III liga: Sokół Ostróda - Tur Bielsk Podlaski
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski w najbliższej kolejce będą chcieli przerwać serię niekorzystnych wyników na trzecioligowych boiskach. Zadanie nie będzie łatwe, gdyż nasz zespół udaje się do Ostródy na mecz z miejscowym Sokołem. Gospodarze mają tylko punkt przewagi nad bielską drużyną, a piłkarska rywalizacja odbędzie się w najbliższą sobotę 9 września o godz. 18:00.

Skomentuj

 
A-Klasa: Tur II Bielsk Podlaski - Bocian Boćki
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski w najbliższy weekend będą mieli okazję do wywalczenia trzeciego zwycięstwa w trakcie rozgrywek A-klasowych. Na stadionie w Pilikach drużyna podejmie rywala zza miedzy Bocian Boćki. Mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę 10 września o godz. 14:00. Zachęcamy do kibicowania naszym piłkarzom w walce o ligowe punkty.

Skomentuj

 
II liga wojewódzka: Iskra Perlejewo - MOSiR Bielsk Podlaski
 Młodzi piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim rozegrają drugie spotkanie w ramach rozgrywek II ligi wojewódzkiej. W pierwszym wyjazdowym spotkaniu zespół uda się do Perlejewa na mecz z miejscową Iskrą. Spotkanie będzie okazją do utrzymania pierwszego miejsca w ligowej tabeli, a początek piłkarskich zmagań przewidziano na najbliższą niedzielę 10 września na godz. 10:00.

Skomentuj

 
III liga: Tur Bielsk Podlaski - Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:2 (0:1)
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski w meczu szóstej kolejki rozgrywek trzeciej ligi grupy pierwszej podejmowali lidera Lechię Tomaszów Mazowiecki. Gospodarze ambitną walką pozostawili dobre wrażenie na tle wymagającego przeciwnika. Przyjezdni strzelili dwie bramki, które były autorstwem Tomasza Płonki. Miejscowym sprzyjało też szczęście, gdyż rywale w czasie meczu trafili w słupek oraz poprzeczkę. Ozdobą spotkania mogłaby być bramka w doliczonym czasie gry, kiedy to po uderzeniu zza pola karnego z 30 metrów futbolówka zatrzymała się na spojeniu słupka z poprzeczką.

Skomentuj

Czytaj całość…
 
A-Klasa: Unia Ciechanowiec - Tur II Bielsk Podlaski 0:3 (0:2)
 Piłkarze Tura II Bielsk Podlaski realizują plan wywalczenia awansu do rozgrywek Klasy Okręgowej Seniorów. W pierwszym wyjazdowym spotkaniu drużyna z Pilik pewnie, bo 3:0 pokonała Unię Ciechanowiec. Wywalczony komplet punktów sprawił, że nasz zespół znajduje się na 1 miejscu w tabeli rozgrywek A-klasowych.

Skomentuj

Czytaj całość…
 


...