Turniej halowy trampkarzy młodszych
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim zaprasza na Turniej piłki nożnej "halowej" trampkarzy młodszych w dniu 26.01.2008 od godziny 9:00 w hali SP 3.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Kondolencje
Dziś wczesnym porankiem w wypadku samochodowym zginął zawodnik rezerw Tura - Rafał Hryniewicki. Z powodu tej tragedii, koledzy z drużyny Tura II jak i Członkowie Zarządu klubu wraz z Redakcją serwisu składają najszczersze wyrazy współczucia, rodzinie i jego bliskim.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Na kosza za darmo!
Od najbliższego meczu u siebie, który odbędzie się w środę 30 stycznia, a przeciwnikiem będzie Piotrówka Radom, do końca sezonu, wstęp na mecze koszykówki będzie za darmo.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Formę szykują w hali
Z mieszanymi uczuciami początek roku powitali kibice Tura.

Najpierw bielski zespół zajął wysokie trzecie miejsce w prestiżowym Turnieju Pamięci Tomka Kowalewskiego w Białymstoku, a tydzień później zdobył tylko jeden punkt w rozgrywkach halowych w Mońkach. Trener Tura Grzegorz Szerszenowicz podkreślał jednak, że turnieje halowe trzeba traktować tylko szkoleniowo.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Zabrakło szczęścia
Turnieju z okazji rozpoczęcia obchodów 45 lecia Promienia Mońki jeśli chodzi o uzyskany wynik nie należy zaliczyć do udanych. Zajęcie ostatniego miejsca nie jest sukcesem, ale gra w niektórych spotkaniach napawa optymizmem na przyszłość.

Na turnieju w Mońkach po długiej przerwie wystąpił w barwach Tura Marek Naumczuk i jego występ można zaliczyć do bardzo udanych. Był pewnym punktem w obronie i również strzelił dwie bramki. Ponownie również w Bielskiej drużynie wystąpił Grzegorz Pieczywek. On również zdobył dwa gole, ale niestety podczas meczu z Promieniem odniósł kontuzję.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...