Urodziny Grzegorza Szerszenowicza
W dzisiejszym dniu swoje urodziny obchodzi trener piłkarzy Tura GRZEGORZ SZERSZENOWICZ. Z tej okazji składam w imieniu Redakcji i Zarządu BKS "Tur", życzenia wszystkiego najlepszego, zdrowia szczęścia i radości w życiu osobistym oraz wielu sukcesów z Turem ;-)

STO LAT... !!!

Skomentuj

 
MLH - zaległości
Jutro tj. 16 stycznia (środa) o godzinie 20:00 w SP 3 rostanie rozegrany zaległy mecz IV kolejki Miejskiej Ligi Halowej: Alfa - Adek.

Skomentuj

 
"Kościuchy" i "Ekonomy" dziś grają w Licealiadzie
Dziś od godziny 10 w Zespole Szkół w Brańsku odbywają się rozgrywki Podlaskiej Licealiady w futsalu - grupa 9.

W tym turnieju biorą udział dwa zespoły z Bielska, tj. I Liceum Ogólnokształconce i Zespół Szkół nr 3. Grupę uzupełniają zawodnicy z Białowieży i ekipa miejscowego ZS w Brańsku. Do kolejnej fazy turnieju awansują dwie najlepsze drużyny.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Terminarz MLH
Poniżej przedstawiamy II część terminarza Miejskiej Ligi Halowej.

Informujemy również te zespoły, które nie dostarczyły list zgłoszeniowych do MOSiR-u o nadrobienie zaległości wobec organizatorów.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Hetman zwycięża w "VI Turnieju pamięci Tomka Kowalewskiego"
Zwycięstwem Hetmana Białystok zakończyła się szósta edycja turnieju upamiętniającego zmarłego w wypadku samochodowym Tomka Kowalewskiego, wychowanka Jagiellonii Białystok oraz byłego piłkarza ŁKS-u Łomża, Mlekovity Wys. Mazowieckie, Hetman Białystok oraz Marymontu Warszawa.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...