III liga: Tur Bielsk Podlaski - Sokół Aleksandrów Łódzki
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozpoczynają przygodę w trzeciej lidze grupy pierwszej. Na własnym stadionie w pierwszej kolejce nowych rozgrywek piłkarze Pawła Bierżyna zmierzą się z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Drużyna w poprzednim sezonie zajęła w lidze 9 miejsce. Na wyjeździe piłkarzom Sokoła udało się wywalczyć 6 zwycięstw. Najskuteczniejszym piłkarzem w zespole był Michał Michałek strzelec 8 bramek. Cena biletu na mecz to 8 złotych. Dzieci i młodzież do 15 lat za okazaniem legitymacji mają wstęp za darmo. Początek meczu w niedzielę 6 sierpnia o godz. 16:00.

Skomentuj

 
Sparing: Tur II Bielsk Podlaski - UM Krynki
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski rozegrają drugi mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. W sobotę 5 sierpnia drużyna rezerw zmierzy się na stadionie w Pilikach z UM Krynki. Początek piłkarskiej rywalizacji przewidziano na godz. 18:00.

Skomentuj

 
Konferencja prasowa piłkarzy Tura Bielsk Podlaski
 Konferencja prasowa połączona z prezentacją trzecioligowej drużyny piłkarskiej Bielskiego Klubu Sportowego Tur Bielsk Podlaski rozpocznie się w piątek 4 sierpnia o godz. 15.00 w sali konferencyjnej nr 302 (III piętro) Urzędu Miasta Bielsk Podlaski przy ul. Mikołaja Kopernika 1. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych dziennikarzy, a także najwierniejszych kibiców bielskiego zespołu!

Skomentuj

 
Sparing: Tur II Bielsk Podlaski - Żubr Drohiczyn
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski w efektowny sposób rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu A-klasowych rozgrywek. W pierwszym meczu kontrolnym z Żubrem Drohiczyn miejscowi strzelili aż siedem bramek. Trzy bramki były udziałem Mateusza Jakubowskiego, a dwa Rafała Grygoruka. Wynik mógłby być wyższy, gdyby Marcin Gul wykorzystał rzut karny.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Sparingi: Tur II Bielsk Podlaski poznał terminarz meczów kontrolnych
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski Tura II Bielsk Podlaski poznali terminarz meczów kontrolnych przygotowujących ich do udziału w rozgrywkach A-Klasy. Pierwszy mecz zostanie rozegrany już w najbliższą środę o godz. 18:00 na stadionie w Pilikach. Rywalem będzie Żubr Drohiczyn. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...