PIŁKA NOŻNA - SENIORKI

Sezon 2016/2017

Statystyki


Odwiedza nas 2 gości

IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Biebrza Goniądz 3:0 (2:0)
 Drugie zwycięstwo na swoim koncie w rozgrywkach IV ligi zanotowali piłkarze Tura Bielsk Podlaski. Formą na lewym skrzydle błysnął Patryk Stypułkowski. Zawodnik gospodarzy miał trzy asysty przy bramkach kolegów. Przy pierwszym golu został sfaulowany w polu karnym, a jedenastkę pewnie wykorzystał Krystian Kulikowski. Dwie kolejne asysty dały możliwość strzelenia bramek Patrykowi Niemczynowiczowi.

Skomentuj

 
IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Biebrza Goniądz
 Czwarta liga nie zwalnia tempa. 18 sierpnia piłkarzy Tura Bielsk Podlaski czeka trzecie spotkanie w nowym sezonie. Po wyjeździe do Siemiatycz bielska drużyna na własnym stadionie zmierzy się z Biebrzą Goniądz. Początek sobotniej rywalizacji przewidziano na godz. 16:00. Wstęp na mecz jest bezpłatny dlatego, też zachęcamy do kibicowania naszym piłkarzom w walce o ligowe punkty.

Skomentuj

 
IV liga: Cresovia Siemiatycze - Tur Bielsk Podlaski 0:0
 Tylko jeden punkt do ligowej tabeli dopisali sobie piłkarze Tura Bielsk Podlaski w pierwszym wyjazdowym spotkaniu IV ligi. Nasza drużyna walczyła o zwycięstwo na trudnym terenie w Siemiatyczach w derbowym spotkaniu z Cresovią. Po 90 minutach oba zespoły podzieliły się punktami, a bielski bramkarz po raz drugi w sezonie zachował czyste konto.

Skomentuj

 
IV liga: Cresovia Siemiatycze - Tur Bielsk Podlaski
 Piłkarzy Tura Bielsk Podlaski już w najbliższą środę 15 sierpnia czeka drugi ligowy pojedynek. Nasza drużyna wybiera się na derbowe spotkanie do Siemiatycz z miejscową Cresovią. Początek piłkarskiej rywalizacji przewidziano na godz. 17:00. Wstęp na mecz jest płatny i kosztować będzie 5 złotych.

Skomentuj

 
IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Dąb Dąbrowa Białostocka 2:0 (1:0)
 Inauguracja nowego sezonu IV ligi udanie rozpoczęła się dla piłkarzy Tura Bielsk Podlaski. W pierwszym spotkaniu przed własną publicznością nasza drużyna podejmowała niewygodnego przeciwnika, jakim był zespół Dębu Dąbrowa Białostocka. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem bielskich piłkarzy 2:0 po bramce z rzutu karnego Krystiana Kulikowskiego. Drugi gol padł po zamieszaniu w polu karnym i dośrodkowaniu Michała Walczuka z lewej strony boiska. Bramkę samobójczą strzelił Dawid Tochwin.

Skomentuj

 


...