A-Klasa: Tur II Bielsk Podlaski - GKP Orla 1:0 (1:0)
Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski rozpoczęli walkę o powrót do rozgrywek Klasy Okręgowej Seniorów. W pierwszym meczu A-Klasowych rozgrywek na własnym stadionie udało się pokonać rywala zza miedzy GKP Orlę. Bramkę na wagę zwycięstwa w 14 minucie meczu strzelił napastnik Mateusz Praduszczyk.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Polonia Warszawa 0:4 (0:3)
Dwukrotny mistrz Polski Polonia Warszawa okazał się zbyt wymagającym przeciwnikiem dla piłkarzy Tura Bielsk Podlaski. W meczu czwartej kolejki grupy pierwszej przyjezdni miejscowym zaaplikowali aż cztery bramki. Trzy z nich były wykorzystane w pierwszej połowie. Komplet punktów sprawił, że Polonia po tym meczu odniosła drugie zwycięstwo na boisku przeciwnika w bieżących rozgrywkach trzeciej ligi.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Pelikan Łowicz - Tur Bielsk Podlaski 6:1 (2:1)
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski do przerwy przegrywali różnicą jednej bramki w trzeciej kolejce trzeciej ligi grupy pierwszej. Tur wyszedł na prowadzenie z doświadczonym Pelikanem Łowicz w 17 minucie. Na listę strzelców wpisał się Andrzej Lewczuk. Ostatecznie po 90 minutach gry Tur uległ gospodarzom 1:6.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Podlaski PP: Iskra Wyszki - Tur II Bielsk Podlaski 0:3 (0:0)
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski po 90 minutach gry awansowali do pierwszej rundy wojewódzkiego Pucharu Polski. W pierwszym meczu nasza drużyna na wyjeździe o awans walczyła z Iskrą Wyszki. Wynik meczu rozstrzygnął się w drugiej połowie. Strzelanie rozpoczął Mateusz Jakubowski, który w 48 minucie wykorzystał rzut karny. Ponadto do siatki przeciwnika trafiali: Mateusz Pradyszczyk oraz Robert Żukowski.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Pelikan Łowicz - Tur Bielsk Podlaski
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski po dwóch domowych meczach w rozgrywkach III ligi grupy pierwszej rozegrają pierwszy mecz wyjazdowy. Rywalem w najbliższą niedzielę 20 sierpnia o godz. 11:15 będzie ekipa Pelikana Łowicz. Gospodarze nie wygrali jeszcze ligowego spotkania, zdobywając zaledwie jedną bramkę.

Skomentuj

 


...