KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 2018/2019 Drukuj

 

KADRA:

LP. Nazwisko i i mię  data urodzenia
1.
Bajtus Patryk
05.03.1991
2.
Bębeniec Maciej
13.01.2000
3.
Bębeniec Mateusz
06.02.1997
4.
Dmitruk Łukasz
06.02.1998
5.
Kiluk Łukasz
06.02.1988
6.
Kuczyński Łukasz
08.08.1985
7.
Kus Sylwester
23.09.1990
8.
Lewandowski Paweł
01.06.1983
9.
Marczuk Marcin
30.08.1995
10.
Milewski Patryk
01.04.1998
11. Monach Marcin
22.04.1980
12.
Pisarczyk Tomasz
06.07.1985
13. Sawicki Sebastian
15.06.2001
14.
Stefanik Rafał
10.01.1994
15. Tomczuk Konrad
28.08.1998
16.
Weres Aaron
01.10.1991
  I Trener:  Kamil Zakrzewski
Asystent : Mariusz Bartoszewicz
Kierownik: Krzysztof Grodzki
Prezes: Aneta Andruszkiewicz
 


 dataTerminarz 1 rundy sezonu zasadniczego godzina wynik
07.10.2018
TBV II Lublin - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 13:00
66:100
 Weres 16, Kus 14, Stefanik 12, Mac. Bębeniec 10,
Kuczyński 10, Mat. Bębeniec 9, Pisarczyk 9, Monach 8, Milewski 8,
Tomczuk 2, Lewandowski 2.

  
13.10.2018
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Sokół Ostrów Mazowiecka18:00
91:78
 Kuczyński 21, Mat. Bębeniec 13, Milewski 13, Monach 11,
Kus 11, Weres 10, Pisarczyk 4, Mac. Bębeniec 3, Lewandowski 3, Stefanik 2.

  
20.10.2018
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Dziki Warszawa17:00
 93:84
 Kuczyński 23, Weres 21, Kus 13, Lewandowski 8, Mat. Bębeniec 7, Stefanik 7,
Pisarczyk 5, Milewski 5, Mac. Bębeniec 4.
  
27.10.2018
KS Rosa Sport Radom - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 18:00
80:92
 Mat. Bębeniec 16, Kuczyński 12, Pisarczyk 12, Stefanik 11, Weres 11, Kus 8,
Lewandowski 8, Mac. Bębeniec 5, Milewski 5, Monach 4.

  
03.11.2018
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - ŁKS AZS UŁ SG Łódź
17:00
74:70
 Weres 16, Mat. Bębeniec 13, Pisarczyk 13, Stefanik 9, Mac. Bębeniec 7,
Kuczyński 6, Kus 4, Lewandowski 3, Monach 2, Milewski 1.
  
11.11.2018KK Warszawa - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
14:00
82:91
 Kuczyński 37, Kus 14, Weres 11, Lewandowski 9, Mat. Bębeniec 8,
Monach 6, Stefanik 2, Pisarczyk 2, Milewski 2.

  
17:11.2018
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - GLKS Nadarzyn
17:00
 
    
    

Tabela koszykarzy KKS Tur Basket Bielsk Podlaski w sezonie 2018/2019:

LP.
Drużyna
M Z
P
zdt/str PKT
1.
Żubry Leo-Sped Białystok 6
6
0
597:480
12
2.
KK Warszawa
7
4
3
651:57411
3.
AZS UMCS Lublin
7
4
3
534:493
11
4.
KS Rosa Sport Radom
7
4
3
573:565
11
5.
ZKS Stal Stalowa Wola
7
4
3
527:541
11
6.
MUKS Hutnik Warszawa
7
4
3
549:564
11
7.
Sokół Ostrów Mazowiecka
7
4
3
550:597
11
8.
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
5
5
0
450:37810
9.
ŁKS AZS UŁ SG Łódź
7
3
4
571:573
10
10.
TBV Start II Lublin
7
3
4
490:602
10
11.
Dziki Warszawa
7
2
5
561:571
9
12.
Siarka Tarnobrzeg 6
2
4
462:448
8
13.
Legia Warszawa
7
1
6
573:601
8
14.GLKS Nadarzyn
7
1
6
569:634
8


Pozostałe Wyniki:
1 kolejka
wyniki
Żubry Leo-Sped Białystok - GLKS Nadarzyn
110:105
Legia Warszawa - ZKS Stal Stalowa Wola
67:76
MUKS Hutnik Warszawa - AZS UMCS Lublin
79:73
KK Warszawa - TBV Ssart II Lublin
106:72
KS Rosa Sport Radom - Dziki Warszawa
82:72
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Sokół Ostrów Maz.77:81
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Siarka Tarnobrzeg
 
2 kolejka
 
ŻubryLeo-Sped Białystok - KS Rosa Sport Radom
99:72
ZKS Stal Stalowa Wola - MUKS Hutnik Warszawa
84:73
Siarka Tarnobrzeg - Legia Warszawa
80:68
Sokół Ostrów Mazowiecka - KK Warszawa
61:88
Dziki Warszawa - ŁKS AZS UŁ SG Łódź
88:75
TBV Start II Lublin KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 66:100
3 kolejka
 
KK Warszawa - Dziki Warszawa
96:78
MUKS Hutnik Warszawa - Siarka Tarnobrzeg
81:64
KKS Tur Basket BielskPodlaski - Sokół Ostrów Maz.
91:78
KS Rosa Sport Radom - GLKS Nadarzyn
81:69
Legia Warszawa - TBV Start II Lublin
103:54
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - Żubry Leo-Sped Białystok
83:95
AZS UMCS Lublin - ZKS Stal Stalowa Wola
88:61
4 kolejka
 
KS Rosa Sport Radom - ŁKS AZSUŁ SG Łódź
71:76
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Dziki Warszawa
93:84
Żubry Leo-Sped Białystok - KK Warszawa 96:90
Siarka Tarnobrzeg - AZS UMCS Lublin
77:86
Sokół Ostrów Mazowiecka - Legia Warszawa
93:91
ZKS Stal Stalowa Wola - GLKS Nadarzyn
81:78
TBV Start II Lublin - MUKS Hutnik Warszawa
103:71
5 kolejka
 
KS Rosa Sport Radom - KK Warszawa
 
Legia Warszawa - Dziki Warszawa
 
ZKS Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
 
ŁKS AZS UŁ SG Łódź - GLKS Nadarzyn  
MUKS Hutnik Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka
 
AZS UMCS Lublin - TBV Start II Lublin
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 

 
...