BKS Tur Bielsk Podlaski 2017/2018 Drukuj


KARDA:
LP. Nazwisko i imię Data urodzenia 
 Bramkarze: 
1.
Patryk Sidun
29.10.1997
2.
Marcin Drozdowski
13.07.1998
3.
Mirosław Dziedzic17.02.1996
 Obrońcy:
 
1.
Kacper Falkowski04.05.1999
2.
Andrzej Kosiński
20.11.1993
3.
Piotr Kosiński
03.12.1996
4.
Krystian Kulikowski
11.04.1992
5.
Mateusz Maliszewski03.01.1998
6.
Dawid Ostaszewski
17.08.1995
7.
Tomasz Porębski
12.01.1992
8.
Adam Radecki
18.03.1994
9.Joachim Witoszko
29.01.1996
 Pomocnicy:
 
1.
Karol Car
25.08.1986
2.
Karol Kosiński
16.07.1991
3.
Andrzej Lewczuk
05.07.1989
4.Paweł Łochnicki
21.01.1987
5.
Patryk Niemczynowicz 12.09.1998
6.
Maciej Ziniewicz
17.09.1997
 Napastnicy:
 
1.
Daniel Daniłowski
20.05.1996
2.
Paweł Drażba04.10.1994
3.
Marcin Fiedorowicz
21.09.2000
4.Mateusz Nakielski
21.05.1991
5.
Szymon Pęza
23.09.1999
6.
Łukasz Popiołek
18.10.1996
7.
Michał Walczuk
18.06.1997
8.
Paweł Zawadzki
30.04.1999
 I trener: Paweł Bierżyn  


III liga grupa I
data I runda - jesiennaGodzina wynik
06.08.2017Tur Bielsk Podlaski - Sokół Aleksandrów Łódzki16:00
0:1
13.08.2017 Tur Bielsk Podlaski - GKS Wikielec
16:00
2:1
 Paweł Drażba, Andrzej Kosiński   
20.08.2017
Pelikan Łowicz - Tur Bielsk Podlaski
11:15
6:1
 Andrzej Lewczuk
  
23.08.2017
Tur Bielsk Podlaski - Polonia Warszawa
17:00
0:4
27.08.2017
ŁKS Łomża - Tur Bielsk Podlaski
16:00
1:0
03.09.2017Tur Bielsk Podlaski - Lechia Tomaszów Mazowiecki
16:00
0:2
09.09.2017
Sokół Ostróda - Tur Bielsk Podlaski
18:00
6:1
  Dawid Ostaszewski  
16.09.2017
Tur Bielsk Podlaski - Vicotira Sulejówek
16:000:6
23.09.2017
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Tur Bielsk Podlaski
18:00
4:0
01.10.2017
Tur Bielsk Podlaski - Warta Sieradz
15:00
 
    
07.10.2017Widzew Łódź - Tur Bielsk Podlaski
18:00
 
    
15.10.2017Tur Bielsk Podlaski - MKS Ełk
15:00
 
    
21-22.10.2017
Legia II Warszawa - Tur Bielsk Podlaski
  
    
29.10.2017
Tur Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów
14:00
 
    
04.11.2017
Huragan Morąg - Tur Bielsk Podlaski
13:00 
    
12.10.2017
Tur Bielsk Podlaski - Ursus Warszawa
13:00 
    
19.11.2017Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Tur Bielsk Podlaski 11:00
 
    

Klasyfikacja strzelców piłkarzy Tura Bielsk Podlaski w sezonie 2017/2018:

 LP.Imię i nazwisko Bramki
1.Paweł Drażba
 1
 Andrzej Kosiński
 1
 Andrzej Lewczuk
 1
 Dawid Ostaszewski 1

LP. Drużyna Mecze zd/str Punkty 
1.Sokół Aleksandrów Łódzki
916:522
2.
Widzew Łódź
9
17:5
20
3.Lechia Tomaszów Mazowiecki9
17:10
20
4.
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie9
17:14
19
5.
Ursus Warszawa
9
12:9
18
6.
Huragan Morąg
914:8
17
7.
Victoria Sulejówek
9
20:14
16
8.
Polonia Warszawa
9
15:715
9.
Legia II Warszawa
920:11
13
10.
Sokół Ostróda
9
14:15
13
11.
Pelikan Łowicz
9
21:1612
12.
Olimpia Zambrów
9
10:14
12
13.
ŁKS Łomża9
8:14
10
14.
MKS Ełk9
7:12
9
15.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki9
12:18
7
16.
Warta Sieradz9
10:18
5
17.
Tur Bielsk Podlaski9
4:31
3
18.
GKS Wikielec
9
6:19
1


POZOSTAŁE WYNIKI:
1 kolejkawynik
Tur Bielsk Podlaski - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1
GKS Wikielec - Finishparkiet Drwęca Nowe Miastao Lubawskie
1:2
Pelikan Łowicz - Urusus Warszawa
0:1
Polonia Warszawa - Huragan Morąg
1:2
ŁKS Łomża - Olimpia Zambrów
0:1
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa
3:1
Sokół Ostróda - MKS Ełk
0:2
Victoria Sulejówek - Widzew Łódź
2:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Warta Sieradz
2:2
2 kolejka
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Warta Sieradz 2:1
Widzew Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:0
MKS Ełk - Vicotira Sulejówek
0:1
Legia II Warszawa - Sokół Ostróda
5:0
Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów Mazowiecki
2:4
Huragan Morąg - ŁKS Łomża
0:0
Ursus Warszawa - Polonia Warszawa
0:3
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Pelikan Łowicz
3:1
Tur Bielsk Podlaski - GKS Wikielec
2:1
3 kolejka
 
GKS Wikielec - Sokół Aleksandrów Łódzki
0:4
Pelikan Łowicz - Tur Bielsk Podlaski
6:1
Polonia Warszawa - Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie
1:1
ŁKS Łomża - Urus Warszawa
1:2
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Huragan Morąg
1:0
Sokół Ostróda - Olimpia Zambrów
2:0
Vicotira Sulejówek - Legia II Warszawa
1:5
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - MKS Ełk
2:1
Widzew Łódź - Warta Sieradz
3:0
4 kolejka
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź
0:2
MKS Ełk - Warta Sieradz
1:2
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:0
Olimpia Zambrów - Victoria Sulejówek
3:1
Huragan Morąg - Sokół Ostróda
2:1
Urus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
1:1
Finishparkiet Dwręca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS Łomża 1:0
Tur Bielsk Podlaski - Polonia Warszawa
0:4
GKS Wikielec - Pelikan Łowicz
0:2
5 kolejka
 
Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki
2:3
Polonia Warszawa - GK Wikielec
1:0
ŁKS Łomża - Tur Bielsk Podlaski
1:0
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:2
Sokół Ostróda - Urus Warsawa
0:0
Victoria Sulejówek - Huragan Morąg
3:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów
0:1
Warta Sieradz - Legia II Warszawa
1:1
Widzew Łódź - MKS Ełk
4:0
6 kolejka
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Ełk 1:0
Legia II Warszawa - Widzew Łódź
1:2
Olimpia Zambrów - Warta Sieradz
2:1
Huragan Morąg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
4:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Sokół Ostróda
2:1
Ursus Warszawa - Victoria Sulejówek 2:0
Tur Bielsk Podlaski - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:2
GKS Wikielec - ŁKS Łomża
1:2
Pelikan Łowicz - Polonia Warszawa
3:2
7 kolejka
 
Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:0
ŁKS Łomża - Pelikan Łowicz
3:2
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Wikielec
2:0
Sokół Ostróda - Tur Bielsk Podlaski
6:1
Vicotira Sulejówek - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
4:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Urus Warszawa
1:3
Warta Sieradz- Huragan Morąg0:2
Widzew Łódź - Olimpia Zambrów
1:0
MKS Ełk - Legia II Warszawa
2:1
8 kolejka
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa
1:0
Olimpia Zambrów - MKS Ełk
0:1
Huragan Morąg - Widzew Łódź
1:1
Ursus Warszawa - Warta Sieradz 2:1
Finishparkiet Dwręca Nowe Miasto Lubawskie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2
Tur Bielsk Podlaski - Victoria Sulejówek
0:6
GKS Wikielec - Sokół Ostróda 2:3
Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
4:1
Polonia Warszawa - ŁKS Łomża
3:1
9 kolejka
 
ŁKS Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:4
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Polonia Warszawa
0:0
Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 2:1
Victoria Sulejówek -GKS Wikielec1:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Tur Bielsk Podlaski
4:0
Warta Sieradz - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie2:3
Widzew Łódź - Ursus Warszawa
1:1
MKS Ełk - Huragan Morąg
0:1
Legia II Warszawa - Olimpia Zambrów
4:1
10 kolejka
 
Sokół Aleksandrów Łódzki - Olimpia Zambrów
 
Huragan Morąg - Legia II Warszawa
 
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Widzew Łódź
 
Tur Bielsk Podlaski - Warta Sieradz
 
GKS Wikielec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
 
Pelikan Łowicz - Vicotira Sulejówek
 
Polonia Warszawa - Sokół Ostróda
 
ŁKS Łomża - Lechia Tomaszów Mazowiecki
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 
...