PIŁKA NOŻNA - REZERWY

Statystyki

Odwiedza nas 1 gość

III liga: Tur Bielsk Podlaski - Sokół Ostróda 2:1 (0:0) Drukuj
 Drugie z rzędu zwycięstwo na swoim koncie w rozgrywkach trzeciej ligi zanotowali piłkarze Tura Bielsk Podlaski. W meczu 24 kolejki nasza drużyna o ligowe punkty walczyła z Sokołem Ostróda. Wynik spotkania został ustalony w drugiej połowie, a na listę strzelców wpisali się Krystian Kulikowski w 50 minucie oraz Rafał Babul w 55 minucie. Tur ostatecznie wygrał 2:1.

Tur Bielsk Podlaski — Sokół Ostróda 2:1 (0:0)
Bramki: 1:0 — K. Kulikowski 50, 2:0 — Babul 55, 2:1 — Radecki 63 (sam).

Żółte kartki: K. Kulikowski, A. Kosiński (Tur); Mykytyn (Sokół).