Tur Basket Bielsk Podlaski 2016/2017 Drukuj
KADRA:

LP. Nazwisko i i mię  data urodzenia
1.Bal Mateusz 19.01.1998
2.Bajtus Patryk 05.03.1991
3.Bartoszewicz Mariusz 08.05.1980
4.Bębeniec Maciej 13.01.2000
5.Bębeniec Mateusz 06.02.1997
6.Dmitruk Łukasz 06.02.1998
7.Jakub Jóźwiuk 17.08.1992
8.Kiluk Łukasz 06.02.1988
9.Kuczyński Łukasz 08.08.1985
10.Kus Sylwester 23.09.1990
11.Milewski Patryk 01.04.1998
12.Pisarczyk Tomasz 06.07.1985
13.Półtorak Dominik 02.01.1999
14.Tomczuk Kondart 28.08.1998
15.Zakrzewski Kamil 18.03.1977
16. Zielinko Eryk 17.08.1992
  I Trener:  Kamil Zakrzewski
Asystent : Mariusz Bartoszewicz
Kierownik: Krzysztof Grodzki
Prezes: Aneta Andruszkiewicz
 


 dataTerminarz 1 rundy sezonu zasadniczego godzina wynik
  1 kolejka   
24.09.2016 AZS PŚK Galeria Echo-Kielce - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski  18:00 43:76
 Kuczyński 16, Kus 11, Pisarczyk 10, Milewski 9, Zielinko 7
Mat. Bębeniec 6, Bal 5, Bajtus 5, Mac. Bębeniec 4, Dmitruk 2
Półtorak 1
  
  2 kolejka  
01.10.2016 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - KK Warszawa  18:00 64:75
 Kus 16, Kuczyński 13, Pisarczyk 8, Zielinko 6, Bal 5,
Mat. Bębeniec 4, Bajtus 4, Milewski 4, Półtorak 4
  
  3 kolejka  
09.10.2016 ŁKS AZS UŁ SG Łódź - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 18:00 82:57
 Kuczyński 15, Kus 13, Pisarczyk 11,
Bajtus 6, Mat.Bębeniec 5,Zielinko 4, Bal 2,
Mac. Bębenicec 1
  
  4 kolejka  
15.10.2016 AZS UMCS Lubin - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 19:0089:47
  Pisarczyk 14, Zielinko 6, Kiluk 6, Kuczyński 5, Kus 4,
Milewski 4, Mat. Bębeniec 3, Bajtus 3.
  
  5 kolejka
  
22.10.2016 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - TBV Start Lublin 18:00 116:25
 Kuczyński 27, Kus 22, Milewski 16, Pisarczyk 15,
Zielinko 10, Bajtus 8, Bal 4, Mac. Bębeniec 4,
Tomczuk 4, Kiluk 3, Półtorak 3.
  
  6 kolejka  
26.10.2016 Żubry Leo-Sped Białystok - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 17:00 72:76
 Kuczyński 21, Kus 20, Pisarczyk 10, Bal 9, Milewski 7,
Mat. Bębeniec 5, Mac. Bębeniec 2, Bajtus 2.
  
  7 kolejka  
29.10.2016 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - KS Shmoolky Warszawa 18:00 69:58
 Kuczyński 18, Milewski 18, Bal 13, Pisarczyk 8,
Kus 5, Bajtus 4, Mat. Bębeniec 3.
  
  8 kolejka  
05.11.2016 Sokół Ostrów Mazowiecka - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski   
  9 kolejka  
11.11.2016 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - KU AZS UKJ Kielce 18:00 
  10 kolejka
  
13.11.2016
 KKS PRO-Basket Kunto - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
  
  11 kolejka
  
19.11.2016
 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - KS Rosa Sport Radom
 18:00 
  12 kolejka
  
26.11.2016
 ZKS STal Stalowa Wola - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski   
  13 kolejka
  
03.12.2016
 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Syntex Księżak Łowicz  18:00 
  14 kolejka
  
10.12.2016
 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - AZS PŚK Galeria Echo Kielce 18:00 
  15 kolejka
  
17.12.2016
 KK Warszawa - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
  
  16 kolejka
  
06.01.2017 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - AZS UŁ SG Łódź
 18:00 
  17 kolejka
  
08.01.2017
 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - AZS UMCS Lublin 18:00 
  18 kolejka
  
14.01.2017
 TBV Start Lublin - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
  
  19 kolejka
  
18.01.2017 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Żubry Leo-SpedBiałystok 18:00 
  20 kolejka
  
21.01.2017
 KS Shmoolky Warszawa - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski   
  21 kolejka
  
28.01.2017
 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Sokół Ostrów Mazowiecka  18:00 
  22 kolejka
  
04.02.2017 KU AZS UJK Kielce - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
  
  23 kolejka
  
11.02.2017
 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski- KKS Pro-Basket Kutno
 18:00 
  24 kolejka
  
18.02.2017
 KS Rosa Sport Radom - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
  
  25 kolejka
  
25.02.2017 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - ZKS STal Stalowa Wola
 18:00 
  26 kolejka
  
  Syntex Księżak Łowicz - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
  

Tabela koszykarzy KKS Tur Basket Bielsk Podlaski w sezonie 2016/2017:

LP.
Drużyna
M Z
P
zdt/str PKT
1.
Syntex Księżak Łowicz
7
6
1
570:455
13
2.
KK Warszawa
6
60
485:43712
3.ŁKS AZS UŁ SG Łódź
7
5
2
522:46612
4.ZKS Stal Stalowa Wola 7
5
2
516:470
12
5.AZS UMCS Lublin
6
5
1
448:359
11
6.KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
7
4
3
505:444
11
7.Sokół Ostrów Mazowiecka
7
4
3
470:41711
8.
KU AZS UJK Kielce
74
3
514:47211
9.KS Smoolky Warszawa
7
3
4
525:54310
10.
KKS Pro Baske-Kutno 7
1
6
453:6018
11.
AZS PŚK Galeria Echo Kielce 7
1
6
467:5498
12.Żubry Leo-Sped Białystok
6
1
5
402:4167
13.Rosa Sport Radom
7
0
7
436:5127
14.TBV Start Lublin 6
1
6
289:5446


Pozostałe Wyniki:
1 kolejka
wyniki
Sokół Ostrów Mazowiecka - KKS-Pro Basket Kutno
 88:39
AZS PŚK Galeria Echo Kielce - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski  43:76
ZKS Stal Stalowa Wola - Żubry Leo-Sped Białystok  83:68
KK Wawrszawa - ŁKS AZS UŁ SG Łódź  81:64
KS Rosa Sport Radom - KS Shmoolky Warszawa
 60:69
Syntex Księżak Łowicz - TBV Start Lublin
 109:42
KU AZS UJK Kielce - AZS UMCS Lublin
 58:69
2 kolejka
 
AZS PŚK Galeria Echo Kielce - TBV Start Lublin
 83:57
KS Shmoolky Warszawa - ZKS Stal Stalowa Wola
 84:69
KU AZS UJK Kielce - KKS Pro-Basket Kutno
 107:62
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - KK Warszawa
 64:75
AZS UMCS Lublin - ŁKS AZS UŁ SG Łódź
 75:53
Sokół Ostrów Mazowiecka - KS Rosa Sport Radom 65:62
Żubry Leo-Sped Białystok - Syntex Księżąk Łowicz
 69:71
3 kolejka
 
KKS PRo-Basket Kutno - AZS UMCS Lublin  57:93
KS Rosa Sport Radom - KU AZS UJK Kielce
 60:75
ZKS Stal Stalowa Wola - Sokół Ostrów Mazowiecka  51:71
Syntex Księżak Łowicz - KS Shmoolky Warszawa
 95:80
KK Warszawa - TBV Start Lublin
 59:73
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
 82:57
AZS PŚK Galeria Echo Kielce - Żubry Leo-Sped Białystok
 58:83
4 kolejka
 
AZS UMCS Lublin - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
 89:47
TBV Start Lublin - ŁKS AZS UŁ SG Łóź  49:85
KS Shmoolky Warszawa - AZS PŚK Galeria Echo Kielce  89:81
Sokół Ostrów Mazowiecka - Syntex Księżąk Łowicz
 66:67
KU AZS UJK Kielce - ZKS Stal Stalowa Wola  54:63
KKS Pro Basket Kutno - KS Rosa Sport Radom  79:68
Żubry Leo-Sped Białystok - KK Warszawa 
5 kolejka
 
KS Rosa Sport Radom - AZS UMCS Lublin
 53:68
ZKS Stal Stalowa Wola - KKS Pr0-Basket Kutno  102:60
Syntex Księżak Łowicz - KU AZS UJK Kielce
 65:68
AZS PŚK Galeria Echo Kielce - Sokół Ostrów Mazowiecka  55:72
KK Warszawa - KS Shmoolky Warszawa
 77:66
ŁKS AZS U Ł SG Łódź - Żubry Leo-Sped Białystok  59:52
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - TBV Start Lublin
 116:25
6 kolejka
 
AZS UMCS Lublin - TBV Start Lublin
 
KS Shmoolky Warszawa - ŁKS AZS UŁ SG Łódź
 
Sokół Ostrów Mazowiecka - KK Warszawa
 
KU AZS UJK Kielce - AZS PŚK Galeria Echo Kielce
 
KKS Pro-Basket Kutno - Syntex Księżak Łowicz
 
KS Rosa Sport Radom - ZKS Stal Stalowa Wola
 
Żubry Leo-Sped Białystok - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
 
7 kolejka
 
ZKS Stalowa Wola - AZS UMCS Lublin  
Syntex Księżak Łowicz - KS Rosa Sport Radom  
AZS PŚK Galeria Echo Kielce - KKS Pro-Basket Kutno
 
KK Warszawa - KU AZS UJK Kielce
 
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Sokół Ostrów Mazowiecka
 
TBV Start Lublin - Żubry Leo-Sped Białystok 
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - KS Shmoolky Warszawa
 
8 kolejka
 
AZS UMCS Lublin - Żubry Leo-Sped Białystok  
KS Shmoolky Warszawa - TBV Start Lublin
 
Sokół Ostrów Mazowiecka - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
 
KU AZS UJK Kielce - ŁKS AZS UŁŁódź 
KKS Pr-Basket Kutno - KK Warszawa  
KS Rosa Sport Radom - AZS PŚK Galeria Echo Kielce
 
ZKS Stal Stalowa Wola - Syntex Księżak Łowicz
 
9 kolejka
 
Syntex Księżak Łowicz - AZS UMCS Lublin
 
AZS PSK Galeria Echo Kielce - ZKS Stal Stalowa Wola  
KK Warszawa - Rosa Sport Radom
 
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - KKS-Pro Basket Kutno  
TBV Start Lublin - Sokół Ostrów Mazowiecka
 
Żubry Leo-Sped Białystok - KS Shmoolky Warszawa
 
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - KU AZS UJK Kielce
 
10 kolejka
 
AZS UMCS Lublin - KS Shmoolky Warszawa
 
Sokół Ostrów Mazowiecka - Żubry Leo-Sped Białystok
 
KU AZS UJK Kielce - TBV Start Lublin
 
KS Rosa Sport Radom - ŁKS AZS UŁ SG Łódź  
ZKS Stal Stalowa Wola - KK Warszawa
 
Syntex Księżak Łowicz - AZS PŚK Galeria Echo Kielce
 
KKS Pro-Basket Kutno - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski  
11 kolejka
 
AZS PŚK Galeria Echo Kielce - AZS UMCS Lublin  
KK Warszawa - Syntex Księżak Łowicz
 
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - ZKS Stal Stalowa Wola  
TBV Start Lublin - KKS Pro-Basket Kutno
 
KS Shmoolky Warszawa -Sokół Ostró Mazowiecka  
Żubry LEo-Sped Kielce - KU AZS UJK Kielce
 
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - KS Rosa Sport Radom 
12 kolejka
 
AZS UMCS Lublin - Sokół Ostrów Mazowiecka
 
KU AZS UJK Kielce - KS Shmoolky Warszawa
 
KS Rosa Sport Radom - TBV Start Lublin
 
ZKS Stal Stalowa Wola - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
 
Syntex Księżak Łowicz - ŁKS AZS UŁ Łódź
 
AZS PŚK Galeria Echo Kielce - KK Warszawa
 
KKS Pro Basket Kutno - Żubry Leo-Sped Białystok  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
...