Sparingi: Plan letnich przygotowań Tura
 Już 21 lipca piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają pierwszy mecz kontrolny przygotowujący zespół do rozgrywek IV ligi sezonu 2018/2019. Pierwszym przeciwnikiem w okresie przygotowawczym będzie Podlasie Biała Podlaska. Będzie to rywal z III ligi grupy IV, a spotkanie odbędzie się w Mielniku.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:2 (0:0)
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski porażką zakończyli rywalizację w trzeciej lidze w sezonie 2017/2018. W 34 kolejce, w ostatnim meczu przed własną publicznością Tur przegrał 1:2 z Finishparkietem Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. Honorową bramkę dla bielskiej drużyny strzelił Karol Kosiński. Tur w końcówce po raz kolejny w sezonie nie wykorzystał rzutu karnego.

Skomentuj

 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają ostatni mecz w trzeciej lidze przed własną publicznością w sezonie 2017/2018. Przeciwnikiem bielskiego zespołu będzie Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Tur będzie miał okazję do wywalczenia siódmego zwycięstwa w sezonie oraz piątego przed własną publicznością. Początek piłkarskich zmagań zaplanowano na godz. 17:00.

Skomentuj

 
III liga: Ursus Warszawa - Tur Bielsk Podlaski 2:0 (0:0)
 Kilka bramkowych okazji mieli piłkarze Tura Bielsk Podlaski w ostatnim wyjazdowym spotkaniu trzeciej ligi grupy pierwszej. Swoje szanse na zmianę wyniku mieli bracia Kosińscy: Karol oraz Piotr. W słupek po akcji z lewej strony boiska trafił Łukasz Popiołek. Ursus Warszawa okazał się skuteczniejszym zespołem, a bramki w drugiej połowie strzelali Mąka w 66 minucie oraz Wolski 11 minut później. Ostatecznie Ursus pokonał Tura 2:0.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
A-klasa: Tur II Bielsk Podlaski - Husar Nurzec 4:1 (2:0)
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski na zakończenie A-klasowych rozgrywek odnieśli pewne i przekonujące zwycięstwo. Na własnym stadionie drużyna Tura II pokonała 4:1 Husar Nurzec. Po dwie bramki strzelili: Daniel Daniłowski oraz Rafał Grygoruk, który z siedmioma golami na koncie został najskuteczniejszym strzelcem drużyny w sezonie 2017/2018.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...