BKS Tur Bielsk Podlaski 2019/2020 Drukuj

 

data I runda - jesienna godzina wynik
10.08.2019Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski
17:00
3:1
 Michał Walczuk
  
18.08.2019Tur Bielsk Podlaski - Promień Mońki
17:00
4:1
 Karol Kosińsk x2, Patryk Niemczynowicz, Patryk Stypułkowski   
24.08.2019MOPS Białystok - Tur Bielsk Podlaski
12:00
0:6
 Karol Kosiński x3, Szymon Pęza x2, Patryk Stypułkowski
  
31.08.2019Tur Bielsk Podlaski - ŁKS Łomża 17:00
3:2
 Patryk Niemczynowicz, Patryk Stypułkowski, Kevin Kiersnowski   
08.09.2019Wissa Szczuczyn - Tur Bielsk Podlaski
17;00
1:2
 Karol Car, Karol Kosiński
  
15.09.2019
Biebrza Goniądz - Tur Bielsk Podlaski
16:00
2:2
 Patryk Stypułkowski, Karol kosiński
  
 22.09.2019Tur Bielsk Podlaski - Jagiellonia II Białystok
16:00
1:2
 Karol Kosiński
  
28.09.2019Hetman Białystok - Tur Bielsk Podlaski
18:30
2:3
 Łukasz Pawluczuk x2, Kevin Kiersnowski
  
06.10.2019Tur Bielsk Podlaski - Dąb Dąbrowa Białostocka
13:00
4:0
 Karol Kosiński x2, Łukasz Pawluczuk, Kevin Kiersnowski   
12.10.2019Cresovia Siemiatycze - Tur Bielsk Podlaski
15:00
0:2
 Kevin Kiersnowski x2
  
19.10.2019Tur Bielsk Podlaski - KS Michałowo
15:00
3:1
 Mateusz Rogowski, Kevin Kiersnowski, Karol Kosiński
  
27.10.2019Sokół 1946 Sokółka - Tur Bielsk Podlaski
14:00
0:1
 Karol Kosiński
  
02.11.2019Tur Bielsk Podlaski - Krypnianka Krypno 13:00
4:2
  Szymon Pęza, Piotr Kosiński, Karol Kosiński x2
  
09.11.2019Sparta Augustów - Tur Bielsk Piodlaski
13:00
2:3
 Kevin Kiersnowski x2, Karol Kosiński
  
16.11.2019TurBielsk Podlaski - Sparta Szepietowo
13:00
4:3
 Daniel Daniłowski, Szymon Pęza, Michał Walczuk
Patryk Niemczynowicz
  

 Klasyfikacja strzelców Tura Bielsk Podlaski w sezonie 2019/2020:

LP.
Imię nazwisko
Bramki
1.
Karol Kosiński
 15
2.
Kevin Kiersnowski
 8
3.
Patryk Stypułkowski
 4
 Szymon Pęza  4
5.Łukasz Pawluczuk
 3
 Patryk Niemczynowicz
 3
7.Michał Walczuk
 2
8.
Karol Car
 1
 Mateusz Rogowski
 1
 Piotr Kosiński
 1
 Daniel Daniłowski
 1

 Tabela w sezonie 2019/2020:

LP.
Klub
Mecze
zd/str
PKT
1.
Jagiellonia II Białystok
15
60:1340
2.
Tur Bielsk Podlaski
15
43:2137
3.
Wissa Szczuczyn
15
32:1534
4.
Warmia Grajewo
15
34:29
29
5.
Sokół 1946 Sokółka
14
31;2426
6.
KS Michałowo
15
34:2924
7.
Promień Mońki
15
25;2223
8.
Sparta Augustów
15
31:32
21
9.
Krypnianka Krypno
15
25:25
20
10.
Sparta 1951 Szepietowo
15
31:33
18
11.
ŁKS 1926 Łomża 15
24:30
17
12.
Hetman Białystok
15
22:33
16
13.
Biebrza Goniądz
15
23:39
14
14.Dąb Dąbrowa Białostocka
14
14:32
9
15.
Cresovia Seimiatycze
15
8:33
7
16.
MOSP Białystok
15
13:40
5
 
...