BKS Tur Bielsk Podlaski 2020/2021 Drukuj

 

 data

 I runda - runda jesienna godzina
wynik
09.08.2020
Tur Bielsk Podlaski - Hetman Białystok
 12:00
 5:2
 Karol Kosiński x3, Krzysztof Cudowski, Patryk Stypułkowski
   
16.08.2020Wigry II Suwałki - Tur Bielsk Podlaski
 17:00 0:5
 Mateusz Rogowski, Michał Walczuk, Patryk Stypułkowski x2,
Karol Kosiński
   
19.08.2020Tur Bielsk Podlaski - MKS Mielnik
 18:00
 5:0
  Karol Kosiński x4, Patryk Stypułkowski
   
23.08.2020Sparta Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski
 17:00
 1:4
 Karol Kosiński x2, Patryk Niemczynowicz, Krzysztof Cudowski   
29.08.2020Tur Bielsk Podlaski - Dąb Dąbrowa Białostocka
 17:00 5:1
 Karol Kosiński x3, Mateusz Rogowski, Kevin Kiersnowski
   
02.09.2020ŁKS 1926 Łomża - Tur Bielsk Podlaski  19:26
 0:1
 Paweł Łochnicki
   
12.09.2020Tur Bielsk Podlaski - Sparta Augustów
 16:00
 9:0
 Krzysztof Cudowski x4, Karol Kosiński, Piotr Kosiński,
Patryk Stypułkowski, Michał Walczuk, Daniel Daniłowski
   
16.09.2020Włókniarz Białystok - Tur Bielsk Podlaski - Podlaski PP
  16:150:11
 Karol Kosiński x3, Michał Walczuk x2, Krzysztof Cudowski x2,
Krystian Kulikowski x2, Kamil Mróz, Mateusz Rogowski
   
19.09.2020Wissa Szczuczyn - Tur Bielsk Podlaski
 15:00
0:4
 Michał Walczuk, Paweł Łochnicki, Krzysztof Cudowski,
Karol Kosiński
   

 Klasyfikacja strzelców piłkarzy Tura Bielsk Podlaski w sezonie 2020/2021:

Lp.
Imiię i nazwisko
Bramki
1.
Karol Kosiński
 15
2.Krzysztof Cudowski 7
3.
Patryk Stypułkowski
 5
4.Michał Walczuk 3
5.Mateusz Rogowski
 2
 Paweł Łochnicki
 2
7.Patryk Niemczynowicz
 1
 Kevin Kiersnowski
 1
 Daniel Daniłowski
 1
 Piotr Kosiński
 1

Tabela sezonu 2020/2021 IV ligi grupy podlaskiej:

Lp.
Drużyna
M PKT
 Bramki
1.
Tur Bielsk Podlaski
8
24
38:4
2.
Wissa Szczuczyn9
22
28:9
3.
Promień Mońki
8
16
23:11
4.
Hetman Białystok
9
16
23:17
5.
KS Michałowo
7
15
23:13
6.
Krypnianka Krypno
8
15
19:18
7.
Warmia Grajewo
7
14
12:6
8.
ŁKS Łomża
7
12
15:9
9.
Sokół Sokółka
7
10
15:18
10.
Cresovia Siemiatycze8
10
17:21
11.
MKS Mielnik
9
9
10:24
12.
Orzeł Kolno
9
7
15:26
13.
MOSP Białystok
8
7
12:13
14.
Wigry II Suwałki 9
7
13:30
15.
Dąb Dąbrowa Białostocka
7
6
7-20
16.
Sparta Augustów
8
6
9:28
17.
Sparta Szepietowo
8
3
9:21
 
...