Mecze sparingowe: Start II Lublin - Tur Basket 83:85, UKS Basket Siedlce - KKS Tur 53:97 Drukuj
 Dwa cenne zwycięstwa były udziałem koszykarzy Tura Bielsk Podlaski w czasie letniego okresu przygotowawczego do nowego sezonu drugiej ligi. W Lublinie bielska drużyna po emocjonującej końcówce pokonała MKS Start II AZS Lublin 85:83, wygrywając czwartą kwartę 30:19. Najwięcej punktów dla bielskiego zespołu rzucił Rafał Król - 25. 18 punktów było udziałem Aarona Weresa. Tur trafił aż 14 razy za trzy punkty. W drugim meczu bielska drużyna pokonała UKS Basket Siedlce 97:53. Tur wygrał wszystkie kwarty spotkania, a w drugiej rywalowi pozwolił tylko na siedem punktów.