III liga: Tur Bielsk Podlaski - Ursus Warszawa
 Piłkarzy Tura Bielsk Podlaski czeka ostatni mecz przed własną publicznością w ramach rozgrywek trzeciej ligi grupy pierwszej w rundzie jesiennej. W meczu 16 kolejki Tur podejmie Ursus Warszawa. Mecz na bielskim stadionie zaplanowano na najbliższą niedzielę 12 listopada na godz. 13:00. Wstęp na ligowe spotkanie to cena 8 złotych. Arbitrem spotkania będzie Bartosz Banasiak z Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

Skomentuj

 
III liga: Huragan Morąg - Tur Bielsk Podlaski 2:0 (1:0)
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski pozostawili dobre wrażenie w meczu 15 kolejki trzeciej ligi grupy pierwszej przeciwko Huraganowi Morąg. Stwarzając sobie kilka bramkowych okazji, Tur nie był w stanie ich wykorzystać. Gospodarze pierwszego gola strzelili po kontrowersyjnej decyzji arbitra w 21 minucie za sprawą Kruczkowskiego. Wynik spotkania ustalił w 80 minucie Lenart, a miejscowi mogli cieszyć się ze zwycięstwa 2:0.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
II liga: KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - AZS UJK Kielce 81:71
 Koszykarze KKS Tur Basket Bielsk Podlaski stworzyli emocjonujące widowisko w ramach 8 kolejki rozgrywek II ligi grupy B. Na własnym parkiecie podopieczni Kamila Zakrzewskiego przez większość meczu musieli gonić wynik w rywalizacji z AZS UJK Kielce. 10 straconych punktów w ostatniej części gry oraz rzuty za trzy punkty Marcina Marczuka ostatecznie pozwoliły gospodarzom na cenne zwycięstwo 81:71. Najskuteczniejszy Łukasz Kuczyński uzbierał 17 punktów. Gospodarze oddali osiem celnych rzutów za trzy punkty.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
II liga wojewódzka: MOSP Białystok - MOSiR Bielsk Podlaski 4:2
 Trampkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim rozegrali ostatni mecz w ramach II ligi wojewódzkiej. 5 listopada bielski zespół o awans do dalszych gier rywalizował z MOSP Białystok. Mimo dwóch strzelonych bramek najskuteczniejszej drużynie w lidze nasza ekipa przegrała z niepokonanym zespołem 2:4. Wywalczony rezultat sprawił, że młodzi bielscy piłkarze na zakończenie rozgrywek II ligi zajęli drugie miejsce.

Skomentuj

 
III liga: Huragan Morąg - Tur Bielsk Podlaski
 Piłkarzy Tura Bielsk Podlaski czeka wyjazdowe spotkanie na Mazury. W meczu 14 kolejki nasza drużyna rozegra mecz z Huraganem Morąg. Piłkarską rywalizację przewidziano na najbliższą sobotę 4 listopada na godz. 13:00.

Skomentuj

 


...