PIŁKA NOŻNA - SENIORZY

Sezon 2016/2017
Sezon 2017/2018

PIŁKA NOŻNA - SENIORKI

Sezon 2016/2017

KOSZYKÓWKA - SENIORZY

Sezon 2016/2017
Sezon 2017/2018

PIŁKA NOŻNA - REZERWY

Sezon 2016/2017
Sezon 2017/2018

Statystyki


Odwiedza nas 1 gość

III liga: Włókniarz Białystok - Tur MOSiR Bielsk Podlaski
Piłkarki Tura MOSiR Bielsk Podlaski jako lider rozgrywek trzeciej ligi grupy podlaskiej rozegrają czwarte spotkanie w trzeciej lidze. Zespół rozegra wyjazdowe spotkanie w Białymstoku, a przeciwnikiem będą zawodniczki z Włókniarza Białystok, które zamykają ligową tabelę z dorobkiem 1 punktu. Początek piłkarskich zmagań przewidziano na sobotę 8 października na godz. 16:00.

Skomentuj

 
Piłka nożna: Czwarty turniej Orlików
Czwarty turniej Orlika zostanie rozegrany w Bielsku Podlaskim. Podobnie jak we wcześniejszych piłkarskich imprezach udział wezmą dwie drużyny Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także młodzi piłkarze z Ciechanowca, Brańska i Szepietowa.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Podlaski PP: Kolejarz Czeremcha - Tur Bielsk Podlaski 1:5 (0:3)
 Skuteczną i efektowną grę prezentują piłkarze Tura Bielsk Podlaski podczas rozgrywek wojewódzkiego Pucharu Polski. W trzecim swoim spotkaniu zespół odniósł trzecie zwycięstwie pewnie, bo aż 5:1 pokonał Kolejarza Czeremcha. Dwie bramki strzelił Mateusz Nakielski, a po jednym golu dołożyli: Łukasz Pawluczuk pewnie wykonujący rzut karny i Daniel Daniłowski. Jeden gol padł po samobójczym trafieniu gospodarzy. Wywalczone zwycięstwo dało awans do ćwierćfinału rozgrywek.

Skomentuj

 
Podlaski PP: Kolejarz Czeremcha - Tur Bielsk Podlaski
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają trzecie spotkanie w ramach wojewódzkiego Pucharu Polski. Tym razem w ramach rozgrywek 1/8 finału Tur udaje się do Czeremchy na mecz z miejscowym Kolejarzem. Początek piłkarskich zmagań przewidziano na najbliższą środę 5 października na godz. 15:30.

Skomentuj

 
Piłka nożna: Trzeci turniej Orlika
 Piłkarze Orlika Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrali trzeci turniej ligowy. Gospodarzem zawodów byli młodzi piłkarze z Ciechanowca. Dwie bielskie drużyny rozegrały w sumie siedem pojedynków. Dwa zwycięstwa odniosła pierwsza drużyna, która po trzech rozegranych imprezach na swoim koncie zgromadziła 23 punkty i o jedno oczko ustępuje w tabeli piłkarzom Sparty Szepietowo.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...