III liga: Informacja na temat biletów na mecz z Widzewem
 od 9 do 11 maja potrwa przedsprzedaż bletów na mecz z 4-krotnym mistrzem Polski Widzewem Łódź. Bilety są do nabycia w siedzibie firmy Krex w pokoju nr 100 (I piętro, po lewej stronie od korytarza). Ilość wejściówek jest ograniczona. Bilety w cenie 20 zł obowiązują wszystkie osoby dorosłe (również kobiety). Dzieci oraz młodzież szkolna za okazaniem legitymacji szkolnej wchodzi za darmo. UWAGA! Dotyczy tylko młodzieży uczęszczającej do szkół podstawowych. Oznacza to, że uczniów liceów, techników i zawodówek obowiązuje płatna wejściówka.

Skomentuj

 
Podlaski PP: MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - Tur Bielsk Podlaski 1:2 (0:2)
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski uzyskali awans do Finału Pucharu Polski województwa podlaskiego. W meczu półfinałowym nasza drużyna na wyjeździe pokonała 2:1 MKS Ruch Wysokie Mazowieckie. Bramki w tym meczu zdobywali: Łukasz Popiołek po efektownym uderzeniu w dłuższy róg bramki oraz Karol Kosiński po braterskiej akcji z Andrzejem. Tur w finałowym meczu zmierzy się z Olimpią Zambrów, która 5:4 w rzutach karnych pokonała ŁKS Łomżę.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Podlaski PP: MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - Tur Bielsk Podlaski
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski nadal rozgrywają mecze co trzy dni. Po rywalizacji w Sieradzu z miejscową Wartą Tur zmierzy się w walce o awans do finału wojewódzkiego Pucharu Polski z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Tur mecz na wyjeździe rozegra 9 maja o godz. 17:00.

Skomentuj

 
III liga: Warta Sieradz - Tur Bielsk Podlaski 3:3 (1:2)
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski byli bliscy odniesienia zwycięstwa w meczu 27 kolejki trzeciej ligi. Wyjazdowe spotkanie w Sieradzu z miejscową Wartą zakończyło się wynikiem 3:3. Dwie bramki dla naszego zespołu strzelił Rafał Babul. Jedno trafienie dołożył Patryk Niemczynowicz. Zwycięstwo bielskiej drużynie mógł zapewnić Karol Kosiński, który w końcowych minutach meczu dwukrotnie trafił w poprzeczkę. Remis sprawił, że Tur na swoim koncie po 27 rozegranych meczach ma 21 ligowych punktów tj. o 3 więcej niż podczas jesiennej części rywalizacji.

Skomentuj

 
III liga: Warta Sieradz - Tur Bielsk Podlaski
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski nadal mają matematyczne szanse na pozostanie w gronie trzecioligowców na przyszły sezon. W meczu 27 kolejki naszą drużynę czeka najdalszy wyjazd do Sieradza na mecz z miejscową Wartą. Pojedynek dwóch beniaminków zaplanowano na najbliższą sobotę 5 maja na godz. 17:00.

Skomentuj

 


...