IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Biebrza Goniądz
 Czwarta liga nie zwalnia tempa. 18 sierpnia piłkarzy Tura Bielsk Podlaski czeka trzecie spotkanie w nowym sezonie. Po wyjeździe do Siemiatycz bielska drużyna na własnym stadionie zmierzy się z Biebrzą Goniądz. Początek sobotniej rywalizacji przewidziano na godz. 16:00. Wstęp na mecz jest bezpłatny dlatego, też zachęcamy do kibicowania naszym piłkarzom w walce o ligowe punkty.

Skomentuj

 
IV liga: Cresovia Siemiatycze - Tur Bielsk Podlaski 0:0
 Tylko jeden punkt do ligowej tabeli dopisali sobie piłkarze Tura Bielsk Podlaski w pierwszym wyjazdowym spotkaniu IV ligi. Nasza drużyna walczyła o zwycięstwo na trudnym terenie w Siemiatyczach w derbowym spotkaniu z Cresovią. Po 90 minutach oba zespoły podzieliły się punktami, a bielski bramkarz po raz drugi w sezonie zachował czyste konto.

Skomentuj

 
IV liga: Cresovia Siemiatycze - Tur Bielsk Podlaski
 Piłkarzy Tura Bielsk Podlaski już w najbliższą środę 15 sierpnia czeka drugi ligowy pojedynek. Nasza drużyna wybiera się na derbowe spotkanie do Siemiatycz z miejscową Cresovią. Początek piłkarskiej rywalizacji przewidziano na godz. 17:00. Wstęp na mecz jest płatny i kosztować będzie 5 złotych.

Skomentuj

 
IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Dąb Dąbrowa Białostocka 2:0 (1:0)
 Inauguracja nowego sezonu IV ligi udanie rozpoczęła się dla piłkarzy Tura Bielsk Podlaski. W pierwszym spotkaniu przed własną publicznością nasza drużyna podejmowała niewygodnego przeciwnika, jakim był zespół Dębu Dąbrowa Białostocka. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem bielskich piłkarzy 2:0 po bramce z rzutu karnego Krystiana Kulikowskiego. Drugi gol padł po zamieszaniu w polu karnym i dośrodkowaniu Michała Walczuka z lewej strony boiska. Bramkę samobójczą strzelił Dawid Tochwin.

Skomentuj

 
IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Dąb Dąbrowa Białostocka
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają pierwszy mecz nowego sezonu na czwartoligowych boiskach. Przeciwnikiem drużyny prowadzonej przez Pawła Bierżyna będzie Dąb Dąbrowa Białostocka. Początek piłkarskiej rywalizacji przewidziano na godz. 16:00 w najbliższą sobotę 11 sierpnia. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, dlatego też zachęcamy do kibicowania naszej drużynie w walce o ligowe punkty.

Skomentuj

 


...