Juniorzy i kadeci nie dali rady Gimbasketowi
 Liderzy grup młodzieżowych okazali się za mocni i bez problemu pokonali naszych kadetów oraz juniorów. W obydwu przypadkach przeciwnikiem naszych zespołów byli zawodnicy białostockiego Gimbasketu.
 
W czwartkowym meczu kadetów nie było zaskoczenia. MOSiR poległ na własnym boisku z najlepszym zespołem w lidze, Gimbasketem Białystok.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Przypadkowe gole
 Mecz towarzyski juniorów starszych MOSP Jagiellonia Białystok, rocznik 1989 z Turem Bielsk Podlaski zakończył się oficjalnie wynikiem 2:1, na korzyść młodych Jagiellończyków.

- Dla mnie remisowy mecz. Pierwsza bramka co zresztą wszyscy przyznali, łącznie z trenerem Dymkiem ewidentnie padła ze spalonego. - ocenił trener Tura, Grzegorz Szerszenowicz.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Powiedzieli po meczu...
 Andrzej Sinielnikow (trener, Tur Bielsk Podlaski):
- Ta młodzież ma uczyć się na następny rok i dzisiaj pierwszą połowę walczyliśmy bardzo dobrze. Potem brak doświadczenia. Zawodnicy z pierwszoligową przeszłością i zawodnicy którzy w drugiel lidze rzucali po 30 punktów tą młodzież przełamali. Bardzo się cieszę, że fragmentami pokazaliśmy bardzo dobrą grę.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Na boisku Mostostal, na trubynach Tur
 Małe derby na boisku wygrał Mostostal, a na trybunach kibice Tura. Tak w skrócie można opisać spotkanie dwóch podlaskich zespołów grających w II lidze.

Mecz nie był zbyt porywającym widowiskiem, choć nie brakowało kilku bardzo efektownych zagrań. Zawodnicy oby zespołów na początku meczu, podobnie jak to miało miejsce w pierwszym spotkaniu tych drużyn w Bielsku, nie mogli wstrzelić się w kosze i wynik był bardzo niski.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Czwartoligowy raport Podlaskiego ZPN-u
 Piłkarska wiosna zbliża się dużymi krokami. Już w ostatni weekend marca rusza runda rewanżowa IV ligi. Druga część sezonu zapowiada się bardzo emocjonująco, zwłaszcza że aż minimum 6 zespołów awansuje do nowo tworzonej III ligi. Poniżej przedstawiamy sytuację kadrową poszczególnych klubów, jak również wyniki rozegranych już gier kontrolnych.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...