PIŁKA NOŻNA - SENIORZY

Sezon 2016/2017
Sezon 2017/2018

PIŁKA NOŻNA - SENIORKI

Sezon 2016/2017

KOSZYKÓWKA - SENIORZY

Sezon 2016/2017
Sezon 2017/2018

PIŁKA NOŻNA - REZERWY

Sezon 2016/2017
Sezon 2017/2018

Statystyki


Odwiedza nas 1 gość

A-Klasa: Unia Ciechanowiec - Tur II Bielsk Podlaski 0:3 (0:2)
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski realizują plan wywalczenia awansu do rozgrywek Klasy Okręgowej Seniorów. W pierwszym wyjazdowym spotkaniu drużyna z Pilik pewnie, bo 3:0 pokonała Unię Ciechanowiec. Wywalczony komplet punktów sprawił, że nasz zespół znajduje się na 1 miejscu w tabeli rozgrywek A-klasowych.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
II Liga wojewódzka: MOSiR Bielsk Podlaski - Kolejarz Czeremcha 19:0
 Efektownie rozgrywki II ligi wojewódzkiej rozpoczęli młodzi piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim. Na własnym stadionie drużyna podejmowała Kolejarza Czeremcha. Mecz zakończył się wynikiem aż 19:0. Sześć bramek strzelili Jakub Troc oraz Marcin Bazylewski. Wywalczony rezultat sprawił, że piłkarze MOSiR-u zajmują po 1 kolejce pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Lechia Tomaszów Mazowiecki
 Piłkarzy Tura Bielsk Podlaski w najbliższej kolejce trzeciej ligi grupy pierwszej czeka trudne zadanie. Beniaminek rozgrywek zmierzy się z dotychczasowym liderem Lechią Tomaszów Mazowiecki. Początek meczu 6 kolejki zaplanowano na najbliższą niedzielę 3 września na godz. 16:00. Doping przyda się naszym zawodnikom w walce o ligowe punkty. Wstęp na mecz to 10 złotych.

Skomentuj

 
A-Klasa: Unia Ciechanowiec - Tur II Bielsk Podlaski
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski będą chcieli podtrzymać zwycięską serię piłkarskiej rywalizacji. Po dwóch zwycięstwach w rozgrywkach wojewódzkiego Pucharze Polski i jednym ligowym w niedzielę 3 września przyjedzie rywalizacja 2 kolejce A-klasy. Nasza drużyna rozegra pierwszy mecz na wyjeździe, w Ciechanowcu z miejscową Unią. Poczętek piłkarskich zmagań przewidziano na godz. 17:00.

Skomentuj

 
II Liga wojewódzka: MOSiR Bielsk Podlaski - Kolejarz Czeremcha
 Trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpoczynają przygodę w rozgrywkach II ligi wojewódzkiej. Już dzisiaj 2 września na stadionie w Bielsku Podlaskim rozegrają mecz 1 kolejki. Przeciwnikiem naszej drużyny będą rówieśnicy Kolejarza Czeremchy, a początek spotkania odbędzie się o godz. 17:00.

Skomentuj

 


...