KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 2017/2018 Drukuj

 

KADRA:

LP. Nazwisko i i mię  data urodzenia
1.Bajtus Patryk05.03.1991
2.Bębeniec Maciej13.01.2000
3.Bębeniec Mateusz06.02.1997
4.Dmitruk Łukasz06.02.1998
5.
Kordian Jóźwiuk
26.07.1991
6.Kiluk Łukasz06.02.1988
7.Kuczyński Łukasz08.08.1985
8.Kus Sylwester23.09.1990
9.Marczuk Marcin
30.08.1995
10.
Milewski Patryk
01.04.1998
11.
Rafał Grzegorz
14.04.1992
12.Pisarczyk Tomasz06.07.1985
13.Półtorak Dominik02.01.1999
14.
Sienkiewicz Jakub
29.08.1997
15.Tomczuk Kondart28.08.1998
16. Zielinko Eryk17.08.1992
  I Trener:  Kamil Zakrzewski
Asystent : Mariusz Bartoszewicz
Kierownik: Krzysztof Grodzki
Prezes: Aneta Andruszkiewicz
 


 dataTerminarz 1 rundy sezonu zasadniczego godzina wynik
27.09.2017
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Legia II Warszawa
19:15
100:50
 Marczuk 15, Kuczyński 14, Kus 14, Bajtus 12, Pisarczyk 12,
Milewski 9, Jóźwiuk 9, Mat. Bębeniec 5, Dmitruk 4, Kiluk 3,
Zielinko 2, Półtorak 1.

  
30.09.2017KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - ZKS Stal Stalowa Wola
 18:0093:79
 Mat. Bębeniec 17, Pisarczyk 17, Zielinko 16, Jóźwiuk 15,
Kus 9, Kuczyński 7, Marczuk 5, Bajtus 4, Milewski 3
  
07.10.2017
KKSTur Basket Bielsk Podlaski - Syntx Księżak Łowicz 18:0066:70
 Kuczyński 19, Pisarczyk 11, Bajtus 7, Jóźwiuk 7,
Piesio 6, Kus 4, Mat. Bębeniec 4, Sienkiewicz 3,
Milewski 3, Zielinko 2.

  
14.10.2017AZS UMCS Lublin - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
20:00
 80:60
 Kuczyński 19, Piesio 17, Pisarczyk 8, Kus 6, Jóźwiuk 3,
Sienkiewicz 3, Zielinko 2, Mat. Bębeniec 2.

  
18.10.2017
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Żubry Białystok 19:00 66:74
 

Jóźwiuk 14, Mat. Bębeniec 11, Pisarczyk 10, Kuczyński 8,
Bajtus 8, Zielinko 5, Kus 4, Mac. Bębeniec 2, Milewski 2, Piesio 2.

  
21.10.2017
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - TBV Start Lublin
18:00
 115:75
 Kuczyński 31, Milewski 16, Zielinko 15, Jóźwiuk 11, Sienkiewicz 9,
Mac. Bębeniec 9, Piesio 7, Mat. Bębeniec 7, Marczuk 5, Kiluk 3, Kus 2.

  
28.10.2017
AZS UŁSG Łódź - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
 15:30 79:57
 Kuczyński 21, Marczuk 8, Kus 6, Mat. Bębeniec 5, Zielinko 4,
Jóźwiuk 4, Sienkiewicz 3, Bajtus 2, Pisarczyk 2, Piesio 2.
  
04.11.2017
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - AZS UJK Kielce 18:0081:71
 Kuczyński 17, Marczuk 15, Pisarczyk 11, Milewski 8,
Piesio 8, Bajtus 7, Zielinko 5, Kus 4, Mat. Bębeniec 3,
Sienkiewicz 3.
  
12.11.2017KS Rosa Sport Radom - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
 13:00 82:87
 Kuczyński 22, Marczuk 16, Zielinko 12, Mat. Bębeniec 11,
Bajtus 8, Sienkiewicz 6, Pisarczyk 5, Kus 4, Mac. Bębeniec 3.

  
18.11.2017
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Sokół Ostrów Mazowiecka  18:00103:70
 Sienkiewicz 16, Bajtus 15, Zielinko 14, Milewski 11, Marczuk 9,
Pisarczyk 9, Mat. Bębeniec 8, Kus 7, Kuczyński 7, Piesio 4,
Mac. Bębeniec 3.
  
02.12.2017
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - MUKS Hutnik Warszawa   
    
09.12.2017
Dziki Warszawa - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
  
    

Tabela koszykarzy KKS Tur Basket Bielsk Podlaski w sezonie 2017/2018:

LP.
Drużyna
M Z
P
zdt/str PKT
1.
ŁKS AZS UŁ SG Łódź9
7
2
685:594
16
2.
Syntex Księżak Łowicz8
7
1
669:541
15
3.
ZAS UMCS Lublin
9
6
3
707:658
15
4.
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
9
5
4
725:660
14
5.
AZS UJK Kielce
8
5
3
680:595
13
6.
Żubry Białystok
8
5
3
654:570
13
7.
ZKS Stal Stalowa Wola
8
5
3
641:598
13
8.
Dziki Warszawa
8
4
4
496:563
12
9.
KS Rosa Sport Radom
8
3
5
662:561
11
10.
MUKS Hutnik Warszawa 8
3
5
637:673
11
11.
TBV Start II Lublin
9
2
7
536:774
11
12.
Sokół Ostrów Mazowiecka
8
2
6
538:628
10
13.
Legia II Warszawa8
0
8
494:709
8


Pozostałe Wyniki:
1 kolejka
wyniki
Syntex Księżak Łowicz -Żubry Białystok
71:81
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - MUKS Hutnik Warszawa
77:57
AZS UMCS Lublin - ZKS Stal Stalowa Wola
72:71
KS Rosa Sport Radom - Sokół Ostrów Mazowiecka 64:67
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Legia II Warszawa
100:50
Dziki Warszawa - TBV Start II Lublin
69:61
2 kolejka
 
Legia II Warszawa - TBV Start II Lublin
71:78
Syntex Księżak Łowicz -AZS UMCS Lublin
85:74
Dziki Warszawa - ŁKS AZS UŁ SG Łódź34:75
Sokół Ostrów Mazowiecka - Żubry Białystok
66:98
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - ZKS Stal Stalowa Wola
93:78
AZS UJK Kielce - MUKS Hutnik Warszawa
95:81
3 kolejka
 
AZS UJK Kielce - Dziki Warszawa
67:65
AZS UMCS Lublin - Żubry Białystok
86:65
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Syntex Księżak Łowicz
66:70
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Legia II Warszawa
81:71
TBV Start II Lublin - ZKS Stal Stalowa Wola 45:82
KS Rosa Sport Radom - MYKS Hutnik Warszawa 102:74
4 kolejka
 
MUKS Hutnik Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka
95:75
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - ZKS Stal Stalowa Wola
64:95
Syntex Księżak Łowicz - TBV Start II Lublin
109:43
Dziki Warszawa - KS Rosa Sport Radom
45:76
AZS UMCS Lublin - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
80:60
Legia II Warszawa - AZS UJK Kielce
 
5 kolejka
 
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Syntex Księżak Łowicz 64:76
AZS UJK Kielce - ZKS Stal Stalowa Wola
91:62
KS Rosa Sport Radom - Legia II Warszawa
110:43
Sokół Ostrów Mazowiecka - Dziki Warszawa 54:62
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Żubry Białystok 66:74
TBV Start II Lublin - AZS UMCS Lublin
81:75
6 kolejka
 
Legia II Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka 65:94
AZS UMCS Lublin - ŁKS AZS UŁ SG Łódź 80:85
KS Rosa Sport Radom - ZKS Stal Stalowa Wola
83:86
Żubry Białystok - MUKS Hurnik Warszawa
85:93
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - TBV Start II Lublin
115:75
Syntex Księżak Łowicz - AZS UJK Kielce
94:90
7 kolejka
 
KS AZS UŁ SG Łódź - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
79:57
AZS UJK Kielce - AZS UMCS Lublin
74:80
MUKS Hutnik Warszawa - Dziki Warszawa 78:82
Sokół Ostrów Mazowiecka - ZKS Stal Stalowa Wola
67:79
TBV Start II Lublin - Żubry Białystok
37:83
KS Rosa Sport Radom - Syntex Księżak Łowicz
 
8 kolejka
 
Legia II Warszawa - MUKS Hutnik Warszawa
 
AZS UMCS Lublin - KS Rosa Sport Radom
 
Żubry Białystok - Dziki Warszawa
 
Syntex Księżak Łowicz - Sokół Ostrów Mazowiecka
 
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - AZS UJK Kielce
 
TBV Start II Lublin - ŁKS AZS UŁ SG Łódź
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
...