Juniorzy młodsi 2008/2009 Drukuj


Kadra:

Lp.  Nazwisko i imię                                 
Data urodzenia 
 1. Burak Damian
 25.07.1993
 2. Burzyński Grzegorz
 24.04.1994
 3. Ciereszko Łukasz 29.02.1993
 4. Dmitruk Rafał
 17.01.1994
 5. Dobrogowski Bartłomiej
 31.08.1993
 6. Dunikowski Bartłomiej
 19.03.1994
 7. Grzybowski Mateusz
 09.09.1993
 8. Jakimiuk Daniel
 06.11.1993
 9. Krasowski Maciej
 18.02.1993
10. Kuderski Rafał
 24.08.1993
11. Kudryś Łukasz
 09.05.1994
12. Nazaruk Janusz 20.11.1993
13. Nikołajuk Paweł 25.09.1994
14. Niewiński Maciej 18.05.1993
15. Plisiuk Michał
 03.10.1993
16. Roszczyc Adrian
 04.03.1994
17. Tkaczuk Adam
 29.07.1993
18. Tworkowski Tomasz
 26.02.1993
19.
 Wielanowski Przemysław
 11.03.1993
20.
 Wiesiołowski Dariusz
 07.01.1993
  Trener: Mirosław Car 

TERMINARZ (wiosna)

Data Runda wiosenna
GodzinaWynik
05.04.2009
 COKiS Ciechanowiec - MOSiR Bielsk Podlaski 11:00 0:0
10.04.2009 KS Wasilków - MOSiR Bielsk Podlaski 13:00 1:1
18.04.2009 MOSiR Bielsk Podlaski - Cresovia Siemiatycze
 13:00 1:3
25.04.2009 MOSiR Bielsk Podlaski - Sudovia Szudziałowo
 13:00 1:0
06.05.2009 Eurocentr Suchowola - MOSiR Bielsk Podlaski 16:00 
03.05.2009 MOSiR Bielsk Podlaski - Biebrza Goniądz
 13:00 4:1
10.05.2009 KS Sokoły - MOSiR Bielsk Podlaski 12:00 3:1
17.05.2009 MOSiR Bielsk Podlaski - Forty Piątnica
 13:00 1:2
21.05.2009 Dąb Dąbrowa Białostocka - MOSiR Bielsk Podlaski 15:00 1:3
24.05.2009 MOSiR Bielsk Podlaski - Korona Dobrzyniewo
 14:00 2:1
31.05.2009 Skra Czarna Białostocka - MOSiR Bielsk Podlaski 13:00 2:4
06.06.2009
 Supraślanka Supraśl - MOSiR Bielsk Podlaski 12:00 1:5
14.06.2009 MOSiR Bielsk Podlaski - Magnat Juchnowiec
 13:00 2:4

TABELA (wiosna)

  DrużynaMeczeZd/StrPunkty
 1.Cresovia Siemiatycze   13
 45:14  30
 2.Eurocentr Suchowola   12 33:14  24
 3.KS Sokoły   13 44:33  24
 4.Biebrza Goniądz   13 34:26  23
 5.Forty Piątnica   13 35:23  23
 6.KS Wasilków   13 25:27  22
 7.MOSiR Bielsk Podlaski   12 25:19  20
 8.Dąb Dąbrowa Białostocka   11 35:19  20
 9.Skra Czarna Białostocka   13 46:35  16
10.COKiS Ciechanowiec   13 22:44  15
11.Sudovia Szudziałowo   13 18:47  14
12.Magnat Juchnowiec   11 21:26  10
13.Supraślanka Supraśl   12 16:36   6
14.Korona Dobrzyniewo   12 20:56   4

* Jeśli znalaześ błąd lub masz informacje do uzupełnienia działu poinformuj nas wysyłając wiadomość na adres: redakcja@turbielsk.pl

 
...