"TOP 5 - czyli pięć pytań do..."
Kolejną osobą, która odpowie na pięć konkretnych pytań o sobie w cyklu "TOP 5 - czyli pięć pytań do..." jest Marcin Korch.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Trampkarze starsi, grupa 1 - Dominacja MOSP-u
Grupa pierwsza jest zdecydowanie najsilniejszą ze wszystkich, w których grają trampkarze starsi. Zdecydowanie najlepszym jej przedstawicielem jest ekipa MOSP-u Jagiellonii Białystok.

Podopieczni Ryszarda Karalusa wygrali wszystkie z jedenastu spotkań rundy jesiennej, strzelili w nich aż 76 bramek i bezapelacyjnie przewodzą stawce. Na nawiązanie z nimi równorzędnej walki stać jedynie drużyny ŁKS-u Łomży i Hetmana Białystok.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Tur musi się bronić
Dwiema porażkami zakończyli zeszły tydzień koszykarze bielskiego Tura. Jednak słabe wyniki meczów nikogo nie zaskoczyły.

- Gramy nastolatkami. Nie spodziewajcie się po tej drużynie zwycięstw - przestrzegał trener Andrzej Sinielnikow.
Przed środowym meczem z drużyną z Radomia działacze mieli jednak ciche nadzieje na nawiązanie walki.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Strzelają i nie tracą
Świetnie zimowy okres przygotowawczy rozpoczęli piłkarze Tura. Wygrali oba rozegrane spotkania, nie tracąc przy tym żadnego gola.

W pierwszym meczu podopieczni trenera Grzegorza Szerszenowicza pokonali lidera klasy okręgowej Znicz Suraż 2:0. Już na początku spotkania starający się o powrót do bielskiego zespołu z Płomienia Ełk Paweł Łochnicki obsłużył doskonałym podaniem Kamila Wesołowskiego, a ten pokonał Grzegorza Kowalewicza. Także Łochnicki ustalił wynik meczu techniczny lobem z dystansu. W meczu ze Zniczem zagrali: powracający do treningów po długiej przerwie wieloletni kapitan Tura Marek Naumczuk (1974, obrońca) oraz przywrócony do zespołu po jesiennym zawieszeniu Marcin Szmurło (1986, napastnik).

Skomentuj

Czytaj całość…
 
VII kolejka MLH - dokończenie
12.02.2008 (wtorek)
Straż Graniczna - OSK Luz 4:10
(K.Wasiluk 3, A.Kaliszewicz - A.Naumczuk 3, Karol Jakubowski 2, K.Car 2, P.Łochnicki, Kamil Jakubowski, T.Golak)

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...