Liga trampkarzy: Talent Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski 1:1
 Drugi mecz w lidze trampkarzy rozegrali młodzi piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim. Piłkarski pojedynek zakończył się wynikiem 1:1 z AP Talent Białystok. Bramkę na wagę cennego remisu strzelił Marcin Bazylewski. MOSiR po dwóch spotkaniach mając dwa mecze zaległe, a w ligowej tabeli plasuje się na 7 miejscu.

Skomentuj

 
IV liga: Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski - do przerwy 0:0
 Tylko 45 minut rozegrali piłkarze Tura Bielsk Podlaski w wyjazdowym spotkaniu IV ligi. Dalsza gra nie była możliwa ze względu na zły stan murawy po gwałtownej ulewie jaka przeszła nad grajewskim stadionie. Arbitrzy nie zgodzili się na dalszą grę. O losach meczu zdecyduje PZPN, ale najprawdopodobniej obie drużyny po raz drugi pojawią się w Grajewie na dokończenie ligowego meczu od 46 minuty i stanu 0:0.

Skomentuj

 
IV liga: Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski
 Już dzisiaj 5 września piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają kolejny mecz na czwartoligowych boiskach. Przeciwnikiem w walce o ligowe punkty będzie Warmia Grajewo. Początek piłkarskiej rywalizacji przewidziano na godz. 17:00.

Skomentuj

 
Mecze sparingowe: Dziki - Tur 60:78, Księżak Łowicz - Tur 80:75
 1 września koszykarze KKS Tur Basket Bielsk Podlaski rozegrali dwa mecze kontrolne. W pierwszym nasza drużyna zdecydowanie pokonała ligowego przeciwnika Dziki Warszawa 78:60. W drugim meczu bielski klub minimalnie przegrał z KS Księżak Łowicz 75:80. W obydwu meczach najskuteczniejszym okazał się Mateusz Bębeniec zdobywca 28 punktów.

Skomentuj

 
A-klasa: Cresovia II Siemiatycze - Tur II Bielsk Podlaski 0:5 (0:0)
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski odnieśli pierwsze zwycięstwo na A-klasowych boiskach. W derbowym wyjazdowym spotkaniu nasz zespół zdecydowanie pokonał Cresovię II Siemiatycze. Wynik meczu został ustalony w drugiej połowie, gdzie goście swoim przeciwnikom strzelili aż pięć bramek. Dwie z nich były udziałem Daniela Daniłowskiego ora Piotra Wojszkowicza, a jeden gol był udziałem Igora Aleksiejuka. Tur II w tabeli awansował na 4 miejsce.

Skomentuj

 


...