PIŁKA NOŻNA - SENIORZY

Sezon 2016/2017
Sezon 2017/2018

PIŁKA NOŻNA - SENIORKI

Sezon 2016/2017

KOSZYKÓWKA - SENIORZY

Sezon 2016/2017
Sezon 2017/2018

PIŁKA NOŻNA - REZERWY

Sezon 2016/2017
Sezon 2017/2018

Statystyki


Odwiedza nas 1 gość

IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Biebrza Goniądz
Piłkarze Tura Bielsk Podlaski w najbliższy weekend mają szansę zostać liderem rozgrywek IV ligi grupy podlaskiej. Warunkiem w meczu 11 kolejki będzie odniesienie zwycięstwa przed własną publicznością. Tur w walce o trzy punkty zmierzy się z Biebrzą Goniądz. Mecz odbędzie się w sobotę 15 października o godz. 15:00. Cena biletu to 5 złotych.

Skomentuj

 
KOS: Tur II Bielsk Podlaski - MKS Mielnik
Przerwać serię niekorzystnych wyników, taki plan w najbliższy weekend mają piłkarze Tura II Bielsk Podlaski. Na stadionie w Pilikach zespół będzie chciał odnieść dopiero drugie zwycięstwo w rozgrywkach Klasy Okręgowej Seniorów w bieżących rozgrywkach. W meczu 10 kolejki Tura II na własnym terenie zmierzy się z MKS-em Mielnik, a początek spotkania przewidziano w niedzielę 16 października o godz. 14:00.

Skomentuj

 
Piłka nożna: Grają młodzik i Orlik w Bielsku Podlaskim
Piłkarze młodzika i orlika Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrają ligowe spotkania przed własną publicznością. Młodzik w sobotę 15 października o godz. 12:00 zmierzy się z MKS-em Mielnik. Natomiast piłkarze Orlika rozegrają ostatni turniej ligowy. Podobnie jak we wcześniejszych meczach rywalami dwóch drużyn z Bielska Podlaskiego będą ekipy: Pioniera Brańsk, COKiS Ciechanowca czy Sparty Szepietowo. Piłkarska impreza przewidziana w niedzielę 16 października od godz. 11:00.

Skomentuj

 
IV liga: Sparta Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski 1:2
 W piątym wyjazdowym spotkaniu piłkarze Tura Bielsk Podlaski odnieśli czwarte zwycięstwo. W meczu 10 kolejki IV ligi w Szepietowie pokonali miejscową Spartę 2:1. Tur strzelił dwie bramki w pierwszej połowie, a na listę strzelców wpisali się Karol Kosiński oraz Mateusz Nakielski. Wywalczony rezultat sprawił, że Tur z dorobkiem 25 punktów plasuje się na 2 miejscu w tabeli ze stratą tylko jednego punktu do prowadzącej Wissy Szczuczyn.

Skomentuj

 
KOS: Korona Dobrzyniewo Duże - Tur II Bielsk Podlaski 5:0
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski po raz trzeci z rzędu nie strzelili w ligowej rywalizacji bramki. W meczu dziewiątej kolejki Klasy Okręgowej Seniorów zbyt mocną drużyną dla piłkarzy z Pilik okazała się Korona Dobrzyniewo Duże. Mecz po 90 minutach zakończył się porażką 0:5, a uzyskany wynik sprawił, że Tur II w ligowej tabeli plasuje się na 12 miejscu, wyprzedzając tylko Pasję Kleosin i Gryf Gródek.

Skomentuj

 


...