłudów - Gryf Gródek 5:0
Orlęta Czyżew - Hetman Białystok 0:4
KS Sokoły - Pasja Kleosin 1:0
LZS Narewka - Krypnianka Krypno 2:1
Kolejarz Czeremcha - Orzeł Tykocin 2:1
Korona Dobrzyniewo Duże - Tur II Bielsk Podlaski 5:0
MKS Mielnik - Husar Nurzec 7:0
10 kolejka 
Gryf Gródek - Husar Nurzec 3:1
Tur II Bielsk Podlaski - MKS Mielnik 2:3
Orzeł Tykocin - Korona Dobrzyniewo Duże 1:2
Krypnianka Krypno - Kolejarz Czeremcha 5:1
Pasja Kleosin - LZS Narewka 2:1
Hetman Białystok - KS Sokoły 3:1
Rudnia Zabłudów - Oręta Czyżew 1:4
11 kolejka 
Orlęta Czyżew - Gryf Gródek 6:0
KS Sokoły - Rudnia Zabłudów 0:6
LZS Narewka - Hetman Białystok 0:2
Kolejarz Czeremcha - Pasja Kleosin 2:2
Korona Dobrzyniewo Duże - Krypnianka Krypno 0:0
MKS Mielnik - Orzeł Tykocin 8:1
Husar Nurzec - Tur II Bielsk Podlaski 1:3
12 kolejka 
Gryf Gródek - Tur II Bielsk Podlaski 1:2
Orzeł Tykocin - Husar Nurzec 4:3
Krypnianka Kryno - MKS Mielnik 1:4
Pasja Kleosin - Korona Dobrzyniewo Duże 1:7
Hetman Białystok - Kolejarz Czeremcha 2:0
Rudnia Zabłudów - LZS Narewka 2;0
Orlęta Czyżew - KS Sokoły 4:0
13 kolejka 
KS Sokoły - Gryf Gródek 4:2
LZS Narewka - Orlęta Czyżew 4:2
Kolejarz Czeremcha - Rudnia Zabłudów 0:1
Korona Dobrzyniewo Duże - Hetman Białystok 0:1
MKS Mielnik - Pasja Kleosin 6:0
Husar Nurzec - Krypnianka Krypno 1:3
Tur II Bielsk Podlaski - Orzeł Tykocin 3:1
 
...