PIŁKA NOŻNA - SENIORKI

Sezon 2016/2017

Statystyki


Odwiedza nas 1 gość

Puchar Polski: Tur Bielsk Podlaski - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:4
 Dzielny opór stawili piłkarze Tura Bielsk Podlaski w pierwszej rundzie centralnego Pucharu Polski. Nasza drużyna na własnym stadionie podejmowała pierwszoligowca Bruk-Bet Termalicę Nieciecza. W 61 minucie spotkania Patryk Stypułkowski doprowadził do remisu 1:1 po asyście Krystiana Kulikowskiego. Kluczowe dla losów spotkania okazało się ostatnie 10 minut, gdzie przyjezdni Turowi strzelili trzy bramki. Ostatecznie Tur przegrał z Termalicą 1:4, a Paweł Bondziul w pierwszej połowie obronił rzut karny wykonywany przez Jacka Kiełba.

Skomentuj

 
Puchar Polski: Tur Bielsk Podlaski - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
 Wielkim sukcesem w poprzednim sezonie zakończyły się rozgrywki podlaskiego Pucharu Polski. Tur sięgnął po końcowe zwycięstwo i przystępuje do rozgrywek szczebla centralnego. W pierwszej rundzie nasza drużyna na własnym stadionie już we środę 26 września podejmie pierwszoligowy klub Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Pierwszy gwizdek przewidziano na godz. 16:00.

Skomentuj

 
IV liga: Sparta Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski 1:1
 Remisem 1:1 zakończyło się ostatnie spotkanie bielskich piłkarzy na IV-ligowych boiskach. Tur w wyjazdowym spotkaniu podzielił się punktami ze Spartą Szepietowo, a goście objęli prowadzenie już w 11 minucie gry. Bramkę strzelił, pewnie wykonując rzut karny Krystian Kulikowski. Uzyskany remis sprawił, że przy korzystnych wynikach innych spotkań Tur awansował na drugie miejsce w ligowej tabeli, ze stratą czterech punktów do prowadzącego Wasilkowa.

Skomentuj

 
A-klasa: Tur II Bielsk Podlaski - Bocian Boćki 4:0
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski w ostatniej kolejce odnieśli pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie na A-klasowych boiskach. Nasza drużyna wysoko, bo 4:0 pokonała rywala zza miedzy Bocian Boćki. Dwie bramki w tym meczu strzelił Artur Kiszko, a jedną Łukasz Popiołek. Jedną, samobójczą bramkę strzelili piłkarze z Bociek. Wywalczony rezultat sprawił, że Tur II awansował w ligowej tabeli na piąte miejsce z dorobkiem 8 punktów.

Skomentuj

 
IV liga: Sparta Szepietowo - Tur Bielsk Podlaski
 23 września piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają spotkanie w ramach 9 kolejki IV ligi grupy podlaskiej. Przeciwnikiem w wyjazdowym spotkaniu ponownie będzie Sparta Szepietowo. Początek piłkarskiej rywalizacji zaplanowano na godz. 16:00.

Skomentuj

 


...