III liga: Victoria Sulejówek - Tur Bielsk Podlaski
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski nadal liczą się w grze o utrzymanie na trzecioligowych boiskach. Szansa na podreperowanie punktowego osiągnięcia będzie już w najbliższą sobotę 28 kwietnia w Sulejówku. Początek spotkania 25 kolejki zaplanowano na godz. 19:00.

Skomentuj

 
A-klasa: Tur II Bielsk Podlaski - Unia Ciechanowiec
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski w najbliższy weekend będą mieli okazję do drugiego zwycięstwa w rundzie rewanżowej. W pierwszym meczu na własnym stadionie w Pilikach zmierzą się z Unią Ciechanowiec. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, a piłkarska rywalizacja zaplanowana jest na niedzielę 29 kwietnia na godz. 13:00.

Skomentuj

 
Podlaski PP: KS Michałowo - Tur Bielsk Podlaski 0:1 (0:0)
 25 kwietnia piłkarze Tura Bielsk Podlaski odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu. W mocno przemeblowanym zestawieniu nasza drużyna pokonała w ćwierćfinałowym spotkaniu KS Michałowo. Bramkę na wagę awansu strzelił tuż na początku drugiej połowy Maciej Zieniewicz. Tur kończył mecz w 10 po czerwonej karcie dla Macieja Maliszewskiego.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Podlaski PP: KS Michałowo - Tur Bielsk Podlaski
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski 25 kwietnia we środę rozegrają mecz ćwierćfinałowy rozgrywek podlaskiego Pucharu Polski. Na wyjeździe nasza drużyna zmierzy się z KS Michałowo. O awansie do dalszych gier zdecyduje jedno spotkanie, a piłkarska rywalizacja rozpocznie się o godz. 17:00.

Skomentuj

 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Sokół Ostróda 2:1 (0:0)
 Drugie z rzędu zwycięstwo na swoim koncie w rozgrywkach trzeciej ligi zanotowali piłkarze Tura Bielsk Podlaski. W meczu 24 kolejki nasza drużyna o ligowe punkty walczyła z Sokołem Ostróda. Wynik spotkania został ustalony w drugiej połowie, a na listę strzelców wpisali się Krystian Kulikowski w 50 minucie oraz Rafał Babul w 55 minucie. Tur ostatecznie wygrał 2:1.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...