PIŁKA NOŻNA - SENIORZY

Sezon 2016/2017
Sezon 2017/2018

PIŁKA NOŻNA - SENIORKI

Sezon 2016/2017

KOSZYKÓWKA - SENIORZY

Sezon 2016/2017
Sezon 2017/2018

PIŁKA NOŻNA - REZERWY

Sezon 2016/2017
Sezon 2017/2018

Statystyki


Odwiedza nas 1 gość

II liga wojewódzka: MOSiR Bielsk Podlaski - Gryfik Gródek
 Piłkarze trampkarzy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim czeka trzecie spotkanie w ramach rozgrywek II ligi wojewódzkiej. Przeciwnikiem bielskiej drużyny w domowym pojedynku będzie Gryfik Gródek. Początek meczu zaplanowano na najbliższy poniedziałek 18 września o godz. 16:00.

Skomentuj

 
Podlaski PP: Mielnik - Tur 2:4, Tur II - Sparta Szepietowo 1:4d
 We środę oraz czwartek dwie drużyny bielskiego Tura rywalizowały w meczach rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego. Awans udało się wywalczyć tylko pierwszej drużynie, która wyjeździe 4:2 pokonała MKS Mielnik. Dwie bramki dla naszej drużyny strzelił Mateusz Nakielski. Druga drużyna Tura dopiero po dogrywce musiała uznać wyższość Sparty Szepietowo. Honorowego gola strzelił Joachim Witoszko.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Podlaski PP: Mielnik - Tur, Tur II - Sparta Szepietowo
 Dwie drużyny bielskiego Tura walczyć będą o awans do kolejnej rundy rozgrywek piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego. Pierwszy zespół już w środę 13 września udaje się do Mielnika, na mecz z miejscowym MKS-em. Początek meczu zaplanowano na godz. 16:00. Piłkarze Tura II walczyć będą o czwarte zwycięstwo w tych rozgrywkach na stadionie w Pilikach we czwartek 14 września o godz. 16:30. Rywalem będzie Sparta Szepietowo. Trzymamy kciuki za obydwa zespoły w walce o awans do kolejnej rundy.

Skomentuj

 
III liga: Sokół Ostróda - Tur Bielsk Podlaski 6:1 (3:0)
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozgrywali trzecie wyjazdowe spotkanie w bieżącym sezonie rozgrywek trzeciej ligi grupy pierwszej. W tym meczu udało się strzelić tylko jednego gola. Jego autorem został Dawid Ostaszewski, a bramkowe zdarzenie miało miejsce w 51 minucie meczu. Ostatecznie Tur doznał bolesnej porażki aż 1:6.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
A-Klasa: Tur II Bielsk Podlaski - Bocian Boćki 3:1 (0:0)
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski nie mają sobie równych na A-klasowych boiskach. W meczu 3 kolejki na własnym stadionie drużyna z Pilik rywalizowała z Bocianem Boćki. Piłkarze Tura II mecz z lokalnym rywalem rozstrzygnęli w drugiej połowie, pokonując przeciwnika 3:1. Dwie bramki były autorstwa Mateusza Jakubowskiego, a jedna Daniela Daniłowskiego. Tur II z kompletem dziewięciu punktów przewodzili ligowej tabeli.

Skomentuj

 


...