III liga: Ursus Warszawa - Tur Bielsk Podlaski 2:0 (0:0)
 Kilka bramkowych okazji mieli piłkarze Tura Bielsk Podlaski w ostatnim wyjazdowym spotkaniu trzeciej ligi grupy pierwszej. Swoje szanse na zmianę wyniku mieli bracia Kosińscy: Karol oraz Piotr. W słupek po akcji z lewej strony boiska trafił Łukasz Popiołek. Ursus Warszawa okazał się skuteczniejszym zespołem, a bramki w drugiej połowie strzelali Mąka w 66 minucie oraz Wolski 11 minut później. Ostatecznie Ursus pokonał Tura 2:0.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
A-klasa: Tur II Bielsk Podlaski - Husar Nurzec 4:1 (2:0)
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski na zakończenie A-klasowych rozgrywek odnieśli pewne i przekonujące zwycięstwo. Na własnym stadionie drużyna Tura II pokonała 4:1 Husar Nurzec. Po dwie bramki strzelili: Daniel Daniłowski oraz Rafał Grygoruk, który z siedmioma golami na koncie został najskuteczniejszym strzelcem drużyny w sezonie 2017/2018.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Ursus Warszawa - Tur Bielsk Podlaski
 Ostatnie wyjazdowe spotkanie w trzeciej lidze czeka piłkarzy Tura Bielsk Podlaski. Nasza drużyna w najbliższą sobotę 9 czerwca udaje się do Warszawy na mecz 33 kolejki z miejscowym Ursusem. Goście będą mieli okazję do siódmego zwycięstwa w sezonie i awansu w ligowej tabeli na 16 miejsce. Komplet punktów oraz korzystne rozstrzygnięcia w innych pojedynkach może dać Turowi przodownictwo wśród trzech beniaminków bieżącej trzeciej ligi.

Skomentuj

 
A-klasa: Tur II Bielsk Podlaski - Husar Nurzec
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski w niedzielę 10 czerwca rozegrają ostatni mecz w sezonie A-klasowych rozgrywek. Na własnym stadionie Tur II zmierzy się z Husarem Nurzec. Początek spotkania o godzinie 15:00, a gospodarze będą mieli okazję do wywalczenia dziewiątego zwycięstwa w sezonie oraz przypieczętowania trzeciej pozycji na zakończenie ligowej rywalizacji. Zachęcamy wszystkich do kibicowania naszym zawodnikom w walce o ligowe punkty.

Skomentuj

 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Huragan Morąg 3:1 (0:0)
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski poprawili punktowy bilans na zakończenie rozgrywek trzeciej ligi. W meczu 32 kolejki przed własną publicznością Tur pokonał 3:1 Huragan Morąg. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Dla bielskiego zespołu dwukrotnie trafił Karol Kosiński. Gola strzelił także Marcin Fiedorowicz, dla którego było to drugie trafienie z rzędu.

Skomentuj

 


...