III liga: Tur Bielsk Podlaski - Huragan Morąg 3:1 (0:0)
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski poprawili punktowy bilans na zakończenie rozgrywek trzeciej ligi. W meczu 32 kolejki przed własną publicznością Tur pokonał 3:1 Huragan Morąg. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Dla bielskiego zespołu dwukrotnie trafił Karol Kosiński. Gola strzelił także Marcin Fiedorowicz, dla którego było to drugie trafienie z rzędu.

Skomentuj

 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Huragan Morąg
 Przedostatni mecz przed własną publicznością w trzeciej lidze rozegrają piłkarze Tura Bielsk Podlaski. W meczu 32 kolejki nasza drużyna w walce o ligowe punkty i szóste zwycięstwo w sezonie zmierzy się z Huraganem Morąg. Mecz odbędzie się w sobotę 2 czerwca o godz. 17:00.

Skomentuj

 
A-klasa: Orzeł Kleszczele - Tur II Bielsk Podlaski 1:2
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski po serii nieudanych spotkań w końcu mogli dopisać do ligowej tabeli trzy punkty. Zwycięstwo miało miejsce z ostatnią drużyną ligowej tabeli Orłem Kleszczele 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Daniel Daniłowski oraz Andrzej Orzechowski. Drużyna Tura II tym samym odniosła 8 zwycięstwo w sezonie oraz przypieczętowała trzecie miejsce na zakończenie A-kalsowych rozgrywek w sezonie 2017/2018.

Skomentuj

 
Podlaski PP: Tur Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów 4:3 d (0:1; 3:2; 1:0)
 Ambicją, determinacją i nieustępliwością w dążeniu do celu piłkarze Tura Bielsk Podlaski walczyli w finałowym spotkaniu Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego. Gospodarzem pojedynku w Bielsku Podlaskim był Tur, a rywalem był trzecioligowiec Olimpia Zambrów. Mimo, że Tur przegrywał 1:3 w 84 minucie meczu doprowadził do remisu 3:3 i dodatkowego czasu gry. Zwycięską bramkę strzelił Marcin Fiedorowicz, a ponadto na listę strzelców wpisali się: bracia Kosińscy: Karol i Piotr oraz Andrzej. Tur po 120 minutach pokonał Olimpię Zambrów 4:3.

Skomentuj

 
Podlaski PP: Tur Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów - finał
 Zwieńczenie sezonu 2017/2018 dla piłkarzy Tura Bielsk Podlaski będzie rywalizacja w finałowym spotkaniu Podlaskiego Pucharu Polski. Mecz z Olimpią Zambrów odbędzie się w najbliższą środę 30 maja o godz. 17:00. Zachęcamy wszystkich do kibicowania naszym piłkarzom w walce o historyczne osiągnięcie. Cena biletu to 10 złotych.

Skomentuj

 


...