IV liga: Wissa Szczuczyn - Tur Bielsk Podlaski 1:5
 Piłkarze Tura Bielsk Podlaski podwoili bramkowy dorobek na boiskach IV ligi. W meczu czwartej kolejki nasza drużyna o ligowe punkty rywalizowała na trudnym terenie w Szczuczynie. Tur pokonał miejscową Wissę aż 5:1. Trzy bramki dla naszej drużyny strzelił Patryk Stypułkowski. Ponadto na listę strzelców wpisali się: Krystian Kulikowski, który pewnie wykorzystał rzut karny, strzelając trzecią bramkę w sezonie oraz Patryk Niemczynowicz. Tur w sezonie odniósł trzecie zwycięstwo.

Skomentuj

 
IV liga: Wissa - Tur; Tur II - GKP Orla
 Trudne spotkanie czeka piłkarzy Tura Bielsk Podlaski w najbliższy weekend czwartoligowych rozgrywek. Nasza drużyna w walce o ligowe punkty udaje się na mecz  4 kolejki do Szczuczyna. Początek piłkarskiej rywalizacji z miejscową Wissą przewidziano na najbliższą sobotę 25 sierpnia na godz. 17:00. Natomiast rezerwy Tura w niedzielę 26 sierpnia na stadionie w Pilikach o godz. 14:00 rozegrają derbowe spotkanie z GKP Orla.

Skomentuj

 
IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Biebrza Goniądz 3:0 (2:0)
 Drugie zwycięstwo na swoim koncie w rozgrywkach IV ligi zanotowali piłkarze Tura Bielsk Podlaski. Formą na lewym skrzydle błysnął Patryk Stypułkowski. Zawodnik gospodarzy miał trzy asysty przy bramkach kolegów. Przy pierwszym golu został sfaulowany w polu karnym, a jedenastkę pewnie wykorzystał Krystian Kulikowski. Dwie kolejne asysty dały możliwość strzelenia bramek Patrykowi Niemczynowiczowi.

Skomentuj

 
IV liga: Tur Bielsk Podlaski - Biebrza Goniądz
 Czwarta liga nie zwalnia tempa. 18 sierpnia piłkarzy Tura Bielsk Podlaski czeka trzecie spotkanie w nowym sezonie. Po wyjeździe do Siemiatycz bielska drużyna na własnym stadionie zmierzy się z Biebrzą Goniądz. Początek sobotniej rywalizacji przewidziano na godz. 16:00. Wstęp na mecz jest bezpłatny dlatego, też zachęcamy do kibicowania naszym piłkarzom w walce o ligowe punkty.

Skomentuj

 
IV liga: Cresovia Siemiatycze - Tur Bielsk Podlaski 0:0
 Tylko jeden punkt do ligowej tabeli dopisali sobie piłkarze Tura Bielsk Podlaski w pierwszym wyjazdowym spotkaniu IV ligi. Nasza drużyna walczyła o zwycięstwo na trudnym terenie w Siemiatyczach w derbowym spotkaniu z Cresovią. Po 90 minutach oba zespoły podzieliły się punktami, a bielski bramkarz po raz drugi w sezonie zachował czyste konto.

Skomentuj

 


...