Luz i Hoop na czele tabeli Drukuj
Do zmiany na szczycie rozgrywek doszło w minioną niedzielę. Faworyci rozgrywek mają jeden zaległy mecz i dwa punkty straty do prowadzącej pary. Dwa zespoły, które po zaciętym meczu przed tygodniem zremisowały, wyprzedziły dotychczasowego lidera - Alfę.

Na raty rozegrali czwartą serię spotkań bielscy piłkarze halowi. Zabrakło piłkarzy Alfy, którzy biorą też udział w innych rozgrywkach i przełożyli swój mecz z Adekiem. Dzięki temu w tabeli rozgrywek prowadzącą do tej pory Alfę wyprzedziły zespoły OSK Luz i Hoop.
Obie drużyny pewnie wygrały niedzielne mecze strzelając rywalom po dziesięć bramek. Szczególnie interesująco zapowiadał się pojedynek Luzu z Energo. W pierwszej z tych drużyn zagrali piłkarze IV-ligowego Tura Bielsk Podlaski, a w drugiej zawodnicy ich rezerw, grających dwie ligi niżej. Także na hali swoją wyższość potwierdzili piłkarze pierwszej drużyny. Ich grę obserwował trener Tura Grzegorz Szerszenowicz.

- Sposobem na zwycięstwa na hali jest szybka gra z pierwszej piłki. Jest ona skuteczniejsza od prób "wożenia się" z piłką - mówił Szerszenowicz. - Miło więc popatrzyć, jak sprawnie zagrywa piłkę chociażby Radek Klepacki.
Hoop wygrał z kolei z młodymi piłkarzami BS Brańsk Junior Team, a skutecznością błysnął Daniel Niemyjski, który zdobył aż pięć goli.

Źródło: Kurier Poranny


  Skomentuj

Napisz komentarz
  • Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
  • Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • *Odśwież* swoją przeglądarkę, by dokonać zmiany kodu przed użyciem przycisku 'wyślij'.
  • Zachowaj w pamięci treść, jeżeli pomyliłeś kod.
Imię:
Adres e-mail
Adres WWW
Tytuł:
Komentarz:

Ochrona:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
...