PIŁKA NOŻNA - SENIORKI

Sezon 2016/2017

Statystyki


Odwiedza nas 1 gość

IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Sparta Augustów
 15 września piłkarze Tura Bielsk Podlaski rozegrają mecz na czwartoligowych boiskach. Przeciwnikiem naszej drużyny w walce o ligowe punkty będzie Sparta Augustów. Początek ligowego starcia zaplanowano na godz. 16:00, a wstęp na mecz jest bezpłatny dlatego też zachęcamy do kibicowania naszym zawodnikom w walce o ligowe punkty.

Skomentuj

 
A-klasa: Unia Ciechanowiec - Tur II Bielsk Podlaski
 Drugi wyjazd w sezonie na A-klasowych boiskach w najbliższy weekend czeka piłkarzy Tura II Bielsk Podlaski. Walcząca o kolejne zwycięstwo drużyna na wyjeździe w niedzielę 16 września w Ciechanowcu zmierzy się z miejscową Unią. Początek meczu zaplanowano na godz. 16:00.

Skomentuj

 
Liga trampkarzy: MOSiR Bielsk Podlaski - Wigry Suwałki 3:0
 Młodzi piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim odnieśli pierwsze zwycięstwo w lidze wojewódzkiej. Na własnym stadionie MOSiR pokonał Wigry Suwałki 3:0. Bohaterem meczu został Marcin Bazylewski strzelec trzech bramek. Bielscy piłkarze po raz pierwszy sezonie zachowali czyste konto.

Skomentuj

 
Liga trampkarzy: MOSiR Bielsk Podlaski - Wigry Suwałki
 Pierwszy mecz przed własną publicznością w pierwszej lidze trampkarzy rozegrają młodzi piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim. We czwartek 13 września przeciwnikiem w walce o ligowe punkty będą Wigry Suwałki, a początek meczu zaplanowano na godz. 17:00. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, dlatego też zachęcamy do kibicowania naszym młodym piłkarzom w ligowych rozgrywkach.

Skomentuj

 
IV liga: Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski 3:0 (0:0)
 Pierwszej porażki w sezonie na czwartoligowych boiskach doznali piłkarze Tura Bielsk Podlaski. W dokończonym spotkaniu VI kolejki gospodarze, Warmia Grajewo pewnie pokonała bielski klub. Gospodarze przyjezdnym zaaplikowali trzy bramki, a Tur w ligowej tabeli spadł na szóste miejsce.

Skomentuj

 


...