PIŁKA NOŻNA - SENIORKI

Sezon 2016/2017

Statystyki


Odwiedza nas 1 gość

Tur Bielsk Podlaski - Sokół Sokółka 1:1 (0:1)
 Towarzyski pojedynek Tura z Sokołem Sokółka, był jak typowy ligowy mecz walki. Zawodnicy nie oszczędzali swoich rywali o czym świadczą dwie sytuacje, które miał miejsce podczas meczu...

Pierwsza miała miejsce około 30 minuty meczu. W walce o piłkę został łokciem w głowę uderzony Norbert Toczydłowski i musiał zakończyć swoją grę. Natomiast w drugiej połowie plac gry, po brutalnym faulu przy pomocy kolegów opuścił Kamil Wesołowski.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Sparingi czwartoligowców

 23.02.2008 (sobota)
11 - Promień Mońki - Warmia Grajewo
12 - Olimpia Zambrów - Piast Białystok
13 - Tur Bielsk Podlaski - Sokół Sokółka (boisko MOSP)
15 - Hetman Białystok - POM Sparta Augustów (boisko MOSP)
16.30 - Hetman Tykocin - Cresovia Siemiatycze (boisko MOSP)

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Kto zdobędzie mistrzostwo?

 Ostatnia kolejka MLH dopiero da odpowiedź na pytanie kto w tym roku zwycięży w bielskiej halówce. Wyjątkowo ta edycja Miejskiej Ligi Halowej ma trzech kandydatów do zdobycia pierwszego miejsca.

Przed ostatnią kolejką najlepszą sytuację ma OSK Luz, trochę gorszą Hoopy, które ustępują dużo gorszym bilansem bramkowym Luzowi. Trzecie miejsce z jednym punktem straty do pierwszej dwójki ma Alfa.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
II liga: ŻTS Nowy Dwór Gdański - Tur Bielsk Podlaski
 Kolejna kolejka II ligi i kolejny mecz koszykarzy Tura. Po ubiegłotygodniowej przegranej z ŁKS-em Łódź, Tur już nie ma nawet matematycznych szans na utrzymanie się. Już jest wiadomo, że zajmie ostatnie miejsce, ale nikt tym się nie martwi.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
W sobote sparing z Sokołem

 W sobotnie popołudnie Tur ponownie zagości na boisku Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego w Białymstoku.

Tym razem przeciwnikiem będzie wicelider IV ligi, Sokół Sokółka. Sokólski zespół to będzie najbardziej wymagający sparingpartner z dotychczasowych zespołow z którymi tej zimy rozgrywał mecze nasz zespół. Spotkanie odbędzie się od godziny 13:00.

Skomentuj

 


...