III liga: Tur Bielsk Podlaski - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:2 (0:1)
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski w meczu szóstej kolejki rozgrywek trzeciej ligi grupy pierwszej podejmowali lidera Lechię Tomaszów Mazowiecki. Gospodarze ambitną walką pozostawili dobre wrażenie na tle wymagającego przeciwnika. Przyjezdni strzelili dwie bramki, które były autorstwem Tomasza Płonki. Miejscowym sprzyjało też szczęście, gdyż rywale w czasie meczu trafili w słupek oraz poprzeczkę. Ozdobą spotkania mogłaby być bramka w doliczonym czasie gry, kiedy to po uderzeniu zza pola karnego z 30 metrów futbolówka zatrzymała się na spojeniu słupka z poprzeczką.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
A-Klasa: Unia Ciechanowiec - Tur II Bielsk Podlaski 0:3 (0:2)
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski realizują plan wywalczenia awansu do rozgrywek Klasy Okręgowej Seniorów. W pierwszym wyjazdowym spotkaniu drużyna z Pilik pewnie, bo 3:0 pokonała Unię Ciechanowiec. Wywalczony komplet punktów sprawił, że nasz zespół znajduje się na 1 miejscu w tabeli rozgrywek A-klasowych.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
II Liga wojewódzka: MOSiR Bielsk Podlaski - Kolejarz Czeremcha 19:0
 Efektownie rozgrywki II ligi wojewódzkiej rozpoczęli młodzi piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim. Na własnym stadionie drużyna podejmowała Kolejarza Czeremcha. Mecz zakończył się wynikiem aż 19:0. Sześć bramek strzelili Jakub Troc oraz Marcin Bazylewski. Wywalczony rezultat sprawił, że piłkarze MOSiR-u zajmują po 1 kolejce pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Lechia Tomaszów Mazowiecki
 Piłkarzy Tura Bielsk Podlaski w najbliższej kolejce trzeciej ligi grupy pierwszej czeka trudne zadanie. Beniaminek rozgrywek zmierzy się z dotychczasowym liderem Lechią Tomaszów Mazowiecki. Początek meczu 6 kolejki zaplanowano na najbliższą niedzielę 3 września na godz. 16:00. Doping przyda się naszym zawodnikom w walce o ligowe punkty. Wstęp na mecz to 10 złotych.

Skomentuj

 
A-Klasa: Unia Ciechanowiec - Tur II Bielsk Podlaski
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski będą chcieli podtrzymać zwycięską serię piłkarskiej rywalizacji. Po dwóch zwycięstwach w rozgrywkach wojewódzkiego Pucharze Polski i jednym ligowym w niedzielę 3 września przyjedzie rywalizacja 2 kolejce A-klasy. Nasza drużyna rozegra pierwszy mecz na wyjeździe, w Ciechanowcu z miejscową Unią. Poczętek piłkarskich zmagań przewidziano na godz. 17:00.

Skomentuj

 


...