KOS: Tur II Bielsk Podlaski - Orzeł Tykocin 3:1
Niespotykaną serię w rozgrywkach Klasy Okręgowej Seniorów pod koniec pierwszej rundy rozgrywek zanotowali piłkarze Tura II Bielsk Podlaski. W meczu 13 kolejki odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu, pokonując Orła Tykocin 3:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Paweł Zawadzki, Robert Żukowski oraz Kacper Falkowski. Wywalczone zwycięstwo znacząco przybliżyło zespół do walki o pozostanie w ligowych rozgrywkach podczas wiosennych pojedynków.

Skomentuj

 
IV liga: Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski
Tylko punkt w ligowej tabeli dzieli Warmię Grajewo oraz Tura Bielsk Podlaski. W meczu 14 kolejki IV ligi oba zespoły zmierzą się w walce o ligowe punkty. Mecz odbędzie się na boisku przeciwnika, a gospodarze nie doznali jeszcze porażki w bieżących rozgrywkach, notując na swoim koncie 9 zwycięstw oraz 4 remisy. Najbliższe spotkanie odbędzie się 5 listopada w sobotę o godz. 13:00.

Skomentuj

 
KOS: Tur II Bielsk Podlaski - Orzeł Tykocin
Ostatni mecz w pierwszej rundzie rozgrywek Klasy Okręgowej Seniorów czeka piłkarzy Tura II Bielsk Podlaski. Po dwóch zwycięstwach z rzędu na stadionie w Pilikach nasz zespół zmierzy się z Orłem Tykocin. Początek meczu zaplanowano na najbliższą niedzielę 6 listopada na godz. 13:00.

Skomentuj

 
IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Puszcza Hajnówka 1:1 (1:1)
Remisem 1:1 zakończyło się derbowe spotkanie piłkarzy Tura Bielsk Podlaski z Puszczą Hajnówka. Bramkę dla gospodarzy na wagę prowadzenia strzelił były zawodnik gości Mateusz Nakielski w 28 minucie gry. Goście doprowadzili do remisu w drugiej połowie za sprawą Sipko. Po remisie w 13 kolejce piłkarze Tura z dorobkiem 30 punktów zajmują czwarte miejsce w tabeli i zaledwie dwóch straty do prowadzącej Wissy Szczuczyn.

Skomentuj

 
KOS: Gryf Gródek - Tur II Bielsk Podlaski 1:2
Drugim z rzędu wyjazdowym zwycięstwem zakończyło się ostatnie spotkanie piłkarzy Tura II Bielsk Podlaski. Drużyna z Pilik pokonała Gryf Gródek 2:1. Wywalczone zwycięstwo dało awans na 10 miejsce w tabeli. Bramki w tym meczu strzelali: Rafał Pawluczuk oraz Kamil Hryniewicki. Komplet punktów znacząco poprawił sytuację Pilik w ligowej rywalizacji i walki o zachowanie statusy drużyny w rozgrywkach Klasy Okręgowej Seniorów.

Skomentuj

 


...