II liga - przegląd prasy
Poprawili obronę, zagrali zespołowo i zwyciężyli

Ze zmiennym szczęściem grali podlascy drugoligowcy. Mostostal Białystok pokonał w Warszawie Legię 69:66. Koszykarze Tura Bielsk Podlaski przegrali z akademikami z Kutna 65:83.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
VIII Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Moniek - statystyki
Składy:
Tur Bielsk Podlaski:
Kucharczyk - A.Naumczuk, M.Naumczuk, Siemieniuk, Karol Jakubowski, Pieczywek, M.Jakubowski, Wesołowski, Golak
MKS Mielnik:
Mińko, Bondziul - Koc, Jarzynka, Bałazy, Turczyński, Ł.Pawluczuk, P.Pawluczuk, Charko, Najdyhor, Sypek, Miler
Hetman Tykocin:
Jendruczek, Góralski - Czajkowski, Ignaczuk, Adrian Pogorzelski, P.Maliszewski, Piasecki, Tynkiewicz, Kołaczek, Andrzej Pogorzelski, Okuła, R.Maliszewski, Surwiłło, Zambrzycki, Andzielewicz, Wiszowaty

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Relacja LIVE!
Od godziny 10:00 nasz serwis przeprowadzi relacje live z turnieju halowego o "Puchar Burmistrza Moniek" w którym wystąpi drużyna Tura.

Impreza rozgrywana będzie od godz. 10 w hali monieckiej SP 1. Drużyny rywalizować będą systemem "każdy z każdym", a mecze trwać będą 15 minut (bez przerw). W turnieju rywalizować będą czwartoligowcy: Tur Bielsk Podlaski, Promień Mońki, Hetman Tykocin, Olimpia Zambrów i MKS Mielnik oraz okręgowy Mazur Ełk.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
AZS Kutno - Tur Bielsk Podlaski 83:65
17 kolejka II ligi - 19.01.2008 (sob.) - godz. 17
AZS Kutno - Tur Bielsk Podlaski 83:65
(22:19, 22:6, 15:15, 24:25)

Tur: Kuczyński 23, Pawluczuk 18, Kiluk 6, Kowalik 6, Potrykus 4, Weres 4, Jóźwiuk 4

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Lista życzeń "Żubra"
Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli już piłkarze Tura Bielsk Podlaski. W ekipie, którą nadal dowodzi trener Grzegorz Szerszenowicz na razie nie ma nowych twarzy. Nie znaczy to jednak, że Radosław Klepacki i jego koledzy nie będzie mieli wiosną wzmocnień...

- Za wcześnie mówić o konkretach, ale kilka nazwisk, z którymi rozmawiałem mogę podać. Dołączy do nas Marek Naumczuk, który jesienią z nami nie grał bo miał problemy z regularnymi treningami. Wyprowadził się do Hajnówki i ciężko było mu uczestniczyć w zajęciach, ale wydaje się mi że znaleźliśmy już sposób na rozwiązanie tego problemu. Z Płomienia Ełk powinien wrócić do nas wychowanek Tura Paweł Łochnicki co szczególnie mnie cieszy.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...