Tur II - terminarz wiosennych meczów
 Poniżej prezentujemy dokładny terminarz meczów rozgrywanych "u siebie" przez rezerwy Tura.

Miejsce rozgrywania meczów - przynajmniej na początku - to boisko w Pilikach. Jednak jest duże prawdopodobieństwo, że pod koniec kwietnia rezerwy przeniosą się na boisko MOSiR przy ul. Orzeszkowej. Spowodowane jest to rozpoczęciem modernizacji boiska w Pilikach.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Paweł Łochnicki ponownie w Turze
 Wychowanek naszego klubu Paweł Łochnicki po półtora rocznej grze w Płomieniu Ełk powraca w rodzinne strony i od rundy wiosennej będzie ponownie reprezentować barwy Tura.

Dziś udało załatwić się wszystkie formalności związane z przejściem "Siwego" do Bielska i zawodnik którym ostatnio również interesowała się Warmia Grajewo i Narew Ostrołęka, z ełckiego klubu przeszedł na

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Prasa: Mostostal i Tur zakończyli rozgrywki II ligi
Mostostal uplasował się dopiero na siódmym miejscu w tabeli, choć kadrowo zespół wyglądał na bardzo mocny, przynajmniej jak na II ligę. Borykający się z kłopotami finansowymi Tur był zdecydowanie najgorszym uczestnikiem rozgrywek, ale chce walczyć o zachowanie II ligi w Bielsku Podlaskim.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Prasa: Tur wita... III ligę okręgową
Kolejną porażką pożegnali się z rozgrywkami II ligi koszykarze bielskiego Tura. Tym razem bielszczanie ulegli jednym punktem innemu słabeuszowi - nastoletnim zawodnikom z OSSM-u Warszawa. Oba zespoły zakończyły sezon na spadkowych pozycjach. Jednak o tym, w której lidze zagrają w przyszłym sezonie, zadecydują... działacze.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Weekendowe sparingi czwartoligowców
 15.03.2008 (sobota)
Wissa Szczuczyn - Płomień Ełk - juniorzy
Hetman Białystok - Pogoń Łapy 1:1
Promień Mońki - Gryf Gródek 4:0
Mazur Ełk - Sparta Augustów 4:3
Pomorzanka Sejny - Rospuda Filipów 1:0
Olimpia Zambrów - Sokół Sokółka (odwołany)

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...