PIŁKA NOŻNA - SENIORKI

Sezon 2016/2017

Statystyki


Odwiedza nas 1 gość

IV liga: Tur Bielsk Podlaski - KS Wasilków 0:5
 W ostatni weekend piłkarze Tura Bielsk Podlaski doznali dotkliwej ligowej porażki. Na własnym stadionie Tur przegrał z aspirującym do awansu do trzeciej ligi KS Wasilków aż 0:5. Uzyskany wynik sprawił, że gospodarze spadli na piąte miejsce w ligowej tabeli.

Skomentuj

 
IV liga: Tur Bielsk Podlaski - KS Wasilków
 Lider tabeli czwartoligowych rozgrywek KS Wasilków będzie kolejnym rywalem piłkarzy Tura Bielsk Podlaski. Mecz 14 kolejki na bielskim stadionie odbędzie się już dzisiaj 27 października o godz. 15:00. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Skomentuj

 
A-klasa: Iskra Narew - Tur II Bielsk Podlaski 2:4
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski w ostatni weekend cieszyli się ze zwycięstwa na A-klasowych boiskach. Nasza drużyna na wyjeździe 4:2 pokonała Iskrę Narew. Bramki w tym meczu strzelali piłkarze z pierwszego zespołu. Po dwa gole uzyskali Daniel Daniłowski oraz Mateusz Kwiatkowski. Rezerwy bielskiej drużyny w tabeli zajmują czwarte miejsce z dorobkiem 15 punktów.

Skomentuj

 
II liga: Tur Basket - Dziki Warszawa 93:84, KK Radzymin - Tur II Basket 79:86
 Dwa zwycięstwa odnieśli bielscy koszykarze w rozgrywkach II oraz III ligi. Pierwszy zespół Tura po emocjonującym pojedynku pokonał na własnym parkiecie Dziki Warszawa 93:84. W tym meczu Tur miał trzech liderów: Łukasza Kuczyńskiego - 23 punkty, Aarona Weresa - 21 punktów oraz Pawła Lewandowskiego - 12 asyst. Tur na swoim koncie ma trzy zwycięstwa w lidze. Drugi zespół rozgrywał mecz w Radzyminie i pokonał miejscowy Klub Sportowy 86:79. Łukasz Dmitruk uzyskał 27 punktów, a 25 było udziałem Dominika Półtoraka.

Skomentuj

 
IV liga: Magnat Juchnowiec Kościelny - Tur Bielsk Podlaski 0:3
 Cenne zwycięstwo na swoim koncie zanotowali piłkarze Tura Bielsk Podlaski. Nasza drużyna w meczu 13 kolejki na wyjeździe pokonała Magnat Juchnowiec Kościelny. Dwie bramki strzelił Łukasz Popiołek, a bramkowe konto w tym meczu otworzył Patryk Stypułkowski. Tur odniósł siódme zwycięstwo w sezonie i utrzymał trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Skomentuj

 


...