II liga wojewódzka: MOSP Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski 4:2
 Trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim rozegrali ostatni mecz w ramach II ligi wojewódzkiej. 5 listopada bielski zespół o awans do dalszych gier rywalizował z MOSP Białystok. Mimo dwóch strzelonych bramek najskuteczniejszej drużynie w lidze nasza ekipa przegrała z niepokonanym zespołem 2:4. Wywalczony rezultat sprawił, że młodzi bielscy piłkarze na zakończenie rozgrywek II ligi zajęli drugie miejsce.

Skomentuj

 
III liga: Huragan Morąg - Tur Bielsk Podlaski
 Piłkarzy Tura Bielsk Podlaski czeka wyjazdowe spotkanie na Mazury. W meczu 14 kolejki nasza drużyna rozegra mecz z Huraganem Morąg. Piłkarską rywalizację przewidziano na najbliższą sobotę 4 listopada na godz. 13:00.

Skomentuj

 
II liga: KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - AZS UJK Kielce
 Koszykarze KKS Tur Basket Bielsk Podlaski w najbliższą sobotę 4 listopada czeka trudne ligowe spotkanie. Przeciwnikiem podopiecznych Kamila Zakrzewskiego w meczu 8 kolejki drugiej ligi grupy B będzie AZS UJK Kielce. Mecz będzie okazją do wywalczenia drugiego zwycięstwa na pięć ostatnich ligowych pojedynków. Początek meczu zaplanowano na godz. 18:00 w hali Szkoły Podstawowej Nr 3.

Skomentuj

 
II liga wojewódzka: MOSP Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski
 Niezwykle istotne spotkanie dla układu ligowej tabeli rozegrają trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim. W ostatnim meczu fazy grupowej nasza drużyna udaje się do Białegostoku na mecz z miejscowym MOSP Białystok. Gospodarze na swoim koncie także mają komplet zwycięstw, a mecz zaplanowano na najbliższą niedzielę 5 listopada o godz. 9:00. Zwycięstwo przypieczętuje znakomitą rundę jesienną w wykonaniu bielskich zawodników oraz zapewni zwycięstwo w rozgrywkach II ligi wojewódzkiej.

Skomentuj

 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów 0:4
 Jeden piłkarz rozstrzygnął losy piłkarskiej rywalizacji w meczu 14 kolejki trzeciej ligi grupy pierwszej pomiędzy Turem Bielsk Podlaski a Olimpią Zambrów. W spotkaniu dwóch drużyn z województwa podlaskiego lepsi okazali się goście, a Kamil Jackiewicz strzelił cztery bramki. Tur ostatecznie przegrał 0:4, spadając przy zwycięstwie GKS Wikielec nad Legią II Warszawa na ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...