PIŁKA NOŻNA - SENIORKI

Sezon 2016/2017

Statystyki


Odwiedza nas 1 gość

Kolejni zawodnicy opuszczają Tura
Po Michale Zalewskim, który z końcem roku otrzymał list czystości, kolejnymi koszykarzami którzy zamierzają opuścić jak najszybciej bielskiego Tura jest Michał Kowalik i najprawdopodobniej Przemysław Rduch, który nie pojawił się dziś na treningu.
Na ich miejsce najprawdopodobniej dołączą juniorzy którzy wystąpili w meczu z Mińskiem 2006, tj. Aaron Weres, Kordian Jóźwiuk i Łukasz Sawicki.

Skomentuj

 
O Halowy Puchar Polski zagrają futsalowcy
5 stycznia rozpoczną się rozgrywki Halowego Pucharu Polski. W tym roku w rozgrywkach wystąpi 20 zespołów z Podlasia, które zostały podzielone na 4 grupy.

Sekcja Gier po analizie zgłoszeń zadecydowała o rezygnacji z rozgrywania rundy kwalifikacyjnej i dopuściła wszystkie drużyny środowiskowe i czwartoligowe do rozgrywek, w których będą rywalizować z zespołami trzecioligowymi. Mecze początkowo zaplanowano na 19 i 20 stycznia, jednak Komisja Futsalu PZPN pozwoliła na zmianę tego terminu. Dlatego dwie grupy, tj. grupa 1 i 4 rozegrają swoje mecze już 5 stycznia. 27 stycznia rozegra swoje mecze grupa 2, a jedynie 3 grupa będzie grała w planowanym terminie – 20 stycznia.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Luz i Hoop na czele tabeli
Do zmiany na szczycie rozgrywek doszło w minioną niedzielę. Faworyci rozgrywek mają jeden zaległy mecz i dwa punkty straty do prowadzącej pary. Dwa zespoły, które po zaciętym meczu przed tygodniem zremisowały, wyprzedziły dotychczasowego lidera - Alfę.

Na raty rozegrali czwartą serię spotkań bielscy piłkarze halowi. Zabrakło piłkarzy Alfy, którzy biorą też udział w innych rozgrywkach i przełożyli swój mecz z Adekiem. Dzięki temu w tabeli rozgrywek prowadzącą do tej pory Alfę wyprzedziły zespoły OSK Luz i Hoop.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Urodziny Tomasza Koca
W dzisiejszym dniu swoje urodziny obchodzi TOMASZ KOC. Z tej okazji składam w imieniu Redakcji i Zarządu BKS "Tur", życzenia wszystkiego najlepszego, zdrowia szczęścia i radości w życiu osobistym oraz wielu udanych zagrań i zdobytych punktów, które przyczynią się do zwycięstw Tura ;-)

STO LAT... !!!

Skomentuj

 
Życzenia Noworoczne!
Kibicom życzymy niezapomnianych chwil 
podczas meczów i poza nimi, efektownych opraw
oraz długiego i szerokiego szlaku wyjazdowego.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Zobacz też…
««  start « poprzednia 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 następna  » koniec »»


...