Liga Trampkarzy: MOSiR Bielsk Podlaski MOSP Białystok 3:2 Drukuj
 Trzecie z rzędu zwycięstwo odnieśli młodzi piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim. W zaległym spotkaniu pierwszej kolejki ligi trampkarzy nasza drużyna pokonała MOSP Białystok 3:2. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Bazylewski, Troc z rzutu karnego oraz Pług. Uzyskany wynik sprawił, że MOSiR w ligowej tabeli zajmuje drugie miejsce z drobkiem 11 punktów i stratą tylko jednego do lidera AP Talent Białystok mając zaległe spotkanie.  Skomentuj

Napisz komentarz
  • Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
  • Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • *Odśwież* swoją przeglądarkę, by dokonać zmiany kodu przed użyciem przycisku 'wyślij'.
  • Zachowaj w pamięci treść, jeżeli pomyliłeś kod.
Imię:
Adres e-mail
Adres WWW
Tytuł:
Komentarz:

Ochrona:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
...