A-klasa: Tur II Bielsk Podlaski - Kolejarz Czeremcha
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski w najbliższy weekend będą mieli okazję podtrzymać zwycięską serię na własnym stadionie. Na boisku w Pilikach w meczu 12 kolejki A-kalsowych rozgrywek zmierzą się z Kolejarzem Czeremcha. Piłkarskie wydarzenie zaplanowano na najbliższą niedzielę 20 maja o godz. 13:00. Wstęp na ligowy pojedynek jest bezpłatny, dlatego też zachęcamy do kibicowania naszym piłkarzom w walce o ligowe punkty.

Skomentuj

 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Widzew Łódź 0:1 (0:1)
 Blisko 1000 osób, w tym ok. 300 kiboców Widzewa pojawiło się na meczu Tura Bielsk Podlaski z 4-krotnym mistrzem Polski Widzewem Łódź. Mecz po 90 minutach zakończył się zwycięstwem podopiecznych Franciszka Smudy 1:0. Na listę strzelców wpisał się Kacper Falon w 7 minucie gry. Kilka udanych interwencji w meczu miał Kowalski. Po zakończonym spotkaniu Widzew wrócił na pozycję lidera rozgrywek trzeciej ligi grupy pierwszej.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Widzew Łódź
 13 maja w niedzielę o godz. 16:00 piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają mecz 28 kolejki. Przeciwnikiem bielskiej drużyny będzie: 4-krotny mistrz Polski, zdobywca Pucharu oraz Superpucharu Polski, uczestnik fazy grupowej Ligi Mistrzów, 2-krotny zdobywca Pucharu Intertoto - Widzew Łódź. Obecnie drużyna Franciszka Smudy to lider III ligi grupy pierwszej.

Skomentuj

 
III liga: Informacja na temat biletów na mecz z Widzewem
 od 9 do 11 maja potrwa przedsprzedaż bletów na mecz z 4-krotnym mistrzem Polski Widzewem Łódź. Bilety są do nabycia w siedzibie firmy Krex w pokoju nr 100 (I piętro, po lewej stronie od korytarza). Ilość wejściówek jest ograniczona. Bilety w cenie 20 zł obowiązują wszystkie osoby dorosłe (również kobiety). Dzieci oraz młodzież szkolna za okazaniem legitymacji szkolnej wchodzi za darmo. UWAGA! Dotyczy tylko młodzieży uczęszczającej do szkół podstawowych. Oznacza to, że uczniów liceów, techników i zawodówek obowiązuje płatna wejściówka.

Skomentuj

 
Podlaski PP: MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - Tur Bielsk Podlaski 1:2 (0:2)
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski uzyskali awans do Finału Pucharu Polski województwa podlaskiego. W meczu półfinałowym nasza drużyna na wyjeździe pokonała 2:1 MKS Ruch Wysokie Mazowieckie. Bramki w tym meczu zdobywali: Łukasz Popiołek po efektownym uderzeniu w dłuższy róg bramki oraz Karol Kosiński po braterskiej akcji z Andrzejem. Tur w finałowym meczu zmierzy się z Olimpią Zambrów, która 5:4 w rzutach karnych pokonała ŁKS Łomżę.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...