Trampkarz 2017/2018 Drukuj
Zdjęcie użytkownika MOSiR Bielsk Podlaski.

KADRA:

LP. Naziwsko i imię data urodzenia 
1.Andrzejuk Mateusz12.07.2004
2.Bazylewski Marcin08.07.2004
3.Cudny Jakub08.11.2004
4.Dankiewicz Dawid09.10.2005
5.Dmitruk Damian16.09.2004
6.Fiedorowicz Damian 27.06.2005
7.Kobus Grzegorz25.05.2004
8. Krasowski Damian23.04.2004
9.Kunicki Szymon24.01.2005
10.Małaszkiewicz Jakub24.01.2004
11.Misiuk Jakub26.10.2004
12. Nazarko Kacper13.08.2004 
13.Nowakowski Dawid13.09.2004
14.Onacik Damian20.03.2004
15.
Plisiuk Damian
26.09.2003
16.Pług Maciej18.02.2004
17.Troc Jakub 28.05.2004 
18.Zinowczyk Igor20.09.2004
 Trenerzy: Karol Kosiński
               Paweł Bierżyn
 


Wyniki I runda

data 1 kolejka godzinawynik 
02.092017MOSiR Bielsk Podlaski - Kolejarz Czeremcha
17:00
19:0
 Troc x6, Bazylewski x6, Pług x4, Onacik x2, Dmitruk 1
  
10.09.2017Iskra Perlejewo - MOSiR Bielsk Podlaski
10:00
 1:4
 Troc x3, Krasowski
  
18.09.2017MOSiR Bielsk Podlaski - Gryfik Gródek
17:00
 
    
23.09.2017
MOSP Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
13:00
 
    
01.10.2017MOSiR Bielsk Podlaski - Skorpion Kalnica
10:00
 
    
08.10.2017OSiR Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski
11:30
 
    
14.10.2017MOSiR Bielsk Podlaski- Orzeł Siemiatycze14:00
 
    
22.10.2017
MOSP II Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
11:30
 
    
 LZS Narewka - MOSiR Bielsk Podlaski
  
    

TABELA
LP. Drużyna MeczeBramki PKT
1.MOSiR Bielsk Podlaski223:16
2.MOSP Białystok
218:06
3.MOSP II Białystok
210:16
 Skorpion Kalnica 1
5:0 3
4.Gryfik Gródek
24:43
6.LZS Narewka
00:00
7.Orzeł Siemiatycze
22:80
8.Iskra Perlejewo
21:120
9.
OSiR Hajnóka
2
0:18
0
10.
Kolejarz Czeremcha
1
0:19
0


Pozostałe wyniki:
1 kolejka 02-03.09.2017wynik
Skorpin Kalinca - pauzuje
 
OSiR Hajnówka - MOSP Białystok 0:13
Orzeł Siemiatycze - Gryfik Gródek
2:3
MOSP II Białystok - Iskra Perlejewo
8:0
MOSiR Bielsk Podlaski - Kolejarz Czeremcha
19:0
2 kolejka 09-10.09.2017
 
LZS Narewka - pauzuje
 
Kolejarz Czeremcha - pauzuje
 
Iskra Perlejewo - MOSiR Bielsk Podlaski
1:4
Gryfik Gródek - MOSP II Białystok
1:2
MOSP Białystok - Orzeł Siemiatycze5:0
Skoprion Kalinca - OSiR Hajnówka
5:0
3 kolejka 16-17.09.2017
 
OSiR Hajnówka - pauzuje  
Orzeł Siemiatycze - Skoprion Kalnica
 
MOSP II Białystok - MOSP Białystok
 
MOSiR Bielsk Podlaski - Gryfik Gródek
 
MKS Mielnik - Iskra Perlejewo 
LZS Narewka - Kolejarz Czeremcha
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 

 
...