III liga: Tur Bielsk Podlaski - Victoria Sulejówek 0:6 (0:4)
 Bolesnej porażki na swoim koncie doznali piłkarze Tura Bielsk Podlaski w meczu 8 kolejki. W rywalizacji z Victorią Sulejówek gospodarze stracili trzy bramki w sześć minut. Ostateczny wynik po 90 minutach dla gości brzmiał 6:0. Tur po 8 kolejkach zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z 3 punktami na koncie, wyprzedzając tylko GKS Wikielec.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
A-Klasa: Tur II Bielsk Podlaski - Orzeł Kleszczele 5:0 (1:0)
 Efektowne zwycięstwo w meczu 4 kolejki A-klasowych rozgrywek odnieśli piłkarze Tura II Bielsk Podlaski. Formą w meczu z Orłem Kleszczele błysną Mateusz Jakubowski. Napastnik gospodarzy strzelił trzy bramki i znacząco wysunął się na czoło klasyfikacji strzelców Tura II. Dwie bramki był udziałem Marcina Fiedorowicza, a gospodarze pokonali przeciwnika aż 5:0. Zwycięstwo umocniło drużynę na pierwszym miejscu w tabeli.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Victoria Sulejówek
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski po zwycięstwie w rozgrywkach piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego wracają do ligowej rywalizacji. W meczu 8 kolejki trzeciej ligi na bielskim stadionie Tur podejmie drugiego beniaminka Victorią Sulejówek. Mecz odbędzie się w najbliąszą sobotę 16 września o godz. 16:00. Cena biletu to 8 złotych.

Skomentuj

 
A-Klasa: Tur II Bielsk Podlaski - Orzeł Kleszczele
 Szansa na czwarte zwycięstwo z rzędu w A-klasowych rozgrywkach będą mieli piłkarze Tura II Bielsk Podlaski. W meczu 4 kolejki rywalem naszej drużyny w Pilikach będzie Orzeł Kleszczele. Mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 września o godz. 11:00.

Skomentuj

 
II liga wojewódzka: MOSiR Bielsk Podlaski - Gryfik Gródek
 Piłkarze trampkarzy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim czeka trzecie spotkanie w ramach rozgrywek II ligi wojewódzkiej. Przeciwnikiem bielskiej drużyny w domowym pojedynku będzie Gryfik Gródek. Początek meczu zaplanowano na najbliższy poniedziałek 18 września o godz. 16:00.

Skomentuj

 


...