II liga wojewódzka: MOSiR Bielsk Podlaski - Orzeł Siemiatycze Drukuj
 Trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim z kompletem punktów przewodzą w ligowej tabeli II ligi wojewódzkiej. W meczu 7 kolejki nasza drużyna o kolejne zwycięstwo zmierzy się, z rywalem zza mierzy Orłem Siemiatycze. Mecz odbędzie się na bielskim stadionie w najbliższą sobotę 14 października o godz. 15:00. Wstęp na mecz jest bezpłatny, dlatego też zachęcamy do kibicowania naszym zawodnikom w walce o ligowe punkty.  Skomentuj

Napisz komentarz
  • Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
  • Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • *Odśwież* swoją przeglądarkę, by dokonać zmiany kodu przed użyciem przycisku 'wyślij'.
  • Zachowaj w pamięci treść, jeżeli pomyliłeś kod.
Imię:
Adres e-mail
Adres WWW
Tytuł:
Komentarz:

Ochrona:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
...