III liga: Polonia Warszawa - Tur Bielsk Podlaski 4:2 (1:1)
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski w meczu 21 kolejki trzeciej ligi z Polonią Warszawa byli w stanie objąć prowadzenie w 22 minucie po bramce Karola Kosińskiego. Faworyt jednak nie zawiódł i dwukrotny mistrz Polski okazał się skuteczniejszym zespołem. Gospodarze Turowi strzelili trzy bramki. Przyjezdni odpowiedzieli trafieniem Marcina Fiedorowicza. Wynik spotkania na 4:2 dla Polonii w 90 minucie ustalił Tomasz Chałas.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Polonia Warszawa - Tur Bielsk Podlaski
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają trzeci mecz w czasie wiosennych rozgrywek trzeciej ligi grupy pierwszej. W wyjazdowym spotkaniu nasza drużyna w świąteczną sobotę 31 marca zmierzy się z dwukrotnym mistrzem Polski Polonią Warszawa, a ostatni sukces miał miejsce w 2000 roku. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17:00.

Skomentuj

 
Sparingi: Tur II - Kolejarz Czeremcha 1:1, Tur II - Bocian Boćki 5:2
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski rozegrali dwa mecze kontrole przygotowujące ich do rozgrywek A klasy. W pierwszym meczu Tur II zremisował 1:1 z Kolejarzem Czeremcha, a bramkę strzelił Kamil Kiszko. W drugim spotkaniu Tur II pokonał Bocian Boćki 5:2. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Rafał Kuderski, a po bramce strzelili: Kamil Kiszko, Daniel Daniłowski oraz Igor Aleksiejuk.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Pelikan Łowicz 3:3 (3:1)
 Bliscy trzeciego zwycięstwa w sezonie byli piłkarze Tura Bielsk Podlaski. W drugim wiosennym pojedynku, a pierwszym przed własną publicznością Tur podejmował Pelikana Łowicz. Mecz zakończył się remisem 3:3, choć na 9 minut bielski klub prowadził 3:1. Bramki dla Tura strzelili: Drażba z karnego, Babul oraz Karol Kosiński.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Pelikan Łowicz
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają drugie spotkanie w ramach rozgrywek trzeciej ligi grupy pierwszej. Po raz pierwszy w rundzie rewanżowej Tur zmierzy się na własnym stadionie. W najbliższą niedzielę 25 marca rywalem bielskich piłkarzy będzie Pelikan Łowicz. Początek spotkania zaplanowano na godz. 15:00.

Skomentuj

 


...