IV liga: Sparta Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski 1:1
 Remisem 1:1 zakończyło się ostatnie spotkanie bielskich piłkarzy na IV-ligowych boiskach. Tur w wyjazdowym spotkaniu podzielił się punktami ze Spartą Szepietowo, a goście objęli prowadzenie już w 11 minucie gry. Bramkę strzelił, pewnie wykonując rzut karny Krystian Kulikowski. Uzyskany remis sprawił, że przy korzystnych wynikach innych spotkań Tur awansował na drugie miejsce w ligowej tabeli, ze stratą czterech punktów do prowadzącego Wasilkowa.

Skomentuj

 
A-klasa: Tur II Bielsk Podlaski - Bocian Boćki 4:0
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski w ostatniej kolejce odnieśli pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie na A-klasowych boiskach. Nasza drużyna wysoko, bo 4:0 pokonała rywala zza miedzy Bocian Boćki. Dwie bramki w tym meczu strzelił Artur Kiszko, a jedną Łukasz Popiołek. Jedną, samobójczą bramkę strzelili piłkarze z Bociek. Wywalczony rezultat sprawił, że Tur II awansował w ligowej tabeli na piąte miejsce z dorobkiem 8 punktów.

Skomentuj

 
IV liga: Sparta Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski
 23 września piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają spotkanie w ramach 9 kolejki IV ligi grupy podlaskiej. Przeciwnikiem w wyjazdowym spotkaniu ponownie będzie Sparta Szepietowo. Początek piłkarskiej rywalizacji zaplanowano na godz. 16:00.

Skomentuj

 
Podlaski PP: Sparta Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski 1:1 4:5k
 Awansem do 1/8 finału rozgrywek wojewódzkiego Pucharu Polski zakończyło się wyjazdowe spotkanie piłkarzy Tura Bielsk Podlaski w Szepietowie z miejscową Spartą. Po 90 minutach był remis 1:1, a bramkę dającą prowadzenie już w 7 minucie strzelił Kamil Fiedorowicz. Wyrównanie padło w 74 minucie, a dodatkowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia. O wyłonieniu zwycięzcy potrzeba była seria rzutów karnych, którą 5:4 wygrali bielscy piłkarze.

Skomentuj

 
Liga Trampkarzy: MOSiR Bielsk Podlaski MOSP Białystok 3:2
 Trzecie z rzędu zwycięstwo odnieśli młodzi piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim. W zaległym spotkaniu pierwszej kolejki ligi trampkarzy nasza drużyna pokonała MOSP Białystok 3:2. Bramki dla naszej drużyny strzelali: Bazylewski, Troc z rzutu karnego oraz Pług. Uzyskany wynik sprawił, że MOSiR w ligowej tabeli zajmuje drugie miejsce z drobkiem 11 punktów i stratą tylko jednego do lidera AP Talent Białystok mając zaległe spotkanie.

Skomentuj

 


...