Trampkarz 2017/2018 Drukuj
Zdjęcie użytkownika MOSiR Bielsk Podlaski.

KADRA:

LP. Naziwsko i imię data urodzenia 
1.Andrzejuk Mateusz12.07.2004
2.Bazylewski Marcin08.07.2004
3.Cudny Jakub08.11.2004
4.Dankiewicz Dawid09.10.2005
5.Dmitruk Damian16.09.2004
6.Fiedorowicz Damian 27.06.2005
7.Kobus Grzegorz25.05.2004
8. Krasowski Damian23.04.2004
9.Kunicki Szymon24.01.2005
10.Małaszkiewicz Jakub24.01.2004
11.Misiuk Jakub26.10.2004
12. Nazarko Kacper13.08.2004 
13.Nowakowski Dawid13.09.2004
14.Onacik Damian20.03.2004
15.
Plisiuk Damian
26.09.2003
16.Pług Maciej18.02.2004
17.Troc Jakub 28.05.2004 
18.Zinowczyk Igor20.09.2004
 Trenerzy: Karol Kosiński
               Paweł Bierżyn
 


Wyniki I runda

data 1 kolejka godzinawynik 
02.092017MOSiR Bielsk Podlaski - Kolejarz Czeremcha
17:00
19:0
 Troc x6, Bazylewski x6, Pług x4, Onacik x2, Dmitruk 1
  
10.09.2017Iskra Perlejewo - MOSiR Bielsk Podlaski
10:00
 1:4
 Troc x3, Krasowski
  
18.09.2017MOSiR Bielsk Podlaski - Gryfik Gródek
17:00
 3:1
 Bazylewski, Tro, Onacik   
01.10.2017MOSiR Bielsk Podlaski - Skorpion Kalnica
10:00
 8:0
  Bazylewski x4, Troc x2, Dmitruk, Krasowski
  
08.10.2017OSiR Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski
11:30
 2:8
 Troc x5, Bazylewski x2, Cudny
  
14.10.2017MOSiR Bielsk Podlaski- Orzeł Siemiatycze14:00
 2:0
  Małaszkiewicz, Bazylewski
  
22.10.2017
MOSP II Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
11:30
 0:3
 Troc, Dmitruk, Bazylewski
  
25.10.2017LZS Narewka - MOSiR Bielsk Podlaski
16:00
 0:1
 Dmitruk
  
 05.11.2017MOSP Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
9:00
 4:2
 Onacik, Cudny  

TABELA
LP. Drużyna MeczeBramki PKT
1.MOSP Białystok
975:627
2.MOSiR Bielsk Podlaski
950:824
3.MOSP II Białystok
9
37:1519
4.
Iskra Perlejewo8
31:2415
5.Gryfik Gródek
819:1712
6.Orzeł Siemiatycze
931:1812
7.Skorpion Kalnica
925:2910
8.OSiR Hajnówka
917:496
9.
Kolejarz Czeremcha
9
9:96
3
10.
LZSNarewka9
8:40
3


Pozostałe wyniki:
1 kolejka 02-03.09.2017wynik
OSiR Hajnówka - MOSP Białystok 0:13
Orzeł Siemiatycze - Gryfik Gródek
2:3
MOSP II Białystok - Iskra Perlejewo
8:0
MOSiR Bielsk Podlaski - Kolejarz Czeremcha
19:0
2 kolejka 09-10.09.2017
 
Iskra Perlejewo - MOSiR Bielsk Podlaski
1:4
Gryfik Gródek - MOSP II Białystok
1:2
MOSP Białystok - Orzeł Siemiatycze5:0
Skoprion Kalinca - OSiR Hajnówka
5:0
3 kolejka 16-17.09.2017
 
Orzeł Siemiatycze - Skoprion Kalnica
3:0
MOSP II Białystok - MOSP Białystok
1:4
MOSiR Bielsk Podlaski - Gryfik Gródek
3:1
LZS Narewka - Kolejarz Czeremcha
0:3
4 kolejka 23-24.09.2017
 
Iskra Perlejewo - LZS Narewka
9:1
MOSP Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
4:2
Skorpion Kalnica - MOSP II Białystok
2:2
OSiR Hajnówka - Orzeł Siemiatycze
2:4
5 kolejka 30.09-01.10.2017
 
MOSP II Białystok - OSiR Hajnówka
7:2
MOSiR Bielsk Podlaski - Skorpion Kalnica
8:0
LZS Narewka - Gryfik Gródek3:0
Kolejarz Czeremcha - Isrka Perlejewo1:11
6 kolejka 06-07.10.2017
 
Gryfik Gródek - Kolejarz Czeremcha
8:1
MOSP Białystok - LZS Narewka
11:1
OSiR Hajnówka - MOSiR Bielsk Podlaski
2:8
Orzel Siemiatycze - MOSP II Białystok
2:3
7 kolejka 14-15.10.2017  
MOSiR Bielsk Podlaski - Orzeł Siemiatycze 2:0
LZS Narewka - Skorpion Kalnica
0:3
Kolejarz Czeremcha - MOSP Białystok
0:15
Iskra Perlejewo - Gryfik Gródek
 
8 kolejka 21-22.10.2017
 
MOSP Białystok - Iskra Perlejewo8:0
Skorpion Kalnica - Kolejarz Czeremcha
12:0
OSiR Hajnówka - LZS Narewka4:3
MOSP II Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
0:3
9 kolejka 28.10.2017
 
Iskra Perlejewo - Skorpion Kalnica
4:2
LZS Narewka - Orzeł Siemiatycze
0:6
Kolejarz Czeremcha - OSiR Hajnówka 2:6
Gryfik Gródek - MOSP Białystok
1:5
10 kolejka 04.11.2017
 
OSiR Hajnówka - Iskra Perlejewo
0:4
MOSP II Białystok - LZS Narewka
3:0
Orzeł Siemiatycze - Kolejarz Czeremcha
14:1
Skorpion Kalnica - Gryfik Gródek
0:2
11 kolejka 11.11.2017
 
Iskra Perlejewo - Orzeł Siemiatycze
2:0
LZS Narewka - MOSiR Bielsk Podlaski
0:1
MOSP Białystok - Skorpion Kalnica
10:1
Gryfik Gródek - OSiR Hajnówka
4:4
Kolejarz Czeremcha - MOSP II Białystok1:11

 

 
...