Mecze sparingowe: Tur - Jagiellonia II 6:1, Tur - Rudnia Zabłudów 4:0 Drukuj
 Kolejne dwa zwycięstwa w czasie letnich sparingów odnieśli piłkarze Tura Bielsk Podlaski przed rozpoczęciem nowego sezonu czwartoligowych rozgrywek. Oba zwycięstwa miały miejsce w meczach rozgrywanych na własnym stadionie. W pierwszym meczu Tur wysoko, bo aż 6:1 pokonał Jagiellonię II Białystok. Trzy bramki były udziałem Patryka Stypułkowskiego. W drugim meczu Tur pokonał bez straty gola Rudnię Zabłudów 4:0. Na listę strzelców wpisało się czterech piłkarzy: Stypułkowski, Karol Kosiński, Walczyk oraz Kiersnowski.

31 lipca 2019, Bielsk Podlaski - mecz sparingowy
Tur Bielsk Podlaski – Jagiellonia II Białystok 6:1 (0:0)
Bramki: Piotr Kosiński 54, Karol Kosiński 61 - karny, 81, Patryk Stypułkowski 67, 71, 74 - Jakub Jarmołowicz 63

Tur ( I połowa): Damian Plisiuk – Krystian Kulikowski, Andrzej Lewczuk, Rafał Kulikowski - Kevin Kiersnowski, Paweł Łochnicki – Patryk Stypułkowski, Karol Kosiński, Szymon Pęza – Michał Walczuk

Tur ( II połowa): Mateusz Łukaszewicz – Piotr Kosiński, Karol Car, Sylwester Gronowski – Szymon Pęza (80 Krystian Kulikowski), Damian Szklarz, Andrzej Lewczuk, Paweł Łochnicki (70 Michał Walczuk), Kacper Falkowski – Patryk Stypułkowski (75 Kevin Kiersnowski), Karol Kosiński

3 sierpnia 2019, Bielsk Podlaski - mecz sparingowy
Tur Bielsk Podlaski — Rudnia Zabłudów 4:0 (4:0)
Bramki: 3' Stypułkowski (as. Kiersnowski), 7' K. Kosiński (w., po f. na Pęzie), 30' Walczuk (as. K. Kosiński), 32' Kiersnowski (gł, as. Walczuk z r.).

Tur: (I połowa): Mateusz Łukaszewicz — Krystian Kulikowski, Piotrek Kosiński, Sylwek Gronowski, Kacper Falkowski — Kevin Pietrzak-Kiersnowski, Damianek Szklarz, Karol Kosiński — Patryk Stypułkowski, Michał Walczuk, Szymon Pęza;

(II połowa): Marcin Drozdowski — K. Kulikowski, P. Kosiński (63' Falkowski - powrotna), Gronowski, Rafał Kulikowski — Kiersnowski, Szklarz, Walczuk (63' Pęza - powrotna) — Mateusz Kwiatkowski, K. Kosiński, Stypułkowski.