KOS: Tur II - Puszcza Hajnówka 1:4, IV liga: Wigry II Suwałki - Tur 0:5
 Efektowne zwycięstwo 5:0 nad Wigrami II Suwałki było udziałem piłkarzy Tura Bielsk Podlaski w meczu II kolejki IV ligi grupy podlaskiej. Strzelecka forma sprawia, że bielska drużyna z kompletem sześciu punktów przewodzi w ligowej tabeli z dorobkiem 10 strzelonych bramek. W ligowym pojedynku dwie bramki strzelił Patryk Stypułkowski, a po jednym trafieniu dołożyli: Mateusz Rogowski, Michał Walczuk oraz Karol Kosiński. Drugi zespół Tura w meczu inaugurującym rozgrywki na własnym stadionie Klasy Okręgowej Seniorów przegrał z Puszczą Hajnówka 1:4. Cztery gole strzelił były piłkarz Tura Mateusz Nakielski, a honor drużyny rezerw uratował Piotr Kosiński.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
KOS: Tur II - Puszcza Hajnówka, IV liga: Wigry II - Tur
 Pierwszy mecz na stadionie w Pilikach w nowym sezonie rozegrają piłkarze Tura II Bielsk Podlaski. Spotkanie w ramach II kolejki Klasy Okręgowej Seniorów z Puszczą Hajnówka zostało zaplanowanie w sobotę 15 sierpnia na godz. 17:00. Natomiast pierwsza drużyna rozegra pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie w  IV lidze. Bielski klub udaje się do Suwałk na mecz z rezerwami miejscowych Wigier. Pojedynek zaplanowano na niedzielę 16 sierpnia na godz. 17:00.

Skomentuj

 
KOS: Rudnia - Tur 2:0, IV liga: Tur - Hetman 5:2
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski rozegrali pierwsze spotkanie w ramach rozgrywek Klasy Okręgowej Seniorów. Mecz z Rudnią Zabłudów zakończył się porażką 0:2. Natomiast pierwszy zespół Tura wygrał na inaugurację czwartej ligi grupy podlaskiej, pokonał Hetman Białystok 5:2. Bohaterem spotkania został Karol Kosiński, strzelec trzech bramek.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
KOS: Rudnia - Tur II, IV liga: Tur - Hetman Białystok
 Dwa ligowe spotkania czekają bielskie drużyny w ramach rozgrywek IV ligi grupy podlaskiej oraz Klasy Okręgowej Seniorów. Pierwsi na boisko wybiegną już w sobotę piłkarze Tura II Bielsk Podlaski, którzy na wyjeździe zmierzą się z Rudnią Zabłudów, natomiast w niedzielę pierwsza drużyna podejmie Hetmana Białystok. Początek sobotniego spotkania w Zabłudowie o godz. 16:00, natomiast mecz pierwszej drużyny rozpocznie się w niedzielę o godz. 12:00.

Skomentuj

 
Mecze sparingowe: Olimpia - Tur 3:2, Tur - MKS Mielnik 2:0
 Dwa mecze kontrolne rozegrali piłkarze Tura Bielsk Podlaski. W meczu rozgrywanym w piątek na wyjeździe bielska drużyna uległa Olimpii Zambrów 2:3. Dzień później na stadionie w Bielsku Podlaskim Tur pokonał MKS Mielnik 2:0. Jedną z bramek strzelił utalentowany Marcin Bazylewski, dla którego było to czwarte trafienie w czasie okresu przygotowawczego.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...