III liga: Olimpia Zambrów - Tur Bielsk Podlaski
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski nie zwalniają ligowego tempa. Już w sobotę 26 maja na wyjeździe nasza drużyna w meczu 31 kolejki zmierzy się z Olimpią Zambrów. Początek piłkarskiej rywalizacji przewidziano na godz. 17:00.

Skomentuj

 
A-klasa: Iskra Narew - Tur II Bielsk Podlaski
 Piłkarzom Tura II Bielsk Podlaski zostało dokończenie ligowej rywalizacji A-klasowych rozgrywek w sezonie 2017/2018. W meczu 13 kolejki rezerwy udają się do Narwi na mecz miejscową Iskrą. Spotkanie odbędzie w niedzielę 27 maja o godz. 14:00.

Skomentuj

 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Legia II Warszawa 2:2 (1:1)
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski byli bliscy odniesienia szóstego zwycięstwa w sezonie. W meczu 30 kolejki trzeciej ligi grupy na własnym stadionie Tur o ligowe punkty walczył z Legią II Warszawa. Spotkanie po 90 minutach zakończyło się wynikiem 2:2, a gole dla gospodarzy strzelali: Rafał Babul oraz Łukasz Popiołek. Tur był bliski zwycięstwa, ale w doliczonym czasie gry Karol Kosiński nie wykorzystał rzutu karnego.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Legia II Warszawa
 Już w środę 23 maja piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają mecz 30 kolejki trzeciej ligi grupy pierwszej. Przeciwnikiem bielskiej drużyny będzie Legia II Warszawa, której pierwsza drużyna w ostatniej kolejce sięgnęła po mistrzostwo Polski. Początek meczu na bielskim stadionie zaplanowano na godz. 18:00. Cena biletu do 10 złotych.

Skomentuj

 
A-klasa: Tur II Bielsk Podlaski - Kolejarz Czeremcha 1:2 (0:1)
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski stracili szansę na awans do Klasy Okręgowej Seniorów. W szóstym spotkaniu przed własną publicznością w bieżącym sezonie nasza drużyna rozgrywała mecz z Kolejarzem Czeremchą. Spotkanie 12 kolejki A-klasy zakończyło się porażką 1:2. Honorową bramkę strzelił Daniel Daniłowski, dla którego było to piąte trafienie w sezonie.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...