KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 2018/2019 Drukuj

 

KADRA:

LP. Nazwisko i i mię  data urodzenia
1.
Bębeniec Maciej
13.01.2000
2.
Bębeniec Mateusz
06.02.1997
3.
Dmitruk Łukasz
06.02.1998
4.
Kiluk Łukasz
06.02.1988
5.
Kuczyński Łukasz
08.08.1985
6.
Kus Sylwester
23.09.1990
7.
Lewandowski Paweł
01.06.1983
8.
Marczuk Marcin
30.08.1995
9.
Milewski Patryk
01.04.1998
10. Monach Marcin
22.04.1980
11.
Pisarczyk Tomasz
06.07.1985
12. Sawicki Sebastian
15.06.2001
13.
Stefanik Rafał
10.01.1994
14. Tomczuk Konrad
28.08.1998
15.
Weres Aaron
01.10.1991
  I Trener:  Kamil Zakrzewski
Asystent : Mariusz Bartoszewicz
Kierownik: Krzysztof Grodzki
Prezes: Aneta Andruszkiewicz
 


 dataTerminarz 1 rundy sezonu zasadniczego godzina wynik
07.10.2018
TBV II Lublin - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 13:00
66:100
 Weres 16, Kus 14, Stefanik 12, Mac. Bębeniec 10,
Kuczyński 10, Mat. Bębeniec 9, Pisarczyk 9, Monach 8, Milewski 8,
Tomczuk 2, Lewandowski 2.

  
13.10.2018
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Sokół Ostrów Mazowiecka18:00
91:78
 Kuczyński 21, Mat. Bębeniec 13, Milewski 13, Monach 11,
Kus 11, Weres 10, Pisarczyk 4, Mac. Bębeniec 3, Lewandowski 3,
Stefanik 2.

  
20.10.2018
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Dziki Warszawa17:00
 93:84
 Kuczyński 23, Weres 21, Kus 13, Lewandowski 8, Mat. Bębeniec 7,
Stefanik 7,
Pisarczyk 5, Milewski 5, Mac. Bębeniec 4.
  
27.10.2018
KS Rosa Sport Radom - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 18:00
80:92
 Mat. Bębeniec 16, Kuczyński 12, Pisarczyk 12, Stefanik 11,
Weres 11, Kus 8, Lewandowski 8, Mac. Bębeniec 5, Milewski 5,
Monach 4.

  
03.11.2018
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - ŁKS AZS UŁ SG Łódź
17:00
74:70
 Weres 16, Mat. Bębeniec 13, Pisarczyk 13, Stefanik 9, Mac.
Bębeniec 7,Kuczyński 6, Kus 4, Lewandowski 3, Monach 2,
Milewski 1.
  
11.11.2018KK Warszawa - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
14:00
82:91
 Kuczyński 37, Kus 14, Weres 11, Lewandowski 9, Mat.
Bębeniec 8,Monach 6, Stefanik 2, Pisarczyk 2, Milewski 2.

  
17:11.2018
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - GLKS Nadarzyn
17:00
109:86
 Kuczyński 22, Mac. Bębeniec 19, Mat. Bębeniec 14, Weres 13,
Milewski 12, Stefanik 8, Kus 7, Lewandowski 5, Pisarczyk 5,
Monach 4.
  
21.11.2018
Żubry Leo-Sped Białystok - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
20:00
76:71
 Kuczyński 22, Lewandowski 15, Kus 10, Weres 8, Stefaik 5,
Pisarczyk 4,  Monach 4, Milewski 2, Mat. Bębeniec 1.

  
24.11.2018
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Legia Warszawa
17:00
100:82
 Milewski 28, Mac. Bębeniec 15, Kus 13, Kuczyński 11,Weres 9, 
Pisarczyk 9, Stefanik 8, Mat. Bębeniec 5, Monach 2.

  
25.11.2018
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Siarka Tarnobrzeg
17:00
94:80
 Weres 21, Pisarczyk 18, Kuczyński 18, Milewski 9, Stefanik 8,
Monach 6, kus 5, Mat. Bębeniec 4, Mac. Bębeniec 3,
Lewandowski 2.
  
01.12.2018MUKS Hutnik Warszawa - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 16:0080:93
 Weres 23, Kus 9, Mat. Bębeniec 21, Kuczyński 21, Stefanik 9,
Mac. Bębeniec 6, Monach 2, Pisarczyk 2,
  
08.12.2018KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - AZS UMCS Lublin
17:00
63:83
 Mac. Bębeniec 11, Milewski 10, Stefanik 9, Lewandowski 9,
Mat. Bębeniec 7, Monach 6, Pisarczyk 5, Kiluk 3, Weres 3.

  
15.12.2018ZKS Stal Stalowa Wola - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
18:0072:70
 Pisarczyk 18, Weres 14, Mat. Bębeniec 11, Kus 9, Monach 5,
Stefanik 5, Marczuk 4, Lewandowski 4.
  
22.11.2018Siarka Tarnobrzeg - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
17:30
73:83
 Weres 27, Monach 19, Mat. Bębeniec 13, Lewandowski 11.
Marczuk 5, Pisarczyk 5, Mac. Bębeniec 3.

  
12.01.2019
Sokół Ostrów Mazowiecka - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
18:00
72:76
 Marczuk 14, Stefanik 12, Kus 11, Monach 10, Weres 9,
Lewandowski 9, Mat. Bębeniec 5, Pisarczyk 4, Milewski 2.

  
19.01.2019
Dziki Warszawa - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
20:00
89:75
 Pisarczyk 17, Mat. Bębeniec 16, Weres 8, Monach 7,
Kus 6, Stefanik 5, Lewandowski 3, Marczuk 2.
  
23.01.2019
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Żubry Białystok 19:00
94:72
 Mat. Bębeniec 17, Lewandowski 16, Pisarczyk 15, Stefanik 11,
Weres 10, Kus 10, Milewski5, Monach 4, Mac. Bębeniec 3,
Marczuk 3.
  
26.01.2019
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - KS Rosa Sport Radom 17:00
84:79
 Lewandowski 15, Weres 13, pisarczyk 13, Mat. Bębeniec 13,
Milewski 11, Marczuk 8, Stefanik 6, Kus 5.

  
02.02.2019
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - KKS Tur Basket Bielsk Podalski 18:00
 71:75
 Kuczyński 18, Pisarczyk 15, Kus 13, Stefanik 12, Weres 7,
Mat. Bębeniec 6, Lewandowski 4.

  
04.02.2019
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - TBV Start II Lublin 19:00
114:84
 Kuczyński 20, Kus 16, Pisarczyk 15, Marczuk 12,
Mat. Bębeniec 9, Weres 9, Stefanik 8, Milewski 8, Lewandowski 6,
Mac. Bębeniec 5, Kiluk 3, Monach 3.
  
13.02.2019
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - KK Warszawa
19:00 94:97d
 Lewandowski 30, Stefanik 16, Kuczyński 15, Mat. Bębeniec 13,
Marczuk 6, Pisarczyk 5, Weres 4,Kus 4,  Monach 1.
  
16.02.2019
GLKS Nadarzyn - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
18:00
88:109
 Mac. Bębeniec 22, Kus 20, Kuczyński 16, Mat. Bębeniec 14,
Stefanik 10, Lewandowski 10, Pisarczyk 9, Milewski 8.
  
24.02.2019Akademia Koszykówki Legii Warszawa - KKS Tur Basket
Bielsk Podlaski
17:15
74:90
 Kuczyński 19, Marczuk 18, Lewandowski 17, Kus 16,
Mat. Bębeniec 9, Pisarczyk 9, Stefanik 2.
  
02.03.2019
KKS Tur Bakset Bielsk Podlaski - MUKS Hutnik Warszawa
18:00
90:61
 Kus 33, Lewandowski 18, Kuczyński 13, Stefanik 12,
Milewski 8, Pisarczyk 4, Monach 2.
  
10.03.2019
AZS UMCS Lublin - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
18:00
66:77
 Mat. Bębeniec 13, Stefanik 13, Pisarczyk 10, Kuczyński 7,
Monach 6, Mac. Bębeniec 5, Milewski 5, Kus 4.

  
16.03.2019KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - ZKS Stal Stalowa Wola
17:00
91:56
 Milewski 31, Lewandowski 15, Kus 13, Stefanik 18, Sawicki 6,
Pisarczyk 6, Weres 2.
  
23.03.2019KKS Tur Basket Bielski Podlaski - TBV Start II Lublin -
I runda play-off - 1 mecz
17:00
88:66
 Kus 23, Kuczyński 16, Weres 14, Milewski 11, Stefanik 8,
Pisarczyk 5, Marczuk 5, Sawicki 2, Monach 2, Lewandowski 2.
  
27.03.2019TBV Start II Lublin - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
- I runda play-off 2 mecz
 20:0066:76
 Pisarczyk 16, Stefanik 12, Kus 12, Kuczyński 11, Weres 8,
Lewandowski 8, Milewski 5, Monach 4.
  
06.04.2019KKS Tur Basket Bielsk Podalski - AZS UJK Kielce
- II runda play-off 1 mecz
17:00
90:80
 Kuczyński 50, Stefanik 14, Mat. Bębeniec 7, Lewandowski 6,
Kus 5, Milewski 5, Monach 2, Weres 1.
  
13.04.2019AZS UJK Kielce - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
- II runda play-off 2 mecz
15:00
68:81
 Kuczyński 31, Lewandowski 16, Stefanik 12, Weres 8,
Mat. Bębeniec 6, Kus 4, Monach 3, Milewski 1,
  

Tabela koszykarzy KKS Tur Basket Bielsk Podlaski w sezonie 2018/2019:

LP.
Drużyna
M Z
P
zdt/str PKT
1.
Żubry Leo-Sped Białystok
18
17
1
1602:129435
2.
ŁKS AZS UŁ SG Łódź
18
12
6
1483:133330
3.
AZS UMCS Lublin17
12
5
1338:1107
29
4.
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
16
12
4
1375:1253
28
5.
KK Warszawa
18
10
8
1497:1381
28
6.
Dziki Warszawa
18
10
8
1441:1368
28
7.
KS Rosa Sport Radom
18
10
8
1401:1400
28
8.
ZKS Stal Stalowa Wola
18
9
9
1321:136927
9.
TBV Start II Lublin
17
98
1188:131426
10.
MUKS Hutnik Warszawa
17
8
9
1318:1342
25
11.
Sokół Ostrów Mazowiecka
187
11
1357:1517
25
12.
GLKS Nadarzyn
18
612
1148:1510
24
13.
Legia Warszawa
17
215
1236:1455
19
14.Siarka Tarnobrzeg
25
3
23
1016:1378
17


Pozostałe Wyniki:
1 kolejka
wyniki
Żubry Leo-Sped Białystok - GLKS Nadarzyn
110:105
Legia Warszawa - ZKS Stal Stalowa Wola
67:76
MUKS Hutnik Warszawa - AZS UMCS Lublin
79:73
KK Warszawa - TBV Ssart II Lublin
106:72
KS Rosa Sport Radom - Dziki Warszawa
82:72
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Sokół Ostrów Maz.77:81
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Siarka Tarnobrzeg
 
2 kolejka
 
ŻubryLeo-Sped Białystok - KS Rosa Sport Radom
99:72
ZKS Stal Stalowa Wola - MUKS Hutnik Warszawa
84:73
Siarka Tarnobrzeg - Legia Warszawa
80:68
Sokół Ostrów Mazowiecka - KK Warszawa
61:88
Dziki Warszawa - ŁKS AZS UŁ SG Łódź
88:75
TBV Start II Lublin KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 66:100
3 kolejka
 
KK Warszawa - Dziki Warszawa
96:78
MUKS Hutnik Warszawa - Siarka Tarnobrzeg
81:64
KKS Tur Basket BielskPodlaski - Sokół Ostrów Maz.
91:78
KS Rosa Sport Radom - GLKS Nadarzyn
81:69
Legia Warszawa - TBV Start II Lublin
103:54
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Żubry Leo-Sped Białystok
83:95
AZS UMCS Lublin - ZKS Stal Stalowa Wola
88:61
4 kolejka
 
KS Rosa Sport Radom - ŁKS AZSUŁ SG Łódź
71:76
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Dziki Warszawa
93:84
Żubry Leo-Sped Białystok - KK Warszawa 96:90
Siarka Tarnobrzeg - AZS UMCS Lublin
77:86
Sokół Ostrów Mazowiecka - Legia Warszawa
93:91
ZKS Stal Stalowa Wola - GLKS Nadarzyn
81:78
TBV Start II Lublin - MUKS Hutnik Warszawa
103:71
5 kolejka
 
KS Rosa Sport Radom - KK Warszawa
100:94
Legia Warszawa - Dziki Warszawa
66:97
ZKS Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
76:68
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - GLKS Nadarzyn 96:81
MUKS Hutnik Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka
105:73
AZS UMCS Lublin - TBV Start II Lublin
86:75
Żubry Leo-Sped Białystok - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
 
6 kolejka
 
Sokół Ostrów Mazowiecka - AZS UMCS Lublin
72:67
Żubry Leo-Sped Białystok - Legia Warszawa
114:79
GLKS Nadarzyn - Siarka Tarnobrzeg
92:88
Dziki Warszawa - MUKS Hutnik Warszawa
84:89
KS Rosa Sport Radom - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
80:92
TBV Start II Lublin - ZKS Stal Stalowa Wola
75:71
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - KK Warszawa
94:83
  
  
  
  
  
  
  
  

 

 
...