PIŁKA NOŻNA - SENIORKI

Sezon 2016/2017

Statystyki


Odwiedza nas 1 gość

IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Dąb Dąbrowa Białostocka 2:0 (1:0)
 Inauguracja nowego sezonu IV ligi udanie rozpoczęła się dla piłkarzy Tura Bielsk Podlaski. W pierwszym spotkaniu przed własną publicznością nasza drużyna podejmowała niewygodnego przeciwnika, jakim był zespół Dębu Dąbrowa Białostocka. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem bielskich piłkarzy 2:0 po bramce z rzutu karnego Krystiana Kulikowskiego. Drugi gol padł po zamieszaniu w polu karnym i dośrodkowaniu Michała Walczuka z lewej strony boiska. Bramkę samobójczą strzelił Dawid Tochwin.

Skomentuj

 
IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Dąb Dąbrowa Białostocka
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają pierwszy mecz nowego sezonu na czwartoligowych boiskach. Przeciwnikiem drużyny prowadzonej przez Pawła Bierżyna będzie Dąb Dąbrowa Białostocka. Początek piłkarskiej rywalizacji przewidziano na godz. 16:00 w najbliższą sobotę 11 sierpnia. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, dlatego też zachęcamy do kibicowania naszej drużynie w walce o ligowe punkty.

Skomentuj

 
II liga: Ramowy terminarz ligowych rozgrywek 2018/2019
 Koszykarze KKS Tur Basket Bielsk Podlaski otrzymali licencję na grę w drugiej lidze. Nasza drużyna rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu, który rozpocznie się w ostatni weekend września. Nasza drużyna w pierwszym meczu nowych rozgrywek na własnym parkiecie zmierzy się z Siarką Tarnobrzeg. W grupie znajduje się 14 zespołów, a pierwszy derbowy pojedynek z Żubrami Białystok odbędzie się w 5 kolejce 24 października w Bielsku Podlaskim.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
IV liga: Terminarz pierwszej rundy rozgrywek 2018/2019
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozpoczynają sezon czwartoligowych rozgrywek. Pierwsze spotkanie odbędzie się na stadionie w Bielsku Podlaskim już 11 sierpnia. Rywalem naszej drużyny będzie Dąb Dąbrowa Białostocka. Cztery dni później bielski klub rozegra derbowe spotkanie z Cresovią Siemiatycze w ramach 2 kolejki IV-ligowych rozgrywek.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
IV liga: Podsumowanie sparingów
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski w okresie przygotowawczym rozegrali pięć spotkań kontrolnych. Tylko w pierwszym zremisowali 2:2, a w pozostałych czterech przypadkach Tur zdołał odnieść cztery zwycięstwa. Bielski klub pokonał: Spartę Szepietowo, Puszczę Hajnówka, Sokół Sokółkę oraz Hetman Białystok. Tur w okresie przygotowawczym strzelił 18 bramek. Najskuteczniejszym w letnich sparingach okazał się Szymon Pęza strzelec pięciu bramek. W sumie do siatki przeciwnika trafiało dziewięciu zawodników.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...