III liga: Ursus Warszawa - Tur Bielsk Podlaski 2:0 (0:0) Drukuj
 Kilka bramkowych okazji mieli piłkarze Tura Bielsk Podlaski w ostatnim wyjazdowym spotkaniu trzeciej ligi grupy pierwszej. Swoje szanse na zmianę wyniku mieli bracia Kosińscy: Karol oraz Piotr. W słupek po akcji z lewej strony boiska trafił Łukasz Popiołek. Ursus Warszawa okazał się skuteczniejszym zespołem, a bramki w drugiej połowie strzelali Mąka w 66 minucie oraz Wolski 11 minut później. Ostatecznie Ursus pokonał Tura 2:0.

Warszawa, 9.6.2018 - III liga
Ursus Warszawa - Tur Bielsk Podlaski 2:0 (0:0)
Bramki:
66' Mąka, 77' Wolski.
Tur: Kowalski - K. Kulikowski, P. Kosiński (71' Zawadzki), Radecki, A. Lewczuk, A. Kosiński - Niemczynowicz, Łochnicki (71' Pęza), Babul (85' Zieniewicz) - M. Fiedorowicz (60' Popiołek), K. Kosiński.