Podlaski PP: Tur Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów 4:3 d (0:1; 3:2; 1:0)
 Ambicją, determinacją i nieustępliwością w dążeniu do celu piłkarze Tura Bielsk Podlaski walczyli w finałowym spotkaniu Pucharu Polski na szczeblu województwa podlaskiego. Gospodarzem pojedynku w Bielsku Podlaskim był Tur, a rywalem był trzecioligowiec Olimpia Zambrów. Mimo, że Tur przegrywał 1:3 w 84 minucie meczu doprowadził do remisu 3:3 i dodatkowego czasu gry. Zwycięską bramkę strzelił Marcin Fiedorowicz, a ponadto na listę strzelców wpisali się: bracia Kosińscy: Karol i Piotr oraz Andrzej. Tur po 120 minutach pokonał Olimpię Zambrów 4:3.

Skomentuj

 
Podlaski PP: Tur Bielsk Podlaski - Olimpia Zambrów - finał
 Zwieńczenie sezonu 2017/2018 dla piłkarzy Tura Bielsk Podlaski będzie rywalizacja w finałowym spotkaniu Podlaskiego Pucharu Polski. Mecz z Olimpią Zambrów odbędzie się w najbliższą środę 30 maja o godz. 17:00. Zachęcamy wszystkich do kibicowania naszym piłkarzom w walce o historyczne osiągnięcie. Cena biletu to 10 złotych.

Skomentuj

 
III liga: Olimpia Zambrów - Tur Bielsk Podlaski 5:4 (4:2)
 Aż dziewięć bramek objerzeli kibice w meczu 31 kolejki trzeciej ligi pomiędzy Olimą Zambrów, a Turem Bielsk Podlaski. Gospodarze pokonali beniaminka rozgrywek 5:4. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył RAfał Babul. Po jednym trafieniu dołożyli bracia Kosińscy: Piotr i Karol.

Skomentuj

 
III liga: Olimpia Zambrów - Tur Bielsk Podlaski
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski nie zwalniają ligowego tempa. Już w sobotę 26 maja na wyjeździe nasza drużyna w meczu 31 kolejki zmierzy się z Olimpią Zambrów. Początek piłkarskiej rywalizacji przewidziano na godz. 17:00.

Skomentuj

 
A-klasa: Iskra Narew - Tur II Bielsk Podlaski
 Piłkarzom Tura II Bielsk Podlaski zostało dokończenie ligowej rywalizacji A-klasowych rozgrywek w sezonie 2017/2018. W meczu 13 kolejki rezerwy udają się do Narwi na mecz miejscową Iskrą. Spotkanie odbędzie w niedzielę 27 maja o godz. 14:00.

Skomentuj

 


...