III liga: Tur Bielsk Podlaski - GKS Wikielec 2:1 (0:0)
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrali drugi mecz w ramach rozgrywek trzeciej ligi grupy pierwszej. Drużyna Pawła Bierżyna na własnym stadionie podejmowała innego beniaminka GKS Wikielec. Wynik rozstrzygnął się w drugiej połowie. Goście mieli dwie czerwone kartki i jednego gola, którego strzelił doświadczony Remigiusz Sobociński. W bielskim zespole bramki były udziałem Pawła Drażby oraz z rzutu wolnego Andrzeja Kosińskiego. Komplet punktów sprawił, że Tur awansował na 10 miejsce w tabeli.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Sparing: Tur II Bielsk Podlaski - Husar Nurzec 1:3 (1:1)
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski rozegrali ostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem rozgrywek A-klasowych rozgrywek. Na stadionie w Pilikach nasza drużyna przegrała 1:3 z Husarem Nurzec. Bramkę dla naszego zespołu zdobył niezawodny w ataku Mateusz Jakubowski.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - GKS Wikielec
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski w drugiej kolejce trzeciej rozegrają drugi mecz przed własną publicznością. Przeciwnikiem będzie beniaminek rozgrywek GKS Wikielec, w którego składzie jest napastnik grający na boiskach polskiej ekstraklasy Remigiusz Sobociński. Początek meczu zaplanowano na najbliższą niedzielę 13 sierpnia na godz. 16:00. Wstęp na mecz kosztuje 8 złotych. Dzieci i młodzież do 15 lat za okazaniem legitymacji szkolnej mają wstęp darmowy. Zachęcamy do kibicowania naszym zawodnikom w walce o ligowe punkty.

Skomentuj

 
Sparing: Tur II Bielsk Podlaski - Husar Nurzec
 Ostatni mecz kontrolny rozegrają piłkarze Tura Bielsk Podlaski. W najbliższą sobotę 12 sierpnia drużyna na stadionie w Pilikach zmierzy się z niedawnym przeciwnikiem Klasy Okręgowej Seniorów Husarem Nurzec. Początek spotkania zaplanowano na godz. 16:00.

Skomentuj

 
Sparing: Tur II Bielsk Podlaski - KS Grabówka 4:0 (1:0)
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski odnieśli trzecie zwycięstwo w okresie przygotowawczym do rozgrywek A-Klasy. Na własnym stadionie drużyna pokonała KS Grabówkę 4:0. Bramki w tym meczu strzelało dwóch piłkarzy. Po dwie autorstwem były Mateusza Jakubowskiego oraz Igora Aleksiejuka.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...