II liga: AZS UJK Kielce - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 82:92
 Osiem celnych rzutów za trzy punkty oraz 32 w całym spotkaniu takim osiągnięciem mógł pochwalić się Aaron Weres w zwycięskim wyjazdowym pojedynku z AZS UJK Kielce. Tur wygrał 92:82 i odniósł trzecie zwycięstwo na trzeci rozegrany mecz na parkiecie przeciwnika. 13 asyst w meczu uzyskał Bartłomiej Wróblewski, a dodatkowe 26 punktów było udziałem Rafała Króla. Łukasz Kuczyński był bliski podwójnej zdobyczy, bo do uzyskanych 19 punktów dołożył 8 zbiórek. Najskuteczniejszym wśród rezerwowych został Tomasz Pisarczyk zdobywca 4 punktów.

Skomentuj

 
II liga: KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Żubry Białystok 90:97
 13 asyst Mateusza Bębeńca, podwójna zdobycz Łukasza Kuczyńskiego oraz 29 punktów Rafała Króla najskuteczniejszego w bielskim zespole nie wystarczyło na zwycięstwo z Żubrami Białystok. W derbowym pojedynku KKS Tur Basket Bielsk Podlaski poniósł pierwszą porażkę w sezonie, przegrywając mecz na własnym parkiecie 90:97.

Skomentuj

 
II liga: KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Żubry Białystok
 Koszykarze KKS Tur Basket Bielsk Podlaski są niepokonanym zespołem w trakcie ligowej rywalizacji na parkietach II ligi. Już 23 października bielska drużyna w rogatych derbach w hali Szkoły Podstawowej nr 3 zmierzy się z Żubrami Białystok. Drużyna gości na wyjeżdżenie rozegrała trzy mecze i wszystkie rozstrzygnęła na swoją korzyść. Początek meczu zaplanowano na godz. 19:00. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Skomentuj

 
IV liga: Tur Bielsk Podlaski - KS Michałowo 3:1
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski odnieśli ósme zwycięstwo w sezonie, pokonując na własnym stadionie KS Michałowo 3:1. W meczu 11 kolejki dla bielskiego zespołu gole strzelali: Rogowski, Kiersnowski oraz Karol Kosiński. Tur utrzymał drugie miejsce w tabeli ze stratą tylko trzech punktów do lidera rozgrywek Jagiellonii II Białystok.

Skomentuj

 
II liga: KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - AZS UMCS Start II Lublin 110:108
 Dodatkowe pięć minut gry było potrzebne do wyłonienia zwycięzcy meczu pomiędzy KKS Tur Basket Bielsk Podlaski, a AZS UMCS Start II Lublin. Rzut za trzy Rafała Króla doprowadził do remisu 100:100. Dodatkowe pięć minut gry wygrała bielska drużyna 10:8 i całe spotkanie 110:108. Najskuteczniejszym w bielskiej drużynie został zdobywca 35 punktów Łukasz Kuczyński. Drugim strzelcem był Król zdobywca 22 punktów, a Mateusz Bębeniec miał aż dziewięć kluczowych podań otwierających drogę do kosza przeciwnika. Ostatecznie Tur po 45 minutach gry odniósł trzecie zwycięstwo w sezonie i drugie przed własną publicznością.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...