BKS Tur II Bielsk Podlaski 2017/2018 Drukuj


KARDA:
LP. Nazwisko i imię Data urodzenia 
 Bramkarze:
 
1.
Marcin Drozdowski
13.07.1998
2.
Krystian Jaźwiński
30.12.1999
 Obrońcy:
 
1.
Paweł Bierżyn
12.09.1983
2.
Kacper Falkowski
04.05.1999
3.
Marcin Gul
02.05.1981
4.
Piotr Kordziukiewicz
12.07.1983
5.
Piotr Kosiński
03.12.1996
6.
Rafał Perkowski
04.08.1998
7.
Łukasz Pług
20.10.1998
8.
Adrian Wasilewski
17.07.1998
9.
Piotr Wojszkowicz
01.04.1985
 Pomocnicy:
 
1.
Igor Aleksiejuk
10.01.1999
2.
Jakub Car
22.12.1991
3.
Rafał Grygoruk
06.03.1998
4.
Mateusz Grzybowski
09.09.1993
5.Marcin Niczyporuk
09.09.1986
6.
Marek Polubiatko
18.06.1987
7.
Damian Szklarz
24.07.1997
8.Joachim Witoszko
29.01.1996
9.
Michał Zinowiczyk
12.05.1998
 Napastnicy:
 
1.Daniel Daniłowski
20.05.1996
2.
Matuesz Jakubowski
24.06.1987
3.
Mateusz Pradyszczuk
11.07.1987
4.
Robert Żukowski
06.05.1984
 + zawodnicy pierwszej drużyny 
 I trener: Paweł Bierżyn  


A-Klasa grupa I
data I runda - jesiennaGodzina wynik
26.08.2017Tur II Bielsk Podlaski - GKP Orla
16:00
1:0
 Pradyszczuk
  
03.09.2017Unia Ciechanowiec - Tur II Bielsk Podlaski
17:00
0:3
 Fiedorowicz, Grygoruk, Jakubowski
  
10.09.2017
Tur II Bielsk Podlaski - Bocian Boćki
14:00
3:1
 Jakubowski x2, Daniłowski   
17.09.2017Tur II Bielsk Podlaski - Orzeł Kleszczele
14:00
5:0
  Jakubowski x3, Ma. Fiedorowicz 2
  
24.09.2017Kolejarz Czeremcha - Tur II Bielsk Podlaski 13:00
2:1
 Niemczynowicz
  
30.09.2017Tur II Bielsk Podlaski - Iskra Narew15:00
3:2
 Grygoruk x2, Pradyszczuk
  
08.10.2017
Husar Nurzec - Tur II Bielsk Podlaski
15:00
3:2
 P.Kosiński, Daniłowski
  

Klasyfikacja strzelców piłkarzy Tura Bielsk Podlaski w sezonie 2017/2018:

 LP.Imię i nazwisko Bramki
 1.Mateusz Jakubowski
6
 2.Marcin Fiedorowicz
3
 Rafał Grygoruk 3
 4.Mateusz Pradyszczuk
2
 Daniel Daniłowski
2
6.
Patryk Niemczynowicz
1
 Piotr Kosiński
1

LP. Drużyna Mecze zd/str Punkty 
1.
Kolejarz Czeremcha7
18:5
21
2.
Tur II Bielsk Podlaski
7
18:8
15
3.
Husar Nurzec
7
16:12
14
4.
GKS Orla
7
15:9
13
5.
Iskra Narew
7
13:12
7
6.
Bocian Boćki
7
9:12
6
7.
Orzeł Kleszczele
7
12:27
3
8.
Unia Ciechanowiec
7
8:24
3


POZOSTAŁE WYNIKI:
1 kolejkawynik
Unia Ciechanowiec - Bocian Boćki
3:2
Tur II Bielsk Podlaski - GKP Orla
1:0
Orzeł Kleszczele - Husar Nurzec
5:6
Kolejarz Czeremcha - Iskra Narew
3:0
2 kolejka
 
Bocian Boćki - Iskra Narew
2:1
Husar Nurzec - Kolejarz Czeremcha
0:1
GKP Orla - Orzeł Kleszczele
5:1
Unia Ciechanowiec - Tur II Bielsk Podlaski
0:3
3 kolejka
 
Tur II Bielsk Podlaski - Bocian Boćki
3:1
Orzeł Kleszczele - Unia Ciechanowiec
4:1
Kolejarz Czeremcha - GKP Orla
4:2
Iskra Narew - Husar Nurzec
1:1
4 kolejka
 
Bocian Boćki - Husar Nurzec
0:1
GKP Orla - Iskra Narew
3:1
Unia Ciechanowiec - Kolejarz Czeremcha
1:2
Tur II Bielsk Podlaski - Orzeł Kleszczele
5:0
5 kolejka
 
Orzeł Kleszczele - Bocian Boćki
1:4
Kolejarz Czeremcha - Tur II Bielsk Podlaski
2:1
Iskra Narew - Unia Ciechanowiec
6:0
Husar Nurzec - GKP Orla
1:1
6 kolejka
 
Bocian Boćki - GKP Orla
0:1
Unia Ciechanowiec - Husar Nurzec
2:4
Tur II Bielsk Podlaski - Iskra Narew
3:2
Orzeł Kleszczele - Kolejarz Czeremcha
1:4
7 kolejka
 
Kolejarz Czeremcha - Bocian Boćki
2:0
Iskra Narew - Orzeł Kleszczele
2:0
Husar Nurzec - Tur II Bielsk Podlaski
3:2
GKP Orla - Unia Ciechanowiec
3:1
 
...