II liga: KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - AZS UMCS Start II Lublin 110:108 Drukuj
 Dodatkowe pięć minut gry było potrzebne do wyłonienia zwycięzcy meczu pomiędzy KKS Tur Basket Bielsk Podlaski, a AZS UMCS Start II Lublin. Rzut za trzy Rafała Króla doprowadził do remisu 100:100. Dodatkowe pięć minut gry wygrała bielska drużyna 10:8 i całe spotkanie 110:108. Najskuteczniejszym w bielskiej drużynie został zdobywca 35 punktów Łukasz Kuczyński. Drugim strzelcem był Król zdobywca 22 punktów, a Mateusz Bębeniec miał aż dziewięć kluczowych podań otwierających drogę do kosza przeciwnika. Ostatecznie Tur po 45 minutach gry odniósł trzecie zwycięstwo w sezonie i drugie przed własną publicznością.

4 kolejka II ligi
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski – AZS UMCS Start II Lublin 110:108 (23:16; 24:32; 26:27; 27:25; 10:8d)