III liga: Tur Bielsk Podlaski - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają kolejne spotkanie z gatunku tych o sześć punktów. 2 maja nasza drużyna mierzy się w meczu 26 kolejki ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Początek spotkania zaplannowano na godz. 17:00.

Skomentuj

 
A-klasa: Tur II Bielsk Podlaski - Unia Ciechanowiec 5:1 (1:1)
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski odrobili dwa punkty do prowadzącego Kolejarza Czeremchy w drugim meczu rundy rewanżowej A-klasowych rozgrywek. Tur II na własnym stadionie pokonał Unię Ciechanowiec 5:1. Cztery bramki padły w drugiej połowie. Przez 90 minut gry rywalizacji na listę strzelców wpisali się: Igor Aleksiejuk, Andrzej Orzechowski, Daniel Daniłowski, Rafał Kuderski oraz Rafał Grygoruk. Tur II jako jedyny ma komplet pięciu zwycięstw u siebie oraz jest najskuteczniejszą drużyną, która w dziewięciu ligowych meczach strzeliła 27 bramek.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Victoria Sulejówek - Tur Bielsk Podlaski 1:0 (0:0)
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski byli bliscy sprawienia niespodzianki w meczu 25 kolejki trzeciej ligi. Na wyjeździe nasza drużyna rywalizowała z Victorią Sulejówek. W pierwszej połowie po kontrze Karol Kosiński trafił w słupek, a w drugiej bliski bramki był Rafał Babul. Ostatecznie o wyniku zdecydował rzut krany dla gospodarzy pewnie wykonany przez Wojciecha Wociala w 67 minucie meczu.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Victoria Sulejówek - Tur Bielsk Podlaski
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski nadal liczą się w grze o utrzymanie na trzecioligowych boiskach. Szansa na podreperowanie punktowego osiągnięcia będzie już w najbliższą sobotę 28 kwietnia w Sulejówku. Początek spotkania 25 kolejki zaplanowano na godz. 19:00.

Skomentuj

 
A-klasa: Tur II Bielsk Podlaski - Unia Ciechanowiec
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski w najbliższy weekend będą mieli okazję do drugiego zwycięstwa w rundzie rewanżowej. W pierwszym meczu na własnym stadionie w Pilikach zmierzą się z Unią Ciechanowiec. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, a piłkarska rywalizacja zaplanowana jest na niedzielę 29 kwietnia na godz. 13:00.

Skomentuj

 


...