Mecz sparingowy: Tur Bielsk Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 2:2
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrali pierwszy mecz kontrolny przygotowujący ich do rozgrywek IV ligi grupy podlaskiej. W Mielniku nasza drużyna rywalizowała z Podlaskiem Biała Podlaska. Mecz po 90 minutach zakończył się wynikiem 2:2, a bramki dla Tura zdobywali: Krystian Kulikowski oraz Szymon Pęza.

Skomentuj

 
Mecz sparingowy: Tur Bielsk Podlaski - Podlasie Biała Podlaska
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają pierwszy mecz kontrolny przygotowujący ich do startu nowego sezonu w IV lidze. Dość nietypowo mecz zostanie rozegrany w Mielniku w najbliższą sobotę 21 lipca. Początek meczu zaplanowano na godz. 11:00, a przeciwnikiem bielskiej drużyny będzie Podlasie Biała Podlaska.

Skomentuj

 
II liga: Wzmocnienia KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
 Dwóch nowych zawodników reprezentować będzie barwy KKS Tur Basket Bielsk Podlaski w nadchodzącym sezonie drugiej ligi. Do klubu powrócił wychowanek Aaron Weres. Zespół wzmocnił się także doświadczonym rozgrywającym Pawłem Lewandowskim, który w poprzednich rozgrywkach notował średnio 6,1 pkt na mecz oraz 4,5 asysty. Obaj zawodnicy reprezentowali barwy SKK Siedlce.

Skomentuj

 
Sparingi: Plan letnich przygotowań Tura
 Już 21 lipca piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają pierwszy mecz kontrolny przygotowujący zespół do rozgrywek IV ligi sezonu 2018/2019. Pierwszym przeciwnikiem w okresie przygotowawczym będzie Podlasie Biała Podlaska. Będzie to rywal z III ligi grupy IV, a spotkanie odbędzie się w Mielniku.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:2 (0:0)
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski porażką zakończyli rywalizację w trzeciej lidze w sezonie 2017/2018. W 34 kolejce, w ostatnim meczu przed własną publicznością Tur przegrał 1:2 z Finishparkietem Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. Honorową bramkę dla bielskiej drużyny strzelił Karol Kosiński. Tur w końcówce po raz kolejny w sezonie nie wykorzystał rzutu karnego.

Skomentuj

 


...