V kolejka MLH
WAŻNE! - Przypominamy kapitanom lub przedstawicielom zespołów o konieczność dostarczenia list zgłoszeniowych zawodników uczestniczących w rozgrywkach Miejskiej Ligi Halowej!

Skomentuj

Czytaj całość…
 
XIX kolejka II ligi
23.01.2008 (środa)
Legia Warszawa - OSSM Warszawa
102:94
26.01.2008 (sobota)
ŻTS Nowy Dwór Gd. - KS Piaseczno
ŁKS Łódź - Pierniki Toruń
Astoria Bydgoszcz - Harmattan Gniewkowo
Mostostal Białystok - AZS Kutno
AZS Warszawa - Piotrówka Radom
30.01.2008 (środa)
OSSM Sopot - Tur Bielsk Podlaski

Skomentuj

 
Zmiana terminów
Najbliższe spotkanie z OSSM Sopot, które miało odbyć się w najbliższy weekend zostało przełożone na środę 30 stycznia, a mecz z Piotrówką Radom, który był przełożony już wcześniej i miał się odbyć właśnie 30 stycznia zostanie rozegrany 6 lutego (środa) o godzinie 18. Również cała 19 kolejka swoje mecze rozegra w najbliższą środę. Przesunięcie spowodowane jest ogłoszeniem żałoby narodowej, po wypadku samolotu wojskowego.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Turniej halowy trampkarzy młodszych
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim zaprasza na Turniej piłki nożnej "halowej" trampkarzy młodszych w dniu 26.01.2008 od godziny 9:00 w hali SP 3.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Kondolencje
Dziś wczesnym porankiem w wypadku samochodowym zginął zawodnik rezerw Tura - Rafał Hryniewicki. Z powodu tej tragedii, koledzy z drużyny Tura II jak i Członkowie Zarządu klubu wraz z Redakcją serwisu składają najszczersze wyrazy współczucia, rodzinie i jego bliskim.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...