IV liga: Tur Bielsk Podlaski - MKS Mielnik
 MKS Mielnik będzie kolejnym rywalem bielskich piłkarzy w walce o ligowe punkty na czwartoligowych boiskach. Tur w meczach przed własną publicznością rozegrał pięć spotkań i wszystkie rozstrzygnął na swoją korzyść. Mielnik to 15 drużyna w ligowej tabeli i w dotychczasowych meczach straciła aż 44 bramki — najwięcej w lidze. Początek piłkarskiej rywalizacji przewidziano na najbliższą sobotę 13 października na godz. 15:00.

Skomentuj

 
Liga trampkarzy: MOSiR Bielsk Podlaski - MŁKS Łomża 3:0
 Szóste zwycięstwo na swoim koncie w rozgrywkach pierwszej ligi trampkarzy zanotowali młodzi piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim. W zaległym spotkaniu nasza drużyna pokonała MŁKS Łomżę 3:0. Bramki na wagę zwycięstwa strzelali Małaszewski, Bazylewski oraz Onacik. Młodzi bielscy piłkarze w ligowej tabeli z dorobkiem 20 punktów zajmują wysoką 2 lokatę.

Skomentuj

 
II liga: TBV Start II Lublin - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 66:100
 Od 2 kolejki rywalizację na drugoligowych parkietach rozpoczęli walkę o ligowe punkty koszykarze KKS Tur Basket Bielsk Podlaski. Nasza drużyna w pierwszym wyjazdowym spotkaniu pokonała TBV Start II Lublin 100:66. Najskuteczniejszym w bielskiej drużynie został wracający do zespołu Aaron Weres. Wychowanek bielskiego zespołu wywalczył 16 punktów. Podwójną zdobyczą mógł pochwalić się Łukasz Kuczyński, który do 10 zdobytych punktów dołożył 11 zbiórek. Goście przez cały mecz oddali aż 10 celnych rzutów za trzy i na swoim koncie mieli 18 zbiórek w ataku.

Skomentuj

 
A-klasa: Orlęta Czyżew - Tur II Bielsk Podlaski 1:1
 Remisem 1:1 z liderem tabeli Orlętami Czyżew w ostatniej kolejce zakończyło się spotkanie piłkarzy Tura II Bielsk Podlaski. Bramkę otwierającą wynik piłkarskiej rywalizacji strzelił Maciej Karanowski po asyście Kamila Fiedorowicza. Tur II na swoim koncie zanotował 12 punkt w ligowej tabeli, a uzyskany wynik sprawił, że drużyna zajmuje czwartą lokatę z takim samym punktowym dorobkiem co trzecia Unia Ciechanowiec.

Skomentuj

 
Liga Trampkarzy: MOSiR Bielsk Podlaski - AP Jagiellonia Białystok 2:0
 Piąte zwycięstwo w sezonie w rozgrywkach pierwszej ligi trampkarzy odnieśli młodzi piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim. Nasza drużyna na własnym stadionie pokonała AP Jagiellonię Białystok 2:0. Bramki w tym meczu strzelili najskuteczniejsi w drużynie Troc oraz Bazylewski. po ośmiu rozegranych meczach Bielszczanie zajmują wysokie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów.

Skomentuj

 


...