Mecze sparingowe: Dziki - Tur 60:78, Księżak Łowicz - Tur 80:75
 1 września koszykarze KKS Tur Basket Bielsk Podlaski rozegrali dwa mecze kontrolne. W pierwszym nasza drużyna zdecydowanie pokonała ligowego przeciwnika Dziki Warszawa 78:60. W drugim meczu bielski klub minimalnie przegrał z KS Księżak Łowicz 75:80. W obydwu meczach najskuteczniejszym okazał się Mateusz Bębeniec zdobywca 28 punktów.

Skomentuj

 
A-klasa: Cresovia II Siemiatycze - Tur II Bielsk Podlaski 0:5 (0:0)
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski odnieśli pierwsze zwycięstwo na A-klasowych boiskach. W derbowym wyjazdowym spotkaniu nasz zespół zdecydowanie pokonał Cresovię II Siemiatycze. Wynik meczu został ustalony w drugiej połowie, gdzie goście swoim przeciwnikom strzelili aż pięć bramek. Dwie z nich były udziałem Daniela Daniłowskiego ora Piotra Wojszkowicza, a jeden gol był udziałem Igora Aleksiejuka. Tur II w tabeli awansował na 4 miejsce.

Skomentuj

 
IV liga: Tur Bielsk Podlaski - KS Śniadowo 3:1 (0:0)
 Kilkanaście celnych strzałów na bramkę przeciwnika w ostatnim meczu czwartoligowych rozgrywek oddali piłkarze Tura Bielsk Podlaski. Nasza drużyna komplet trzech punktów mogła do ligowej tabeli dopisać w drugiej połowie. Bramkowe konto otworzył strzałem zza pola karnego w 70 minucie gry Paweł Łochnicki. Ponadto w meczu na listę strzelców wpisali się: Patryk Niemczynowicz oraz Michał Walczuk. W doliczonym czasie gry Krystian Kulikowski nie wykorzystał rzutu karnego.

Skomentuj

 
Tur - Śniadowo - Cresovia II - Tur II
 1 września piłkarze Tura Bielsk Podlaski będą mieli okazję do podtrzymania zwycięskiej serii na IV-ligowych boiskach. Tur w meczu 5 kolejki podejmować będzie KS Śniadowo. Początek meczu to godz. 16:00, a wstęp na ligowy pojedynek jest bezpłatny, dlatego też zachęcamy do kibicowania piłkarzom w walce o ligowe punkty. Też 1 września piłkarze Tura II Bielsk Podlaski czeka pierwsze wyjazdowe spotkanie, na mecz z Cresovią II Siemiatycze. Początek piłkarskiej rywalizacji zaplanowano na godz. 15:00.

Skomentuj

 
Liga trampkarzy: MOSiR Bielsk Podlaski - ŁKS Łomża
 Młodzi piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim rozegrają pierwszy mecz przed własną publicznością w ramach rozgrywek I ligi wojewódzkiej. Mecz na stadionie w Bielsku Podlaskim odbędzie się we wtorek 4 września o godz. 18:00, a rywalem będzie ŁKS Łomża.

Skomentuj

 


...