Sparing: Tur II Bielsk Podlaski - Husar Nurzec
 Ostatni mecz kontrolny rozegrają piłkarze Tura Bielsk Podlaski. W najbliższą sobotę 12 sierpnia drużyna na stadionie w Pilikach zmierzy się z niedawnym przeciwnikiem Klasy Okręgowej Seniorów Husarem Nurzec. Początek spotkania zaplanowano na godz. 16:00.

Skomentuj

 
Sparing: Tur II Bielsk Podlaski - KS Grabówka 4:0 (1:0)
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski odnieśli trzecie zwycięstwo w okresie przygotowawczym do rozgrywek A-Klasy. Na własnym stadionie drużyna pokonała KS Grabówkę 4:0. Bramki w tym meczu strzelało dwóch piłkarzy. Po dwie autorstwem były Mateusza Jakubowskiego oraz Igora Aleksiejuka.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Sparing: Tur II Bielsk Podlaski - KS Grabówka
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski w czasie okresu przygotowawczego rozegrają trzeci mecz kontrolny. Po zwycięstwach nad Żubrem Drohiczyn i UM Krynki przyjdzie rywalizacja z KS Grabówka. Drużynę prowadzi były szkoleniowiec Tura Grzegorz Pieczywek. Mecz na stadionie w Pilikach zaplanowano na środę 9 sierpnia na godz. 19:00. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Skomentuj

 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1 (0:0)
 Pierwszy mecz piłkarzy Tura Bielsk Podlaski w trzeciej lidze grupy pierwszej oglądało blisko 600 osób. Miejscowi byli bliscy sprawienia niespodzianki i wywalczenia remisu z wymagającym przeciwnikiem, jakim był Sokół Aleksandrów Łódzki. Wynik spotkania rozstrzygnął się w 91 minucie, a na listę strzelców dla gości wpisał się Sebastian Kobiera.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
Sparing: Tur II Bielsk Podlaski - UM Krynki 3:0 (3:0)
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski odnieśli drugie zwycięstwo w czasie okresu przygotowawczego. Na stadionie w Pilikach nasz zespół pokonał UM Krynki 3:0. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie, a na listę strzelców wpisali się: Robert Żukowski, Joachim Witoszko oraz Mateusz Pradyszczuk.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...