Tur nigdy się nie podda
Groźba rozwiązania drużyny drugoligowej Tura Bielsk Podlaski została zażegnana. Po próbie wycofania zespołu z rozgrywek przez poprzednich działaczy znalazła się grupa osób, którym na sercu leży dobro koszykówki w tym mieście.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
APEL
Podlaskie Stowarzyszenie na Rzecz Transplantologii oraz Regionalna Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku pod patronatem Podlaskiej Rady Olimpijskiej organizuje 31 stycznia br. w godzinach 9:00-15:00 na terenie całęgo woj. podlaskiego akcję honorowego dawstwa krwi pod hasłem:

"AGACIE MRÓZ, MISTRZYNI SPORTU - SPOŁECZEŃSTWO PODLASIA"

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Czwartoligowy raport - Wissa Szczuczyn
Nowy trener w Szczuczynie

Wissa Szczuczyn rozpoczęła przygotowania do sezonu już 8 stycznia. Ekipa trenuje pod wodzą nowego szkoleniowca: Mirosław Konopko, który zastąpił Marka Cimochowskiego. Ten ostatni przejął zespół po 4. kolejce rundy jesiennej zastępując grającego trenera Ireneusza Piwkę.

Jak zapewnia szkoleniowiec w zespole nie powinno dojść do wielkich przetasowań.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
OSSM Sopot - Tur Bielsk Podlaski
Ogłoszenie żałoby narodowej spowodowało przesunięcie wszystkich sobotnich meczów 19 kolejki II ligi na środę 30 stycznia. Tur w tym terminie miał rozgrywać mecz z Piotrówką Radom więc ten mecz automatycznie został przesunięty na kolejną środę za tydzień.

W zespole Tura sytuacja niewiele się różni od tego co pisaliśmy do tej pory. Zespół trenuje, gra i ma zamiar ugrać najwięcej jak się da. Pomimo już nierealnej szansy na utrzymanie zawodnicy nie odpuszczają i obiecują walkę do końca.

30.01.2007 (środa) godzina 17:30
OSSM Sopot - Tur Bielsk Podlaski

Skomentuj

 
Turniej trampkarzy
Zwycięstwem młodych piłkarzy z Siemiatycz zakończył się sobotni turniej trampkarzy młodszych rozgrywany w Bielsku Podlaskim.

Siemiatyczanie nie mieli sobie równych wygrywając wszystkie turniejowe mecze i tracąc tylko jednego gola. W finale rozbili 3:0 białostocką Jagiellonię, z którą wcześniej wygrali też w rozgrywkach grupowych. Trzecie miejsce w turnieju zajęła drużyna Top 54 Biała Podlaska gromiąc w małym finale gospodarzy MOSiR Bielsk Podlaski aż 5:0.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...