Liga trampkarzy: MOSiR Bielsk Podlaski - ŁKS Łomża
 Młodzi piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim rozegrają pierwszy mecz przed własną publicznością w ramach rozgrywek I ligi wojewódzkiej. Mecz na stadionie w Bielsku Podlaskim odbędzie się we wtorek 4 września o godz. 18:00, a rywalem będzie ŁKS Łomża.

Skomentuj

 
Liga trampkarzy: Jagiellonia Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski 4:4
 Kilka zwrotów akcji miało pierwsze ligowe spotkanie trampkarzy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim Mecz z trampkarzami Jagiellonii Białystok zakończył się ostatecznie wynikiem 4:4. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Małaszkiewicz, Bazylewski, Nowakowski, Troc.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
A-klasa: Tur II Bielsk Podlaski - GKP Orla 1:1 (1:0)
 Tylko remisem 1:1 zakończyło się pierwsze spotkanie przed własną publicznością piłkarzy Tura II Bielsk Podlaski w meczu otwierającym ligową rywalizację na A-klasowych boiskach. W derbowym pojedynku z GKP Orla jedyną bramkę strzelił Piotr Wojszkowicz po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Joachima Witoszko w 38 minucie spotkania.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
IV liga: Wissa Szczuczyn - Tur Bielsk Podlaski 1:5
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski podwoili bramkowy dorobek na boiskach IV ligi. W meczu czwartej kolejki nasza drużyna o ligowe punkty rywalizowała na trudnym terenie w Szczuczynie. Tur pokonał miejscową Wissę aż 5:1. Trzy bramki dla naszej drużyny strzelił Patryk Stypułkowski. Ponadto na listę strzelców wpisali się: Krystian Kulikowski, który pewnie wykorzystał rzut karny, strzelając trzecią bramkę w sezonie oraz Patryk Niemczynowicz. Tur w sezonie odniósł trzecie zwycięstwo.

Skomentuj

 
IV liga: Wissa - Tur; Tur II - GKP Orla
 Trudne spotkanie czeka piłkarzy Tura Bielsk Podlaski w najbliższy weekend czwartoligowych rozgrywek. Nasza drużyna w walce o ligowe punkty udaje się na mecz  4 kolejki do Szczuczyna. Początek piłkarskiej rywalizacji z miejscową Wissą przewidziano na najbliższą sobotę 25 sierpnia na godz. 17:00. Natomiast rezerwy Tura w niedzielę 26 sierpnia na stadionie w Pilikach o godz. 14:00 rozegrają derbowe spotkanie z GKP Orla.

Skomentuj

 


...