IV liga: Wissa Szczuczyn - Tur Bielsk Podlaski 1:5 Drukuj
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski podwoili bramkowy dorobek na boiskach IV ligi. W meczu czwartej kolejki nasza drużyna o ligowe punkty rywalizowała na trudnym terenie w Szczuczynie. Tur pokonał miejscową Wissę aż 5:1. Trzy bramki dla naszej drużyny strzelił Patryk Stypułkowski. Ponadto na listę strzelców wpisali się: Krystian Kulikowski, który pewnie wykorzystał rzut karny, strzelając trzecią bramkę w sezonie oraz Patryk Niemczynowicz. Tur w sezonie odniósł trzecie zwycięstwo.  Skomentuj

Napisz komentarz
  • Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
  • Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • *Odśwież* swoją przeglądarkę, by dokonać zmiany kodu przed użyciem przycisku 'wyślij'.
  • Zachowaj w pamięci treść, jeżeli pomyliłeś kod.
Imię:
Adres e-mail
Adres WWW
Tytuł:
Komentarz:

Ochrona:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
...